partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2014-10-01 11/11
1 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-10-01 11/11
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-10-01 11/11
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-07 11/11
4 Mariusz Siwiec Warszawa 2015-01-18 11/11
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-02-28 11/11
6 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-28 11/11
7 Joanna Michałkiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-05-24 11/11
8 Marcin Szost Klub InO Stowarzysze 2015-05-24 11/11
9 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-14 11/11
10 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-14 11/11
11 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-11-28 11/11
12 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2015-11-28 11/11
13 Jakub M. Gac Ambasador/Kady 2016-01-18 11/11
14 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-04-09 11/11
15 Marek Cichal Pruszków 2016-04-09 11/11
16 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-08-24 11/11
17 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-22 11/11
18 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-22 11/11
19 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-10-22 11/11
20 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-28 11/11
21 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2017-01-14 11/11
22 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2017-01-14 11/11
23 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2017-01-14 11/11
24 Kamila Kucharska Warszawa 2017-01-22 11/11
25 Monika Kucharska Warszawa 2017-01-22 11/11
26 Dariusz Kucharski Warszawa 2017-01-22 11/11
27 Karolina Pacek Warszawa 2017-06-25 11/11
28 Mariusz Pietrzak Piastów 2019-02-19 11/11
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-30 11/11
30 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-30 11/11
31 Przemysław Witczak Warszawa 2019-08-17 11/11
32 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-05 11/11
33 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-05 11/11
34 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-05 11/11
35 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-02-28 11/11
36 Michał Puternicki Warszawa 2020-02-28 11/11
37 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-06 11/11
38 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-06 11/11
39 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2020-06-06 11/11
40 Paweł Rozwadowski Klub Ino Stowarzysze 2020-12-12 11/11
41 Agata Młotek Warszawa 2020-12-13 11/11
42 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-12-13 11/11
43 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-01-13 11/11
44 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-06-28 11/11
45 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-11-06 11/11
46 Ania Zaremba Ursynów 2021-11-06 11/11
47 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-01-02 11/11
48 Michał Grygo Warszawa 2022-02-11 11/11
49 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-03-21 11/11
50 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-04-03 11/11
51 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-17 11/11
52 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-06-19 11/11
53 Adam Musiejko Józefów 2022-08-20 11/11
54 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-26 11/11
55 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-26 11/11
56 Paweł Szubert Warszawa 2023-02-07 11/11
57 Grzegorz Brzeziński WARSZAWA SP 63 2023-04-13 11/11
58 Waldemar Misiek Lubań 2023-08-01 11/11

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies