partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Zuzanna Malanowska Konstancin-Jeziorna 2014-05-01 14/14
1 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-05-04 14/14
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-05-04 14/14
3 Ula Pędzich Kraków 2014-05-04 14/14
4 Zbigniew Pędzich Kraków 2014-05-04 14/14
5 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-08-02 14/14
6 Joanna Gębalska J.P.G/Konstancin-Jeziorna 2014-10-19 14/14
7 Piotr Gębalski J.P.G/Konstancin-Jeziorna 2014-10-19 14/14
8 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2014-10-24 14/14
9 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2014-12-27 14/14
10 Janusz Olbrycht OlbnO/Warszawa 2014-12-27 14/14
11 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-19 14/14
12 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-03-08 14/14
13 Joanna Michałkiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-04-11 14/14
14 Marcin Szost Klub InO Stowarzysze 2015-04-11 14/14
15 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2015-12-01 14/14
16 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2015-12-01 14/14
17 Jakub M. Gac Kady 2016-01-03 14/14
18 Ewa Zwolińska Warszawa 2016-04-02 14/14
19 Rafał Zwoliński Warszawa 2016-04-02 14/14
20 Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-04-02 14/14
21 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-23 14/14
22 Jerzy Grochowski SKKT Uścimów Stary 2016-04-23 14/14
23 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-04-23 14/14
24 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-04-23 14/14
25 Janusz Ptasiński KTM PTTK O/Ursus 2016-04-23 14/14
26 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-05-03 14/14
27 Łukasz Lech Warszawa 2016-05-22 14/14
28 Renata Mikutel Kozienice 2016-07-07 14/14
29 Sara Smargol Kozienice 2016-07-07 14/14
30 Jacek Mikutel Kozienice 2016-07-07 14/14
31 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-07-07 14/14
32 Mariusz Pietrzak Piastów 2016-07-16 14/14
33 Karolina Pacek Warszawa 2016-07-16 14/14
34 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-07-16 14/14
35 Przemysław Witczak Dreamtime Trails 2016-07-16 14/14
36 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2016-07-16 14/14
37 Ireneusz Pluta SKKT PTTK 101 2016-07-16 14/14
38 Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-01-15 14/14
39 Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 2017-01-15 14/14
40 Marta Żuchowskaa Józefów 2017-05-02 14/14
41 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-07-20 15/15
42 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-06-30 15/15
43 Piotr Michałowski Warszawa 2018-06-30 15/15
44 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 15/15
45 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 15/15
46 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 15/15
47 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 15/15
48 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 15/15
49 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 15/15
50 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-31 15/15
51 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 15/15
52 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 15/15
53 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-05-03 15/15
54 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2019-05-03 15/15
55 Natalia Jędrzejewska Warszawa 2019-08-25 15/15
56 Kamila Jędrzejewska Warszawa 2019-08-25 15/15
57 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2019-08-25 15/15
58 Szymon Bijak BambInO/Warszawa 2019-08-25 15/15
59 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-02-02 15/15
60 Hanna Żurawska Nowa Iwiczna 2020-02-02 15/15
61 Kazimierz Makieła Warszawa 2020-02-02 15/15
62 Małgorzata Zagrabska Warszawa 2020-02-02 15/15
63 Magdalena Zagrabska Warszawa 2020-02-02 15/15
64 Fabio Coriolano Warszawa 2020-02-02 15/15
65 Piotr Karaś Warszawa 2020-02-02 15/15
66 Damian Grzywacz Tarczyn 2020-02-02 15/15
67 Eugeniusz Grzywacz Tarczyn 2020-02-02 15/15
68 Janusz Wiśniewski Hornówek 2020-02-02 15/15
69 Jacek Piekarski Brwinów 2020-02-02 15/15
70 Jacek Cierlicki Brwinów 2020-02-02 15/15
71 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-02-13 15/15
72 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-03-23 15/15
73 Beata Bargiel Warszawa 2020-05-15 15/15
74 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2020-05-15 15/15
75 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-30 13/15
76 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2020-07-30 13/15
77 Jan Lipiński Warszawa 2020-08-05 14/15
78 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-08-08 14/15
79 Agata Młotek Warszawa 2020-09-05 15/15
80 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-24 15/15
81 Adam Lenarczyk TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-24 15/15
82 Michał Kaczkowski TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-24 15/15
83 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-24 15/15
84 Bartosz Jaroszewski TKPZ w Brzeźnicy 2021-05-24 15/15
85 Artur Świderski Radzymin 2021-07-10 15/15
86 Ewa Świderska Radzymin 2021-07-10 15/15
87 Marysia Świderska Radzymin 2021-07-10 15/15
88 Mateusz Świderski Radzymin 2021-07-10 15/15
89 Małgosia Świderska Radzymin 2021-07-10 15/15
90 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-25 15/15
91 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-07-25 15/15
92 Sławomir Frynas Lublin 2021-07-31 15/15
93 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-01-09 15/15
94 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-01-16 15/15
95 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-01-16 15/15
96 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-01-28 15/15
97 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-02-18 15/15
98 Martyna Stypa Sandomierz 2022-03-10 15/15
99 Piotr Koziara Sandomierz 2022-03-10 15/15
100 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-26 15/15
101 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-04-26 15/15
102 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-26 15/15
103 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-07 15/15
104 Adam Musiejko Józefów 2022-06-11 15/15
105 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-10-18 15/15
106 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-10-30 15/15
107 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-11-06 15/15
108 Anna Jarząbek Warszawa 2022-12-03 15/15
109 Kamil Buczek Otwock 2023-05-01 15/15
110 Marta Czajka Warszawa 2023-05-01 15/15
111 Jacek Słaby ZHP - 30 WDHiZ 2023-06-08 15/15
112 Katarzyna Kwiatkowska ZHP - 30 WDHiZ 2023-06-08 15/15
113 Anna Tym KTP Niezależni Lublin 2023-08-22 15/15
114 Marek Koba Jaworzno 2023-10-08 15/15
115 Ilona Śpiewak Warszawa 2023-11-01 15/15
116 Mateusz Komorowski Warszawa 2023-11-01 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies