partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-11-01 30/30
1 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2023-11-02 29/30
2 Iyad Yahia Cherif Warszawa 2023-11-18 28/30
3 Mikołaj Adamek Warszawa 2023-11-18 28/30
4 Mikołaj Kutera Warszawa 2023-11-18 28/30
5 Ivan Federovskyi Warszawa 2023-11-18 28/30
6 Kacper Zalewski Warszawa 2023-11-18 28/30
7 Marek Kloch Warszawa 2023-11-18 28/30
8 Jakub Strobel Warszawa 2023-11-18 28/30
9 Damian Malinowski Warszawa 2023-11-18 28/30
10 Maksymilian Dubicki Warszawa 2023-11-18 28/30
11 Yasmina Smoleńska Warszawa 2023-11-18 28/30
12 Filip Ściepiura Warszawa 2023-11-18 28/30
13 Piotr Zimnica Warszawa 2023-11-18 28/30
14 Wiesława Godlewska Warszawa 2023-11-18 28/30
15 Ireneusz Topoliński Warszawa 2023-11-18 28/30
16 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-11-18 30/30
17 Natalia Korkuś 110 WDH Wilki/ Stare Babice 2023-11-18 30/30
18 Hanna Kamińska-Socha Warszawa 2023-11-18 28/30
19 Stanisław Socha Warszawa 2023-11-18 28/30
20 Konrad Janowski GSMnO "Wyjątkowi" Warszawa 2023-11-18 30/30
21 Michał Krygier Warszawa 2023-11-18 29/30
22 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2023-11-18 30/30
23 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2023-11-18 30/30
24 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2023-11-18 28/30
25 Tomasz Skowroński TSA 2023-11-18 29/30
26 Witold Kutera Warszawa 2023-11-18 28/30
27 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-11-18 30/30
28 Julian Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-11-18 30/30
29 Anna Kadłubowska Warszawa 2023-11-18 30/30
30 Jacek Piekarski Brwinów 2023-11-18 30/30
31 Małgorzata Łukaniuk Warszawa 2023-11-18 30/30
32 Wiesław Bratkowski Warszawa 2023-11-18 30/30
33 Dorota Śliwińska Stare Babice 2023-11-18 29/29
34 Hubert Jakubiak Stare Babice 2023-11-18 29/29
35 Hubert Maślanka Stare Babice 2023-11-18 29/29
36 Igor Jakubiak Stare Babice 2023-11-18 29/29
37 Jadwiga Miętkiewicz Stare Babice 2023-11-18 29/29
38 Martyna Kafarowska Stare Babice 2023-11-18 29/29
39 Radosław Ogłaza Stare Babice 2023-11-18 29/29
40 Leszek Adamski Warszawa 2023-11-24 30/30
41 Jacek Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-11-26 30/30
42 Jarosław Głowacki skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-11-26 30/30
43 Maria Głowacka skkt PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2023-11-26 30/30
44 Aleksander Szczygielski Piastów 2024-02-24 30/30
45 Ania Zaremba Ursynów 2024-02-24 30/30
46 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2024-03-30 30/30

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies