partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-11-03 20/20
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-11-03 20/20
1 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2014-11-05 8/20
2 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus  2014-11-11 20/20
3 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus  2014-11-11 20/20
4 Jolanta Witusik-Kamińska Leśne Dziady/Warszawa 2014-12-13 20/20
5 Maciej Kamiński Leśne Dziady/Warszawa 2014-12-13 20/20
6 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-01-04 20/20
7 Janusz Olbrycht OlbnO/Warszawa 2015-01-04 20/20
8 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-15 20/20
9 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-04 20/20
10 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-04 20/20
11 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-01 20/20
12 Janusz Ptasiński KTM PTTK O/Ursus 2015-07-13 20/20
13 Agnieszka Pietrzak Piastów 2016-02-07 20/20
14 Mariusz Pietrzak Piastów 2016-02-07 20/20
15 Marek Cichal Pruszków 2016-04-14 20/20
16 Piotr Niewęgłowski Ursus 2016-04-14 20/20
17 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2016-04-19 20/20
18 Kinga Sadura Warszawa 2016-07-23 20/20
19 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-07-24 20/20
20 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2017-02-11 20/20
21 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2017-02-11 20/20
22 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2017-02-11 20/20
23 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-04-18 20/20
24 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze 2017-04-18 20/20
25 Aleksander Szczygielski Piastów 2017-08-28 20/20
26 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-07-04 20/20
27 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-08-03 20/20
28 Piotr Michałowski Warszawa 2019-08-03 20/20
29 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-16 19/20
30 Przemysław Witczak Warszawa 2020-05-07 20/20
31 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-05-24 19/20
32 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-05-24 19/20
33 Jerzy Maryjański Milanówek 2020-05-30 20/20
34 Małgorzata Szewczyk Piastów 2020-06-08 20/20
35 Emil Wiśniewski Warszawa 2020-06-11 20/20
36 Alicja Wiśniewska Warszawa 2020-06-11 20/20
37 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-06-18 20/20
38 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-08-20 19/20
39 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2020-08-22 20/20
40 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-09-02 18/20
41 Mariusz Zbojna MayWic Team 2021-10-03 20/20
42 Paweł Szubert Warszawa 2021-12-18 20/20
43 Piotr Celiński PTTK "Klub Turystyczny 21" 2022-01-23 20/20
44 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-19 20/20
45 Agata Malczewska Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-24 20/20
46 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-24 20/20
47 Michał Grygo Warszawa 2022-07-30 20/20
48 Dominik Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-27 20/20
49 Ignacy Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-27 20/20
50 Julita Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-27 20/20
51 Józef Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-27 20/20
52 Krzysztof Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-27 20/20
53 Maria Banaszczyk Rycerze Jedi / Warszawa 2022-08-27 20/20
54 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-09-26 20/20
55 Sławomir Frynas Lublin 2022-10-08 20/20
56 Piotr Gębarowski Warszawa 2023-05-13 20/20
57 Adam Ratyński Warszawa 2023-06-11 20/20
58 Katarzyna Koszyk Warszawa 2023-06-11 20/20
59 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-10-10 20/20
60 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-01-03 20/20
61 Dariusz Kalinowski Warszawa 2024-03-10 20/20
62 Ewa Kalinowska Warszawa 2024-03-10 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies