partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-10-01 19/19
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2023-10-10 19/19
2 Tadeusz Wajda Julianów 2023-11-11 19/19
3 Wojciech Wajda Julianów 2023-11-11 19/19
4 Kornelia Jankowska Raszyn 2023-11-11 19/19
5 Basia Jankowska Raszyn 2023-11-11 19/19
6 Karolina Jankowska Raszyn 2023-11-11 19/19
7 Adam Staszewski Falenty 2023-11-11 19/19
8 Mateusz Staszewski Falenty 2023-11-11 19/19
9 Anna Staszewska Falenty 2023-11-11 19/19
10 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa 2023-11-11 19/19
11 Konrad Janowski GSMnO "Wyjątkowi" Warszawa 2023-11-11 19/19
12 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-11-11 19/19
13 Tosia Szeląg Falenty Nowe 2023-11-11 19/19
14 Łukasz Szeląg Falenty Nowe 2023-11-11 19/19
15 Maciek Mikołajczyk Raszyn 2023-11-11 19/19
16 Pola Mikołajczyk Raszyn 2023-11-11 19/19
17 Leon Mikołajczyk Raszyn 2023-11-11 19/19
18 Marta Malchonowa Warszawa 2023-11-11 17/19
19 Polina Tovstonoh Warszawa 2023-11-11 17/19
20 Weronika Jędrzejczak Warszawa 2023-11-11 17/19
21 Stanisław Saniewski Warszawa 2023-11-11 17/19
22 Gabrysia Pałka Warszawa 2023-11-11 17/19
23 Wiesława Godlewska Warszawa 2023-11-11 17/19
24 Romualda Turek Warszawa 2023-11-11 17/19
25 Paulina Redosz Warszawa 2023-11-11 17/19
26 Beata Dudziak-Tomaszek Warszawa 2023-11-11 19/19
27 Tadeusz Mazurkiewicz Warszawa 2023-11-11 19/19
28 Alan Zarębski Warszawa 2023-11-11 19/19
29 Mikołaj Sularz Warszawa 2023-11-11 19/19
30 Mikołaj Adamek Warszawa 2023-11-11 19/19
31 Ivan Fedorovskyi Warszawa 2023-11-11 19/19
32 Iyad Yahia Cherif Warszawa 2023-11-11 19/19
33 Artur Gajdziński Warszawa 2023-11-11 19/19
34 Dariusz Mazurek Warszawa 2023-11-11 19/19
35 Ignacy Durasiewicz Raszyn 2023-11-11 19/19
36 Kacper Durasiewicz Raszyn 2023-11-11 19/19
37 Mikołaj Durasiewicz Raszyn 2023-11-11 19/19
38 Kaja Bohdanowicz Kiełbasy sojowe 2023-11-11 18/19
39 Miłosz Bohdanowicz Kiełabasy sojowe 2023-11-11 18/19
40 Katarzyna Bonatowska Warszawa 2023-11-11 19/19
41 Lena Grotek Raszyn 2023-11-11 19/19
42 Monika Grotek Raszyn 2023-11-11 19/19
43 Agnieszka Gniadek Raszyn 2023-11-11 19/19
44 Ania Gniadek Raszyn 2023-11-11 19/19
45 Paweł Gniadek Raszyn 2023-11-11 19/19
46 Marta Płońska Raszyn 2023-11-11 19/19
47 Monika Kamieniec Raszyn 2023-11-11 19/19
48 Magdalena Gruhn Raszyn 2023-11-11 19/19
49 Patrycja Kowalska Laszczki 2023-11-11 19/19
50 Karolina Kowalska Laszczki 2023-11-11 19/19
51 Rafał Kowalski Laszczki 2023-11-11 19/19
52 Jan Piątek Falenty 2023-11-11 19/19
53 Aleksandra Piątek Falenty 2023-11-11 19/19
54 Beata Kryńska Sękocin 2023-11-11 19/19
55 Małgorzata Kryńska Sękocin 2023-11-11 19/19
56 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-11-11 19/19
57 Adam Urbański Raszyn 2023-11-11 19/19
58 Aleksander Urbański Raszyn 2023-11-11 19/19
59 Arkadiusz Urbański Raszyn 2023-11-11 19/19
60 Jacek Piekarski Brwinów 2023-11-11 19/19
61 Barbara Kaszewska Komorów 2023-11-11 19/19
62 Maciej Kaszewski Komorów 2023-11-11 19/19
63 Krzysztof Kaszewski Komorów 2023-11-11 19/19
64 Karol Młyńczak Komorów 2023-11-11 19/19
65 Paweł Rozwadowski Brwinów 2023-11-11 18/19
66 Anna Grudzińska Łazy 2023-11-11 19/19
67 Izabela Górska Łazy 2023-11-11 19/19
68 Andrzej Mikołajczyk Warszawa 2023-11-12 19/19
69 Anna Górecka Warszawa 2023-11-12 19/19
70 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2023-11-12 19/19
71 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-11-18 19/19
72 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-11-18 19/19
73 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-11-18 19/19
74 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-11-28 19/19
75 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-12-27 19/19
76 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-12-27 19/19
77 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2023-12-27 19/19
78 Agnieszka Michałowska Warszawa 2024-01-20 19/19
79 Piotr Michałowski Warszawa 2024-01-20 19/19
80 Adam Ratyński Warszawa 2024-01-29 19/19
81 Katarzyna Koszyk Warszawa 2024-01-29 19/19
82 Aleksander Szczygielski Piastów 2024-02-18 19/19
83 Ania Zaremba Ursynów 2024-02-18 19/19
84 Leszek Adamski Warszawa 2024-02-21 19/19
85 Marek Mielniczuk Raszyn 2024-02-21 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies