partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-07-01 15/15
II Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-07-01 15/15
1 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-10-25 15/15
2 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-10-25 15/15
3 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-10-25 15/15
4 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-10-25 15/15
5 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-25 15/15
6 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-10-25 15/15
7 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-10-25 15/15
8 Marek Piela Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-25 15/15
9 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2014-10-25 15/15
10 Krzysztof Kula Gdańsk 2014-10-25 15/15
11 Sławomir Frynas Lublin 2014-10-25 15/15
12 Hubert Socha STK LUKS "pol" Czersk 2014-10-25 15/15
13 Grzegorz Kotlęga STK LUKS "pol" Czersk 2014-10-25 15/15
14 Tomasz Czarnowski Gimnazjum Czersk 2014-10-25 15/15
15 Hubert Fryca Gimnazjum Czersk 2014-10-25 15/15
16 Przemysław Antoniak Koszalin 2014-10-25 11/15
17 Łukasz Krefft Koszalin 2014-10-25 11/15
18 Krzysztof Ligienza Dzierżoniów 2014-10-25 15/15
19 Joanna Puternicka Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-25 15/15
20 Roman Trocha Dzierżoniów 2014-10-25 15/15
21 Marcin Stefaniak Orientop Wrocław 2014-10-25 15/15
22 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2014-10-25 15/15
23 Waldemar Fijor Skarmat Toruń 2014-10-25 3/15
24 Anna Malanowska Malano Team 2014-10-25 15/15
25 Zuzanna Malanowska Malano Team 2014-10-25 15/15
26 Piotr Glinka Krokus Miliardowice 2014-10-25 1/15
27 Alicja Glinka Krokus Miliardowice 2014-10-25 1/15
28 Tomasz Gronau Warszawa 2014-10-25 1/15
29 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-10-25 15/15
30 Ireneusz Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-10-25 15/15
31 Weronika Siedlecka SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-10-25 15/15
32 Michał Bubrzyk SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-10-25 15/15
33 Małgorzata Kamińska SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-10-25 15/15
34 Anna Kadłubowska Warszawa 2014-10-25 15/15
35 Paweł Rozwadowski Brwinów 2014-11-10 15/15
36 Mariusz Góraj Radom 2014-11-10 15/15
37 Sławomir Otap Warszawa 2015-03-06 15/15
38 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-16 15/15
39 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-06-22 15/15
40 Jarosław Karpiński PTTK O/Mazowsze 2015-06-22 15/15
41 Jacek Zdenicki Dzierzkowice 2015-07-11 15/15
42 Janusz Ptasiński KTM PTTK O/Ursus 2015-07-12 15/15
43 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-12 15/15
44 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-12 15/15
45 Ewa Świderska Radzymin 2015-07-19 15/15
46 Artur Świderski Radzymin 2015-07-19 15/15
47 Mateusz Świderski Radzymin 2015-07-19 15/15
48 Małgosia Świderska Radzymin 2015-07-19 15/15
49 Marysia Świderska Radzymin 2015-07-19 15/15
50 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-11-07 15/15
51 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-07-24 15/15
52 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-22 15/15
53 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-22 15/15
54 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2020-06-27 15/15
55 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2020-06-27 15/15
56 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2020-06-27 15/15
57 Maciej Zawadzki Warszawa 2020-11-11 15/15
58 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2020-11-11 15/15
59 Barbara Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2021-04-10 15/15
60 Mateusz Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2021-04-10 15/15
61 Julia Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2021-04-10 15/15
62 Franciszek Kopyt Zielone Dzięcioły / Radzymin 2021-04-10 15/15
63 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-05-09 15/15
64 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-05-09 15/15
65 Damian Barzał Gdańsk 2021-07-04 15/15
66 Ewa Barzał Gdańsk 2021-07-04 15/15
67 Katarzyna Koszyk Wyszków 2021-09-16 15/15
68 Katarzyna Szostek - Malinowska Wyszków 2021-09-16 15/15
69 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-23 15/15
70 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-06-26 15/15
71 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-17 15/15
72 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-19 15/15
73 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-19 15/15
74 Emilia Lipska TKPZ w Brzeźnicy 2023-05-13 15/15
75 Maja Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2023-05-13 15/15
76 Oliwia Banasik TKPZ w Brzeźnicy 2023-05-13 15/15
77 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2023-05-13 15/15
78 Zuzanna Ludwiczak TKPZ w Brzeźnicy 2023-05-13 15/15
79 Przemysław Witczak Warszawa 2023-09-18 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies