partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-07-20 20/20
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-07-20 20/20
1 Kamil Herman Ossów 2014-07-21 20/20
2 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-07-22 20/20
3 Zuzanna Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-07-22 20/20
4 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-07-22 20/20
5 Konrad Janowski GSMnO "Wyjątkowi" 2014-07-22 20/20
6 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-02-20 20/20
7 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-02-20 20/20
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-27 20/20
9 Sławomir Otap Warszawa 2015-04-25 20/20
10 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-06-02 20/20
11 Ewa Świderska Radzymin 2016-04-23 20/20
12 Artur Świderski Radzymin 2016-04-23 20/20
13 Marysia Świderska Radzymin 2016-04-23 20/20
14 Małgosia Świderska Radzymin 2016-04-23 20/20
15 Mateusz Świderski Radzymin 2016-04-23 20/20
16 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-04-27 20/20
17 Marek Cichal Pruszków 2016-04-27 20/20
18 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-07-24 20/20
19 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-19 20/20
20 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-19 20/20
21 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-19 20/20
22 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-07-26 20/20
23 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-08-15 20/20
24 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-20 18/20
25 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-31 20/20
26 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-31 20/20
27 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-15 20/20
28 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-15 20/20
29 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-12-15 20/20
30 Przemysław Witczak Warszawa 2020-08-15 20/20
31 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-09-26 20/20
32 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-05-29 20/20
33 Joanna Dąkowska MKT / Warszawa 2021-05-29 20/20
34 Julia Dabkowska MKT / Warszawa 2021-05-29 20/20
35 Mikołaj szczepaniak MKT / Warszawa 2021-05-29 20/20
36 Natalia Kajka MKT / Warszawa 2021-05-29 20/20
37 Wiktoria Ambroziak MKT / Warszawa 2021-05-29 20/20
38 Mateusz Głazewski MKT / Warszawa 2021-05-29 20/20
39 Łukasz Szopa MKT / Warszawa 2021-05-29 20/20
40 mateusz Głazewski MKT / Warszawa 2021-05-29 20/20
41 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-08-15 20/20
42 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-08-29 20/20
43 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-05-30 20/20
44 Aleksandra Taradejna MKT 2022-06-08 16/16
45 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-15 20/20
46 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-06-15 20/20
47 Sławomir Frynas Lublin 2023-01-22 20/20
48 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-03-05 20/20
49 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-04-10 20/20
50 Miłosz Smolski Warszawa 2023-04-26 20/20
51 Barbara Figura Neu-Ulm 2023-09-30 20/20
52 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-30 20/20
53 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-12-17 20/20
54 Ania Zaremba Ursynów 2023-12-17 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies