partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-20 13/13
II Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-20 13/13
1 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2014-08-24 13/13
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-08-24 13/13
3 Agnieszka Pietrzak Piastów 2014-08-27 13/13
4 Mariusz Pietrzak Piastów 2014-08-27 13/13
5 Andrzej Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-07 13/13
6 Elżbieta Domańska KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-07 13/13
7 Jakub Domański KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-07 13/13
8 Aleksandra Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-09 13/13
9 Andrzej Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-09 13/13
10 Antoni Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-09 13/13
11 Ewelina Kusiak KT Przygoda/Nowa Sarzyna 2016-08-09 13/13
12 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-08-12 13/13
13 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-08-12 13/13
14 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2018-09-28 13/13
15 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-09-28 13/13
16 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-09-28 13/13
17 Roman Trocha Orientop Wrocław 2018-09-28 13/13
18 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-07-10 13/13
19 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-09-14 13/13
20 Piotr Michałowski Warszawa 2019-09-14 13/13
21 Artur Bączkiewicz HKT Azymut/Swarzędz 2019-11-11 13/13
22 Elwira Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-11-11 13/13
23 Rafał M. Socha HKT Azymut/Swarzędz 2019-11-11 13/13
24 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-11-17 13/13
25 Martyna Stypa Sandomierz 2020-09-14 13/13
26 Piotr Koziara Sandomierz 2020-09-14 13/13
27 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-12-20 13/13
28 Agata Młotek Warszawa 2020-12-22 13/13
29 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-12-22 13/13
30 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-07-12 13/13
31 Gabriela Piechalak Pajęczno 2021-07-18 13/13
32 Monika Piechalak Pajęczno 2021-07-18 13/13
33 Patryk Piechalak Pajęczno 2021-07-18 13/13
34 Rafał Moryń Pajęczno 2021-07-18 13/13
35 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-03 13/13
36 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2021-08-03 13/13
37 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-03-01 13/13
38 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-06-12 13/13
39 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-06-12 13/13
40 Marek Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-06-12 13/13
41 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-06-12 13/13
42 Teresa Makulus KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-06-12 13/13
43 Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-07-03 13/13
44 Piotr Wieczorek HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2022-07-03 13/13
45 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-08-14 13/13
46 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-12-02 13/13
47 Sławomir Frynas Lublin 2023-08-25 13/13
48 Agnieszka Drożdż-Hyra Bystra 2024-02-05 13/13
49 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2024-02-05 13/13

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies