partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-20 17/17
II Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-06-20 17/17
1 Jerzy Czarnecki Zielonka 2014-06-29 17/17
2 Kamil Herman Ossów 2014-07-15 17/17
3 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2014-10-05 17/17
4 Joanna Gębalska J.P.G/Konstancin-Jeziorna 2014-10-05 17/17
5 Piotr Gębalski J.P.G/Konstancin-Jeziorna 2014-10-05 17/17
6 Jagoda Jóźwik Zielonka 2014-10-12 17/17
7 Paweł Jóźwik Zielonka 2014-10-12 17/17
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-08 17/17
9 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-02-14 11/17
10 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2015-02-14 9/17
11 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus  2015-03-17 17/17
12 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus  2015-03-17 17/17
13 Paweł Pingwin Łodziński SKPB Warszawa 2015-04-25 17/17
14 Sławomir Otap Warszawa 2015-04-25 17/17
15 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-25 17/17
16 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
17 Karol Jasiński SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
18 Michał Bubrzyk SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
19 Damian Malec SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
20 Mateusz Pawlak SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
21 Krzysztof Jakubowski SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
22 Klaudia Kowalska SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
23 Sylwia Domańska SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
24 Natalia Sawicka SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
25 Małgorzata Kamińska SKKT PTTK 101 2015-04-25 3/17
26 Mariusz Siwiec STOWARZYSZE 2015-05-01 17/17
27 Monika Sokołowska Zawsze ostatni/Warszawa 2015-05-24 17/17
28 Przemysław Gawroński Zawsze ostatni/Warszawa 2015-05-24 17/17
29 Grzegorz Stańczyk Stańczyki 2015-05-31 17/17
30 Barbara Stańczyk Stańczyki 2015-05-31 17/17
31 Zofia Stańczyk Stańczyki 2015-05-31 17/17
32 Julia Stańczyk Stańczyki 2015-05-31 17/17
33 Piotr Stańczyk Stańczyki 2015-05-31 17/17
34 Alicja Stańczyk Stańczyki 2015-05-31 17/17
35 Ewa Świderska Radzymin 2015-06-06 17/17
36 Artur Świderski Radzymin 2015-06-06 17/17
37 Marysia Świderska Radzymin 2015-06-06 17/17
38 Małgosia Świderska Radzymin 2015-06-06 17/17
39 Mateusz Świderski Radzymin 2015-06-06 17/17
40 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-08-01 17/17
41 Katarzyna Bilińska Zielonka 2015-09-18 17/17
42 Beata Bilińska Zielonka 2015-09-18 17/17
43 Robert Biliński Zielonka 2015-09-18 17/17
44 Kuba Niedźwiedzki SKKT PTTK 101 2015-09-27 17/17
45 Joanna Maćkiewicz SKKT PTTK 101 2015-09-27 17/17
46 Małgorzata Sotomska SKKT PTTK 101 2015-09-27 17/17
47 Szymon Kamiński SKKT PTTK 101 2015-09-27 17/17
48 Tomasz Gronau Targówek 2016-04-15 17/17
49 Kazimierz Makieła Warszawa 2016-04-16 17/17
50 Zbigniew Wojciechowski Warszawa 2016-04-16 17/17
51 Sławomir Frynas Lublin 2016-04-16 17/17
52 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-04-16 17/17
53 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-04-16 17/17
54 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-04-16 17/17
55 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2016-04-16 17/17
56 Krzysztof Miaśkiewicz Orientop Wrocław 2016-04-16 17/17
57 Marcin Stefaniak Orientop Wrocław 2016-04-16 17/17
58 Piotr Glinka Orientop Płock 2016-04-16 17/17
59 Mirosław Wośko Orientop Ropczyce 2016-04-16 17/17
60 Wojciech Drozda HKT Trep PTTKO/Warszawa Praga 2016-04-16 17/17
61 Edward Fudro JEJ Police 2016-04-16 17/17
62 Jacek Piekarski Brwinów 2016-04-16 17/17
63 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-17 17/17
64 Anna Morawska Warszawa 2016-04-17 17/17
65 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-05-29 17/17
66 Paweł Rozwadowski Brwinów 2018-03-24 17/17
67 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 17/17
68 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 17/17
69 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 17/17
70 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 17/17
71 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 17/17
72 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 17/17
73 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 17/17
74 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-31 17/17
75 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-31 17/17
76 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-15 17/17
77 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-15 17/17
78 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-15 17/17
79 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-03-04 15/15
80 Jacek Zdenicki SKKT Jaz/Dzierzkowice 2020-08-15 15/15
81 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2021-04-02 15/15
82 Roman Pietrzak Warszawa 2021-04-18 15/15
83 Mariusz Pietrzak Piastów 2021-04-18 15/15
84 Przemysław Witczak Warszawa 2021-04-18 15/15
85 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-06-19 17/17
86 Robert Chruslak SKRÓTY Radom 2021-06-19 17/17
87 Filip Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-15 17/17
88 Jagoda Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-15 17/17
89 Katarzyna Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-15 17/17
90 Michał Woźniak KInO Stowarzysze 2021-09-15 17/17
91 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-03-12 17/17
92 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-12 17/17
93 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2022-05-08 17/17
94 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-05-22 17/17
95 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-05-22 17/17
96 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-09-22 17/17
97 Ewa Młynarczyk Zielonka 2022-10-31 15/15
98 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-11-19 17/17
99 Ania Zaremba Ursynów 2023-11-19 17/17
100 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2024-02-28 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies