partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-02 14/14
II Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-02 14/14
1 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-03 14/14
2 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2014-08-03 14/14
3 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-31 14/14
4 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-08-31 14/14
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-09-14 14/14
6 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-09-14 14/14
7 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2014-11-02 14/14
8 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus  2015-02-14 14/14
9 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus  2015-02-14 14/14
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-14 14/14
11 Helenka Mińkowska Pruszków 2015-05-24 14/14
12 Anna Niemiro Pruszków 2015-05-24 14/14
13 Tomasz Mińkowski Pruszków 2015-05-24 14/14
14 Agnieszka Pietrzak Piastów 2015-06-20 14/14
15 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-06-20 14/14
16 Sławomir Otap Warszawa 2015-08-21 14/14
17 Jakub M. Gac Ambasador 2016-01-31 14/14
18 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-02-14 14/14
19 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-02-14 14/14
20 Marta Cichal Pruszków 2016-03-26 14/14
21 Marek Cichal Pruszków 2016-03-26 14/14
22 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-09 14/14
23 Maciej Jasiński Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-11-20 14/14
24 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-21 14/14
25 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-21 14/14
26 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-02-21 14/14
27 Aleksander Szczygielski Piastów 2017-11-12 14/14
28 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa-Praga im. Z. Glogera 2019-03-07 14/14
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-09 14/14
30 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-09 14/14
31 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-12-28 14/14
32 Przemysław Witczak Warszawa 2019-12-28 14/14
33 Jerzy Maryjański Milanówek 2020-03-16 14/14
34 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-05-29 11/14
35 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-06-08 14/14
36 Agata Cyburska Warszawa 2020-09-04 14/14
37 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-04-10 14/14
38 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-24 14/14
39 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-17 14/14
40 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-03-28 14/14
41 Agata Malczewska Klub Ino "Skróty" Radom 2022-04-29 14/14
42 Mariusz Góraj Klub Ino "Skróty" Radom 2022-04-29 14/14
43 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-05-22 13/13
44 EWA Kalinowska Warszawa 2022-05-22 13/13
45 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-18 14/14
46 Cezary Jędrzejewski Sokoły Wędrowne 2022-12-31 14/14
47 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-02-12 14/14
48 Albert Warowny Pruszków 2024-02-17 14/14
49 Piotr Warowny Pruszków 2024-02-17 14/14
50 Wojciech Warowny Pruszków 2024-02-17 14/14
51 Anna Tym KTP NIEZALEŻNI Lublin 2024-04-13 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies