partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-04-11 16/16
II Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-04-11 16/16
1 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-07-27 16/16
2 Katarzyna Stanek Warszawa 2014-08-24 16/16
3 Piotr Milcarz Warszawa 2014-08-24 16/16
4 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-01-31 16/16
5 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-01-31 16/16
6 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-08 16/16
7 Sławomir Otap 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
8 Elżbieta Moleda 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
9 Patryk Baranowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
10 Zuzanna Gumińska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
11 Natalia Kacz 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
12 Wojciech Skrzydlewski 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
13 Zuzanna Stasiak 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
14 Maja Stempińska 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
15 Antonina Kępińska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
16 Aleksandra Kowalczyk 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
17 Dominika Lipska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
18 Agata Malinowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
19 Wiktoria Niczke 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
20 Zofia Michalska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
21 Magdalena Pączkowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
22 Martyna Pierścińska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
23 Ewelina Szymańska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
24 Bartłomiej Wielgo 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
25 Wiktoria Wawrzyniecka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
26 Adam Jezierski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
27 Małgorzata Szwed 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
28 Kamil Hermanowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
29 Jakub Janiszewski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
30 Krzysztof Kobylecki 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
31 Aleksandra Paćko 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
32 Maria Paszko 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
33 Dominik Pawiński 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
34 Barbara Szeląg 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
35 Franciszek Śleboda 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
36 Jakub Wolski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
37 Wiktoria Świackiewicz 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
38 Maria Janowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
39 Julia Kowalewska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
40 Magdalena Sieradzka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
41 Marcel Dolata 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
42 Elżbieta Żuchowicz 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
43 Paweł Danowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
44 Piotr Danowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
45 Martyna Domeradzka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
46 Michał Figura 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
47 Barbara Górka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
48 Krzysztof Górka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
49 Jan Grochal 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
50 Joanna Kossowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
51 Grażyna Kossowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
52 Nikola Kumor 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
53 Urszula Łupkowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
54 Zack Myślak 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
55 Zuzanna Sułek 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
56 Zofia Winkler-Jovanovicz 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
57 Lena Sobczyńska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
58 Aleksandra Pietraszewska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
59 Agnieszka Dołowa 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
60 Maciej Balski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
61 Tamara Czarnecka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
62 Stefan Czarnecki 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
63 Helena Dąbrowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
64 Dominika Dziekan 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
65 Maciej Gawrysiuk 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
66 Szymon Kępiński 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
67 Maria Pawlus 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
68 Kacper Szczęsny 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
69 Karolina Wocial 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
70 Bartek Wronowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
71 Kacper Janikowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
72 Fryderyk Rejmer 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
73 Matylda Tomiczak 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
74 Jan Bykowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
75 Jana Kasprzycka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
76 Marianna Kasprzycka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
77 Franciszek Kasprzycki 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
78 Natalia Pierścińska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
79 Zuzanna Hermanowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
80 Paulina Kunicka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
81 Tadeusz Prystawko 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
82 Cezary Borowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
83 Paweł Bujak 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
84 Katarzyna Stojanow 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
85 Patrycja Bykowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
86 Aleksander Koperski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
87 Jakub Węgrzyniak 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
88 Antoni Brzuszkiewicz 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
89 Mateusz Kunicki 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
90 Marcin Olejnik 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
91 Mateusz Krzyżanowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
92 Amelia Sobierska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
93 Zuzanna Ginter 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
94 Katarzyna Sukiennik 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
95 Gabriela Sułek 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
96 Julia Strzałkowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
97 Karolina Strzałkowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
98 Zuzanna Klejn 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
99 Julia Czarnocka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
100 Gabriela Prystawko 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
101 Laura Jarzombek 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
102 Marcin Koperski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
103 Szymon Clivaz 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
104 Nina Śnigurowicz 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
105 Kamila Bykowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
106 Hanna Kocerka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
107 Patryk Bandyra 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
108 Błażej Barszcz 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
109 Janina Błaszkowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
110 Martyna Brewczak 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
111 Antoni Ciaputa 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
112 Olgierd Doliński 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
113 Stanisław Doliński 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
114 Joanna Dygała 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
115 Julian Kocerka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
116 Antonina Kocerka 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
117 Joanna Krzywkowska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
118 Jan Kunicki 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
119 Mikołaj Łukasiewicz 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
120 Jan Miesiak 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
121 Michał Pielaszek 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
122 Malwina Prystawko 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
123 Marta Romańczuk 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
124 Bartłomiej Skrzydlewski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
125 Wiktor Strzałkowski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
126 Anna Szwed 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
127 Natalia Tyczyńska 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
128 Filip Zęgota 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
129 Aleksandra Kneustlier-Hanusz 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
130 Adam Wiśniewski 423 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
131 Jerzy Kamiński 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
132 Evita Hill-Poniatowska 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
133 Igor Krajewski 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
134 Bianka Nalewajska 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
135 Sławomir Rakowski 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
136 Tobiasz Wróblewski 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
137 Jakub Abramczuk 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
138 Maciej Chojnacki 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
139 Julia Hojczyk 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
140 Natalia Hojczyk 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
141 Maciej Kowal 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
142 Karol Kowalewski 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
143 Joanna Kuczyńska 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
144 Patryk Laskowski 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
145 Wiktoria Markowska 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
146 Jakub Matuszewski 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
147 Wojciech Przybycień 293 WDHiGZ 2015-08-07 16/16
148 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-20 16/16
149 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-20 16/16
150 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-20 16/16
151 Hubert Dąbrowski Warszawa 2016-03-21 16/16
152 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-03-21 16/16
153 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-02 16/16
154 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-04-30 16/16
155 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-04-30 16/16
156 Renata Mikutel Kozienice 2016-05-08 16/16
157 Sara Smargol Kozienice 2016-05-08 16/16
158 Jacek Mikutel Kozienice 2016-05-08 16/16
159 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-05-08 16/16
160 Ireneusz Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-07-24 16/16
161 Piotr Michałowski Warszawa 2016-08-29 16/16
162 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-08-29 16/16
163 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-16 16/16
164 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2016-09-16 16/16
165 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-09-16 16/16
166 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-16 16/16
167 Piotr Glinka Krokus Miliardowice 2016-09-16 16/16
168 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-10-10 16/16
169 Hubert Dąbrowski Warszawa 2016-10-10 16/16
170 Marta Żuchowska Józefów 2017-08-06 16/16
171 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-10-20 16/16
172 Hanna Stanejko Świdnica 2018-06-14 16/16
173 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-06-16 16/16
174 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-06-16 16/16
175 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-06-16 16/16
176 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2018-06-16 16/16
177 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-08-18 12/16
178 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-08-18 12/16
179 Anna Nizioł Mierzyn 2019-08-18 12/16
180 Jan Nizioł Mierzyn 2019-08-18 12/16
181 Wojciech Drozda Warszawa 2019-10-06 14/16
182 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-03-02 8/16
183 Radosław Korniluk Warszawa 2020-09-06 14/16
184 Anna Korniluk Warszawa 2020-09-06 14/16
185 Jan Korniluk Warszawa 2020-09-06 14/16
186 Adam Korniluk Warszawa 2020-09-06 14/16
187 Marek Klonowski Brodnica 2020-10-04 16/16
188 Hubert Klonowski Brodnica 2020-10-04 16/16
189 Justyna Filipska Brodnica 2020-10-04 16/16
190 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-01 16/16
191 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-08-01 16/16
192 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-08-01 16/16
193 Andrzej Kustosz Łódź 2021-09-05 16/16
194 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 16/16
195 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 16/16
196 Przemysław Jasek Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 16/16
197 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-30 16/16
198 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-30 16/16
199 Jakub Dąbrowski MKT / Warszawa 2022-05-22 9/16
200 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-06-19 16/16
201 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-20 16/16
202 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-20 16/16
203 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-11-12 16/16
204 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-11-12 16/16
205 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2022-12-22 16/16
206 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-05-10 16/16
207 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-06-03 16/16
208 Sylwia Dmochowska III Liceum Ogólnokształcące Płock 2023-06-03 15/15
209 Zofia Kowalska Wałcz 2023-06-03 16/16
210 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-06-18 16/16
211 Anna Zaremba Ursynów 2023-06-18 16/16
212 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 16/16
213 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 16/16
214 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-09-10 16/16
215 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-09-26 12/12
216 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-09-27 16/16
217 Alicja Kilanowska PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-09-30 16/16
218 Hubert Kalicki PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-09-30 16/16
219 Mateusz Pazio PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-09-30 16/16
220 Monika Ozdoba PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-09-30 16/16
221 Nikola Rogozińska PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-09-30 16/16
222 Oskar Bańkowski PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-09-30 16/16
223 Piotr Celiński PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-09-30 16/16
224 Szymon Mańkowski PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-09-30 16/16
225 Zuzanna Bieniewska PTTK "Klub Turystyczny 21" Warszawa 2023-09-30 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies