partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Joanna Kuźba Rumia 2023-03-11 29/29
II Justyna Kuźba Rumia 2023-03-11 29/29
1 Marta Szyc GDAŃSK 2023-03-23 29/29
2 Michał Szyc GDAŃSK 2023-03-23 29/29
3 Jan Romel-Czarnowski GDAŃSK 2023-03-23 29/29
4 Julia Marynowska GDAŃSK 2023-03-23 29/29
5 Hanna Jarosz GDAŃSK 2023-03-23 29/29
6 Marta Szyc STAROGARD GDAŃSKI 2023-03-23 29/29
7 Julia Pawłowicz STAROGARD GDAŃSKI 2023-03-23 29/29
8 Lena Krawczyk STAROGARD GDAŃSKI 2023-03-23 29/29
9 Milena Gajdowska RUMIA 2023-03-23 29/29
10 Zuzanna Mitura RUMIA 2023-03-23 29/29
11 Agnieszka Turek RUMIA 2023-03-23 29/29
12 Monika Lubomirska RUMIA 2023-03-23 29/29
13 Agata Goebel RUMIA 2023-03-23 29/29
14 Szymon Osika RUMIA 2023-03-23 29/29
15 Szymon Piwoński RUMIA 2023-03-23 29/29
16 Wiktor Piechowski SUBKOWY 2023-03-23 29/29
17 Wiktor Brzezicki SUBKOWY 2023-03-23 29/29
18 Jakub Potrykus-Stanek SUBKOWY 2023-03-23 29/29
19 Jaśmina Haza SUBKOWY 2023-03-23 29/29
20 Amelia Chronowska SUBKOWY 2023-03-23 29/29
21 Oskar Wiśniewski SUBKOWY 2023-03-23 29/29
22 Małgorzata Osęka GDAŃSK 2023-03-23 29/29
23 Grzegorz Roda GDAŃSK 2023-03-23 29/29
24 Marceli Bisewski GDAŃSK 2023-03-23 29/29
25 Hanna Węglewska RUMIA 2023-03-23 29/29
26 Szymon Detlaf RUMIA 2023-03-23 29/29
27 Beata Nowak RUMIA 2023-03-23 29/29
28 Kornelia Kielas RUMIA 2023-03-23 29/29
29 Marcel Malec RUMIA 2023-03-23 29/29
30 Aleksander Skrzypiec RUMIA 2023-03-23 29/29
31 Michał Bielecki RUMIA 2023-03-23 29/29
32 Maja Pawłocka RUMIA 2023-03-23 29/29
33 Ivan Zahrebeniuk RUMIA 2023-03-23 29/29
34 Zuzanna Kocoł WEJHEROWO 2023-03-23 29/29
35 Bernadeta Trocka WEJHEROWO 2023-03-23 29/29
36 Karol Okrój WEJHEROWO 2023-03-23 29/29
37 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-04-28 29/29
38 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-05-04 29/29
39 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-13 29/29
40 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-13 29/29
41 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-05-13 29/29
42 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-05-24 29/29
43 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-06-09 29/29
44 Artur Kotowski SKKT Gryphus Szczecin 2023-06-24 29/29
45 Adrian Grzybowski Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-07-30 29/29
46 Anita Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-07-30 29/29
47 Patrycja Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-07-30 29/29
48 Renata Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-07-30 29/29
49 Tomasz Dolata Podróżnicy z Minikowa/Poznań 2023-07-30 29/29
50 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-09-03 29/29
51 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-09-03 29/29
52 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-09-03 29/29

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies