partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2023-06-01 17/17
II Joanna Lewandowska Wiatr we włosach/Rumia 2023-06-01 17/17
1 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-06-30 17/17
2 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/„Ursus” 2023-06-30 17/17
3 Anna Górecka KTM PTTK O/„Ursus” 2023-06-30 17/17
4 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-06-30 17/17
5 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2023-06-30 17/17
6 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-06-30 17/17
7 Anna Natusiewicz KInO Stowarzysze/Warszawa 2023-07-01 17/17
8 Zuzanna Malanowska KInO Stowarzysze/Warszawa 2023-07-01 17/17
9 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-07-01 17/17
10 Joanna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2023-07-01 17/17
11 Justyna Kuźba KKT Włóczykij Rumia 2023-07-01 17/17
12 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-07-01 17/17
13 Roman Biegajski PTTK Iława/ Bratian 2023-07-01 17/17
14 Teresa Kaleta Nysa 2023-07-02 17/17
15 Denys Hvozdetskyi Gdańsk 2023-07-02 17/17
16 Agata Wójcik Warszawa 2023-07-02 17/17
17 Jakub Wójcik Warszawa 2023-07-02 17/17
18 Łucja Wójcik Warszawa 2023-07-02 17/17
19 Szymon Dec TKPZ 2023-07-02 17/17
20 Mikołaj Gregorczyk TKPZ 2023-07-02 17/17
21 Krzysztof Kula Gdańsk 2023-07-02 17/17
22 Justyna Chrobik Katowice 2023-07-02 17/17
23 Marcin Chrobik Katowice 2023-07-02 17/17
24 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2023-07-02 17/17
25 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2023-07-02 17/17
26 Anna Panasiuk Radzyń Podlaski 2023-07-02 17/17
27 Gabriel Krukowski Radzyń Podlaski 2023-07-02 17/17
28 Julia Zdunek Radzyń Podlaski 2023-07-02 17/17
29 Juliusz Pronobis Pruszcz Gdański 2023-07-02 17/17
30 Magdalena Bednarczyk Radzyń Podlaski 2023-07-02 17/17
31 Marcin Kowalik Lublin 2023-07-02 17/17
32 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-07-02 17/17
33 Sławomir Frynas Lublin 2023-07-02 17/17
34 Wojciech Pronobis Pruszcz Gdański 2023-07-02 17/17
35 Zofia Grzywacz Radzyń Podlaski 2023-07-02 17/17
36 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-07-02 17/17
37 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-07-05 17/17
38 Jacek Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-05 17/17
39 Jarosław Głowacki skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-05 17/17
40 Maria Głowacka skkt PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-07-05 17/17
41 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-07-14 17/17
42 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-07-23 17/17
43 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2023-07-28 17/17
44 Emilia Lipska TKPZ w Brzeźnicy 2023-09-09 17/17
45 Julia Amerek TKPZ w Brzeźnicy 2023-09-09 17/17
46 Krystian Wolski TKPZ w Brzeźnicy 2023-09-09 17/17
47 Oliwia Banasik TKPZ w Brzeźnicy 2023-09-09 17/17
48 Szymon Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2023-09-09 17/17
49 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2023-09-09 17/17
50 Zuzanna Ludwiczak TKPZ w Brzeźnicy 2023-09-09 17/17
51 Agnieszka Michałowska Warszawa 2023-10-14 17/17
52 Piotr Michałowski Warszawa 2023-10-14 17/17
53 Jakub Zdybel Bogatynia 2024-02-14 17/17
54 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2024-02-24 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies