partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Szymon Bijak Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2014-06-27 15/15
1 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-28 15/15
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-28 15/15
3 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2014-06-28 15/15
4 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-06-28 15/15
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-06-28 15/15
6 Marek Piela Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-06-28 15/15
7 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-06-28 15/15
8 Mariusz Pietrzak Piastów 2014-06-28 15/15
9 Roman Pietrzak Warszawa 2014-06-28 15/15
10 Anna Kadłubowska Warszawa 2014-06-28 15/15
11 Sławomir Frynas Lublin 2014-06-28 15/15
12 Joanna Gębalska J.P.G. Konstancin-Jeziorna 2014-06-28 15/15
13 Piotr Gębalski J.P.G. Konstancin-Jeziorna 2014-06-28 15/15
14 Sławomir Otap Warszawa 2014-06-28 15/15
15 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-16 15/15
16 Janusz Ptasiński KTM PTTK O/Ursus 2015-07-10 15/15
17 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-10 15/15
18 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-10 15/15
19 Damian Murach HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2015-07-10 15/15
20 Szymon Gazda HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2015-07-10 15/15
21 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-07-12 15/15
22 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-07-03 15/15
23 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-24 15/15
24 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-24 15/15
25 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-24 15/15
26 Joanna Sawicka HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-11-06 15/15
27 Angelika Mielcarz Mrozy 2016-11-06 15/15
28 Piotr Michałowski Warszawa 2016-11-09 15/15
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-11-09 15/15
30 Elżbieta Rosa Bóbr Tłuszcz/Tłuszcz 2018-03-11 15/15
31 Marysia Świderska Radzymin 2018-05-19 15/15
32 Gosia Świderska Radzymin 2018-05-19 15/15
33 Mateusz Świderski Radzymin 2018-05-19 15/15
34 Ewa Świderska Radzymin 2018-05-19 15/15
35 Artur Świderski Radzymin 2018-05-19 15/15
36 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-25 15/15
37 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-12-18 15/15
38 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 15/15
39 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 15/15
40 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 15/15
41 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 15/15
42 Małgorzata Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 15/15
43 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 15/15
44 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-08-04 15/15
45 Katarzyna Szostek- Malinowska Wyszków 2021-08-04 15/15
46 Ewa Kurzawska Grrrusza 2021-10-09 15/15
47 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-21 15/15
48 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-21 15/15
49 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-31 15/15
50 Mariusz Góraj Skróty Radom 2022-08-31 15/15
51 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-05-08 15/15
52 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-09-17 15/15
53 Przemysław Witczak Warszawa 2023-09-18 15/15
54 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-04 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies