partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-07-30 20/20
1 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-10 20/20
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-10 20/20
3 Agata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-10 20/20
4 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2014-09-17 20/20
5 Mariusz Siwiec Warszawa 2014-12-04 20/20
6 Agnieszka Różycka Styki/Warszawa 2014-12-09 20/20
7 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-18 20/20
8 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-26 20/20
9 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-13 20/20
10 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-13 20/20
11 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-10-10 20/20
12 Jakub M. Gac Warszawa 2015-11-12 20/20
13 Marlena Treichel WK "OSeSeK" PTTK/Grudziądz 2016-04-09 20/20
14 Jacek Treichel WK "OSeSeK" PTTK/Grudziądz 2016-04-09 20/20
15 Paweł Ostaszewski KG Orły Koło PTTK nr 8 O/Mazowsze 2016-06-09 20/20
16 Piotr Ostaszewski KG Orły Koło PTTK nr 8 O/Mazowsze 2016-06-09 20/20
17 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-07-26 20/20
18 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-27 20/20
19 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-01-25 20/20
20 Michał Grygo Otwock 2018-11-06 20/20
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-17 20/20
22 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-17 20/20
23 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-04-03 20/20
24 Agata Młotek Warszawa 2020-03-21 20/20
25 Jacek Piekarski Brwinów 2020-03-28 20/20
26 Paweł Rozwadowski Brwinów 2020-03-28 20/20
27 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-05-15 20/20
28 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-30 20/20
29 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-07-14 20/20
30 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-22 20/20
31 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-09-25 20/20
32 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-24 20/20
33 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Teamm 2022-04-04 20/20
34 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-04 20/20
35 Przemysław Witczak Warszawa 2022-06-29 20/20
36 Emilia Lipska TKPZ Brzeźnica 2022-08-10 20/20
37 Szymon Sikora TKPZ Brzeźnica 2022-08-10 20/20
38 Tadeusz Pomorski TKPZ Brzeźnica 2022-08-10 20/20
39 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2022-09-30 20/20
40 Klara Żylińska Warszawa 2022-09-30 20/20
41 Klementyna Zylińska Warszawa 2022-09-30 20/20
42 Waldemar Zyliński Warszawa 2022-09-30 20/20
43 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-10-31 20/20
44 Anita Szymańska Warszawa 2022-11-20 20/20
45 Rafał Benesz team 360 2022-11-20 20/20
46 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-11-24 20/20
47 Paweł Szubert Warszawa 2023-08-17 17/17
48 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-12-28 20/20
49 Karina Jasińska HKT PTTK "Mobilek" Mińsk Mazowiecki 2024-02-18 20/20
50 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-05 20/20
51 Anna Malanowska Warszawa 2024-03-15 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies