partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-01 23/23
1 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2023-11-02 23/23
2 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-11-18 23/23
3 Hanna Kamińska-Socha Warszawa 2023-11-18 23/23
4 Stanisław Socha Warszawa 2023-11-18 23/23
5 Paulina Hernik Stare Babice 2023-11-18 23/23
6 Małgoarzata Michalska Stare Babice 2023-11-18 23/23
7 Anna Michalska Stare Babice 2023-11-18 23/23
8 Mariusz Michalski Stare Babice 2023-11-18 23/23
9 Grzegorz Michalski Stare Babice 2023-11-18 23/23
10 Konrad Janowski GSMnO "Wyjątkowi" Warszawa 2023-11-18 23/23
11 Michał Krygier Warszawa 2023-11-18 23/23
12 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2023-11-18 23/23
13 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2023-11-18 23/23
14 Anna Grudzińska Łazy 2023-11-18 23/23
15 Izabela Górska Łazy 2023-11-18 23/23
16 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2023-11-18 23/23
17 Tomasz Skowroński TSA 2023-11-18 23/23
18 Jakub Skalski Warszawa 2023-11-18 23/23
19 Karolina Skalska Warszawa 2023-11-18 23/23
20 Jan Pawlak Warszawa 2023-11-18 13/23
21 Filip Adamek Warszawa 2023-11-18 13/23
22 Amelia Biernat Warszawa 2023-11-18 13/23
23 Patryk Bojczuk Warszawa 2023-11-18 13/23
24 Amelia Olak Warszawa 2023-11-18 13/23
25 Kajetan Olak Warszawa 2023-11-18 13/23
26 Zosia Rudakowska Warszawa 2023-11-18 13/23
27 Filip Rymarz Warszawa 2023-11-18 13/23
28 Leon Górecki Warszawa 2023-11-18 13/23
29 Ida Mroczek Warszawa 2023-11-18 13/23
30 Pola Dobrowolska Warszawa 2023-11-18 13/23
31 Jan Gogela Warszawa 2023-11-18 13/23
32 Marta Malchanowa Warszawa 2023-11-18 13/23
33 Romualda Turek Warszawa 2023-11-18 13/23
34 Magdalena Pakuła Warszawa 2023-11-18 13/23
35 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-11-18 23/23
36 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-11-18 23/23
37 Anna Kadłubowska Warszawa 2023-11-18 23/23
38 Jacek Piekarski Brwinów 2023-11-18 23/23
39 Małgorzata Łukaniuk Warszawa 2023-11-18 23/23
40 Wiesław Bratkowski Warszawa 2023-11-18 23/23
41 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-11-25 23/23
42 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-11-25 23/23
43 Leszek Adamski Warszawa 2023-11-25 23/23
44 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-11-25 23/23
45 Agnieszka Michałowska Warszawa 2024-01-21 23/23
46 Piotr Michałowski Warszawa 2024-01-21 23/23
47 Aleksander Szczygielski Piastów 2024-03-03 23/23
48 Ania Zaremba Ursynów 2024-03-03 23/23
49 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2024-03-30 23/23
50 Michał Stępniak Kotki Dorotki / KInO Stowarzysze 2024-03-31 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies