partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Paweł Rozwadowski Brwinów 2014-06-30 14/14
1 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-07-06 14/14
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-07-06 14/14
3 Zuzanna Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-07-06 14/14
4 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-19 14/14
5 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-19 14/14
6 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-19 14/14
7 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-19 14/14
8 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-09-14 14/14
9 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-09-14 14/14
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-11 14/14
11 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-02-18 14/14
12 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-02-18 14/14
13 Sławomir Otap Warszawa 2015-08-21 14/14
14 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-08-29 14/14
15 Jakub M. Gac Ambasador 2016-01-31 14/14
16 Monika Sokołowska Zawsze ostatni 2016-02-19 14/14
17 Przemysław Gawroński Zawsze ostatni 2016-02-19 14/14
18 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-06-19 14/14
19 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-06-19 14/14
20 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-06-19 14/14
21 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-09-06 14/14
22 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-04-14 14/14
23 Piotr Michałowski Warszawa 2019-04-19 14/14
24 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-08-03 14/14
25 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-12-29 14/14
26 Agnieszka Pietrzak Piastów 2020-01-12 14/14
27 Mariusz Pietrzak Piastów 2020-01-12 14/14
28 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-20 13/14
29 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-20 13/14
30 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-20 13/14
31 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-20 13/14
32 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-20 13/14
33 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-20 13/14
34 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2020-02-20 13/14
35 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-02-20 14/14
36 Beata Domin Bydgoszcz 2020-02-20 14/14
37 Jerzy Maryjański Milanówek 2020-03-12 14/14
38 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-09-18 14/14
39 Michał Szeliski Warszawa 2020-09-20 8/14
40 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2020-11-14 14/14
41 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-11-22 13/14
42 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-07-10 14/14
43 Michał Krygier Warszawa 2021-08-08 14/14
44 Zuzanna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-08-14 14/14
45 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-03 13/14
46 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-03 13/14
47 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-03 13/14
48 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-03 13/14
49 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-03 13/14
50 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2021-10-03 13/14
51 Piotr Ćwiliński PTTK O/ Stołeczny 2022-01-06 14/14
52 Alicja Kilanowska PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2022-02-26 14/14
53 Marta Klimkiewicz PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2022-02-26 14/14
54 Piotr Celiński PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2022-02-26 14/14
55 Tomasz Macios PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2022-02-26 14/14
56 Łukasz Pietrzyk PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2022-02-26 14/14
57 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-04-15 14/14
58 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-03 14/14
59 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-22 14/14
60 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-08-13 14/14
61 Bogumiła Nawrot Warszawa 2023-03-12 14/14
62 Grażyna Orłowska Warszawa 2023-03-12 14/14
63 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2023-03-12 14/14
64 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-04-17 14/14
65 Zuzanna Mieszkowska WARSZAWA SP63 2023-04-19 14/14
66 Krystian Chaberski Warszawa SP 63 2023-05-01 14/14
67 Zosia Krajewska Warszawa SP63 2023-05-02 14/14
68 Przemysław Witczak Warszawa 2023-06-16 14/14
69 Albert Warowny Pruszków 2023-06-18 14/14
70 Piotr Warowny Pruszków 2023-06-18 14/14
71 Wojciech Warowny Pruszków 2023-06-18 14/14
72 Adam Musiejko Józefów 2023-10-16 14/14
73 Wojciech Drozda Warszawa 2024-01-11 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies