partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-09-30 14/14
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-09-30 14/14
III Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2014-09-30 14/14
1 Agata Góra PTTK O/Łódź-Polesie 2014-10-11 5/17
2 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2014-10-11 17/17
3 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-11 7/17
4 Anna Rotter Zbieramy punkty na pochodzenie 2014-10-11 9/17
5 Bartłomiej Mazan Szczecin 2014-10-11 9/17
6 Edward Fudro JEJ/Police 2014-10-11 17/17
7 Grzegorz Kotlęga Gimnazjum Czersk 2014-10-11 17/17
8 Hubert Fryca Gimnazjum Czersk 2014-10-11 17/17
9 Hubert Socha Gimnazjum Czersk 2014-10-11 17/17
10 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2014-10-11 17/17
11 Joanna Gębalska Zbieramy punkty na pochodzenie 2014-10-11 9/17
12 Joanna Puternicka Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-11 17/17
13 Kazimierz Makieła PTTK O/Mazowsze Warszawa 2014-10-11 17/17
14 Krzysztof Góra PTTK O/Łódź-Polesie 2014-10-11 5/17
15 Krzysztof Kula Gdańsk 2014-10-11 16/17
16 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2014-10-11 17/17
17 Małgorzata Antosik Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-11 6/17
18 Marcin Iwiński Grudziądz 2014-10-11 17/17
19 Mariusz Siwiec Warszawa 2014-10-11 16/17
20 Mirosława Firmowska-Milewska PTTK O/Łódź-Polesie 2014-10-11 5/17
21 Piotr Gębalski Zbieramy punkty na pochodzenie 2014-10-11 9/17
22 Piotr Glinka Krokus/Miliardowice 2014-10-11 16/17
23 Piotr Rotter Zbieramy punkty na pochodzenie 2014-10-11 9/17
24 Przemysław Pisera PTTK O/Łódź-Polesie 2014-10-11 5/17
25 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-10-11 17/17
26 Roman Trocha Dzierżoniów 2014-10-11 17/17
27 Sławomir Frynas Lublin 2014-10-11 17/17
28 Tomasz Czarnowski Gimnazjum Czersk 2014-10-11 17/17
29 Tomasz Gronau Warszawa 2014-10-11 6/17
30 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-10-11 17/17
31 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-10-11 5/17
32 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-09-26 17/17
33 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-06-12 17/17
34 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-08-03 17/17
35 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-07-20 17/17
36 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2017-10-24 17/17
37 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-02 17/17
38 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-02 17/17
39 Wacław Polcer Oddział Nauczycielski PTTK w Łodzi 2019-11-26 17/17
40 Maciej Tomczak Łódź 2020-08-26 17/17
41 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-09-05 15/17
42 Andrzej Kustosz Łódź 2020-10-25 15/17
43 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-12-03 17/17
44 Adam Musiejko Józefów 2021-03-03 17/17
45 Leszek Stankiewicz Józefów 2021-03-03 17/17
46 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-06-15 17/17
47 Agnieszka Wieczór Bruksela 2021-07-04 17/17
48 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-02-09 17/17
49 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2023-02-09 17/17
50 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-04-09 17/17
51 Ewa Wielądek Łódź 2023-05-02 17/17
52 Joanna Józefowicz Łódź 2023-05-02 17/17
53 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-05-03 14/14
54 Tomasz Józefowicz Łódź 2023-05-03 14/14
55 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-11-19 17/17
56 Anna Zaorska Od A do Zet 2023-11-25 17/17
57 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2023-11-25 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies