partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2023-09-18 13/13
1 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-10-17 13/13
2 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2023-10-17 13/13
3 Leszek Adamski Warszawa 2023-10-20 13/13
4 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-10-21 13/13
5 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-10-21 13/13
6 Basia Górny Grupa Pomorsko-Opolska 2023-10-21 13/13
7 Iza Sobieraj Grupa Pomorsko-Opolska 2023-10-21 13/13
8 Robert Sobieraj Grupa Pomorsko-Opolska 2023-10-21 13/13
9 Maja Jaskólska 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
10 Kaja Pawlisiak 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
11 Kamil Nalewajek 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
12 Urszula Tomaniak 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
13 Leon Januszewski 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
14 Magdalena Kozieł 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
15 Emilia Turek 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
16 Barbara Łuczak 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
17 Rafał Szczurowski 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
18 Marta Grzybowska 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
19 Maria Kosiewicz 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
20 Helena Januszewska 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
21 Stanisław Lipiński 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
22 Adrianna Nalewajek 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
23 Miłosz Plona 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
24 Weronika Rączka 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
25 Ewa Żuławnik 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
26 Monika Składanek 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
27 Agnieszka Gadzałek 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
28 Justyna Mazurek 31 Grunwaldzka DH "Harmider" Pomiechówek 2023-10-21 13/13
29 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-10-21 13/13
30 Jacek Piekarski Brwinów 2023-10-21 13/13
31 Agata Kiderska Stare Babice 2023-10-21 13/13
32 Dorota Śliwińska Stare Babice 2023-10-21 13/13
33 Emilia Gąsiewska Stare Babice 2023-10-21 13/13
34 Hubert Jakubiak Stare Babice 2023-10-21 13/13
35 Hubert Maślanka Stare Babice 2023-10-21 13/13
36 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-10-21 13/13
37 Jadwiga Miętkiewicz Stare Babice 2023-10-21 13/13
38 Julianna Rutkowska Stare Babice 2023-10-21 13/13
39 Kacper Kostrzewa Stare Babice 2023-10-21 13/13
40 Klara Srańczykowska Stare Babice 2023-10-21 13/13
41 LEna Nowak Stare Babice 2023-10-21 13/13
42 Lena Lorent Stare Babice 2023-10-21 13/13
43 Marek Wach Stare Babice 2023-10-21 13/13
44 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-10-21 13/13
45 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-10-21 13/13
46 Natalia Korkuś Stare Babice 2023-10-21 13/13
47 Piotr Daniszewski Stare Babice 2023-10-21 13/13
48 Przemysław Nowak Sokoły Wędrowne / Poznań 2023-10-21 13/13
49 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-10-21 8/13
50 Wiktoria Długosz Stare Babice 2023-10-21 13/13
51 Konrad Janowski GSMnO "Wyjątkowi" Warszawa 2023-10-21 13/13
52 Amelia Zalewska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
53 Cezary Gajcy 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
54 Damian Murach 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
55 Filip Olszewski 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
56 Igor Więsik 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
57 Jakub Gańko 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
58 Jakub Mazaj 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
59 Liliana Olszewska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
60 Magdalena Mossakowska 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
61 Oliwia Rudnicka 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
62 Piotr Przybysz 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
63 Róża Trendak 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
64 Szymon Małaniak 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
65 Szymon Sołtys 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
66 Zuzanna Komor 33 TKHDO "Włóczykije" im. A. Janowskiego z Górek 2023-10-21 12/12
67 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-10-21 9/9
68 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-10-28 13/13
69 Ania Zaremba Ursynów 2023-10-28 13/13
70 Agnieszka Michałowska Warszawa 2023-11-01 13/13
71 Piotr Michałowski Warszawa 2023-11-01 13/13
72 Wojciech Drozda Warszawa 2023-11-01 13/13
73 Piotr Ćwiliński PTTK/ Stołeczny 2024-01-20 13/13
74 Katarzyna Zarańska ZARAN 2024-03-10 10/10
75 Piotr Zarański ZARAN 2024-03-10 10/10
76 Agnieszka Pietrzak Warszawa / Piastów 2024-04-01 13/13
77 Mariusz Pietrzak Warszawa / Piastów 2024-04-01 13/13
78 Zofia Pietrzak Warszawa / Piastów 2024-04-01 13/13
79 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2024-04-04 13/13
80 Andrzej Półgrabski DRAWSKO POMORSKIE 2024-04-15 13/13
81 Joanna Półgrabska DRAWSKO POMORSKIE 2024-04-15 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies