partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-11-07 20/20
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-11-07 20/20
1 Dominik Kot SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-11-17 20/20
2 Adam Siwiecki SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-11-17 20/20
3 Grzegorz Kaczmarczyk SKKT PTTK 101/Warszawa 2014-11-17 20/20
4 Mariusz Siwiec Warszawa 2014-12-02 20/20
5 Agnieszka Różycka Styki/Warszawa 2014-12-09 20/20
6 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2014-12-27 20/20
7 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-12-27 20/20
8 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-12-27 20/20
9 Anna Kadłubowska Warszawa 2015-01-06 20/20
10 Katarzyna Kadłubowska Warszawa 2015-01-06 20/20
11 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2015-01-24 20/20
12 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-08 20/20
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-07-15 20/20
14 Monika Sokołowska Zawsze ostatni/Warszawa 2016-01-17 20/20
15 Przemysław Gawroński Zawsze ostatni/Warszawa 2016-01-17 20/20
16 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2016-02-07 20/20
17 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2016-02-07 20/20
18 Michał Skóra Zespół podróżników im. Gacława/Warszawa 2016-03-27 20/20
19 Marcin Skóra Zespół podróżników im. Gacława/Warszawa 2016-03-27 20/20
20 Iwona Skóra Zespół podróżników im. Gacława/Warszawa 2016-03-27 20/20
21 Krzysztof Skóra Zespół podróżników im. Gacława/Warszawa 2016-03-27 20/20
22 Filip Skóra Zespół podróżników im. Gacława/Warszawa 2016-03-27 20/20
23 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-06-07 20/20
24 Piotr Michałowski Warszawa 2016-11-05 20/20
25 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-11-05 20/20
26 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-06 20/20
27 Dariusz Wierbiłowicz Warszawa 2017-03-17 20/20
28 Miłosz Wierbiłowicz Warszawa 2017-03-17 20/20
29 Małgorzata Wierbiłowicz Warszawa 2017-03-17 20/20
30 Piotr Bartuzi Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
31 Bartosz Czumaj Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
32 Michał Dłutek Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
33 Egor Khlopkov Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
34 Dariusz Ostaszewski Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
35 Zofia Rąpała Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
36 Justyna Rudnik Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
37 Aleksandra Rybczyńska Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
38 Artur Schmidt Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
39 Oliwia Sobieraj Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
40 Michał Stanisławski Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
41 Oskar Szeliga Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
42 Olga Trąbińska Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
43 Bartosz Zieliński Gimnazjum 141 2017-03-17 20/20
44 Adam Pierściński Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
45 Daniel Falęcki Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
46 Michał Iskierka Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
47 Paweł Oziomek Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
48 Oliwier Banaszek Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
49 Maciej Maciejewski Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
50 Marcin Skrobot Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
51 Bartłomiej Słojewski Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
52 Beata Metera Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
53 Władysław Kędzierawski Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
54 Wiktoria Oziomek Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
55 Monika Sienkiewicz Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
56 Aleksander Jęsiek Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
57 Jakub Stępniewski Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
58 Karolina Czarnecka Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
59 Zofia Rosochacka Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
60 Julia Habrzyk Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
61 Jan Wieczorek Gimnazjum 141 2017-04-24 20/20
62 Krzysztof Jakubowski SKKT PTTK nr 101 2017-04-25 20/20
63 Natalia Sawicka SKKT PTTK nr 101 2017-04-25 20/20
64 Maciej Czeszko Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
65 Oskar Dąbrowski Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
66 Mikołaj Iwaniuk Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
67 Adrianna Krysińska Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
68 Szymon Kosiński Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
69 Paweł Nic Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
70 Kuba Niedźwiedzki Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
71 Izabela Paterek Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
72 Tatiana Santos-Góra Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
73 Krystian Sowiński Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
74 Krystian Szymczak Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
75 Jakub Wierzbicki Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
76 Laura Wrońska Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
77 Rafał Wyrzykowski Gimnazjum 141 2017-04-25 20/20
78 Gabriela Dąbrowska WWW Royal Rangers 2017-05-27 20/20
79 Mateusz Adamiec WWW Royal Rangers 2017-05-27 20/20
80 Jakub Dębski WWW Royal Rangers 2017-05-27 20/20
81 Aleksander Pięcek WWW Royal Rangers 2017-05-27 20/20
82 Michał Saduła WWW Royal Rangers 2017-05-27 20/20
83 Anna Pietrzak WWW Royal Rangers 2017-05-27 20/20
84 Klara Eyoum SKKT PTTK 101 2017-06-07 17/20
85 Jakub Czerwiński Gimnazjum 141 2017-06-08 16/20
86 Kamil Herman Kobyłka 2017-06-25 20/20
87 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2017-10-03 20/20
88 Edward Fudro JEJ Police 2017-10-27 20/20
89 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-03-25 20/20
90 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2018-03-25 20/20
91 Katarzyna Szymanek Warszawa 2018-05-27 20/20
92 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-06-15 20/20
93 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-06-15 20/20
94 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-01-07 20/20
95 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-04-02 20/20
96 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-05-29 20/20
97 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-17 20/20
98 Paweł Szubert Londyn 2019-11-25 19/20
99 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-04 19/20
100 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-04 19/20
101 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2020-01-04 19/20
102 Agata Młotek Warszawa 2020-02-08 20/20
103 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-07-24 19/20
104 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-07-24 19/20
105 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-07-24 19/20
106 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-09 19/20
107 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-11-22 20/20
108 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-11-22 20/20
109 Jakub Kasprzak Warszawa 2020-11-22 20/20
110 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-21 20/20
111 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-04-23 20/20
112 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-04-23 20/20
113 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2021-05-11 20/20
114 Anna Matz Warszawa 2021-05-12 20/20
115 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-08-01 20/20
116 Robert Chruslak SKRÓTY Radom 2021-08-01 20/20
117 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-12 20/20
118 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-12 20/20
119 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-12 20/20
120 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-12 20/20
121 Aneta Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
122 Oliwia Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
123 Paweł Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
124 Włodzimierz Konefał Warszawa 2021-08-22 20/20
125 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-09-13 20/20
126 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2021-11-14 20/20
127 Beata Domin Bydgoszcz 2021-11-14 20/20
128 Leszek Adamski Warszawa 2021-12-16 20/20
129 Weronika Staroń Warszawa 2022-01-20 20/20
130 Wiktoria Ptak Warszawa 2022-01-20 20/20
131 Oliwia Piotrowska warszawa 2022-01-20 20/20
132 Jakub Czyż MKT 2022-02-05 20/20
133 Bartosz Kostromski Warszawa 2022-02-12 20/20
134 Zuzanna Ostaszewska Bródno 2022-02-13 18/20
135 Aleksandra Taradejna MKT 2022-02-19 15/20
136 Helene Potomski Warszawa 2022-02-20 16/20
137 Kacper Magdziński Warszawa 2022-02-20 17/20
138 Hubert Kłokocki Warszawa 2022-02-22 16/20
139 Kazik Malanowicz Warszawa 2022-02-22 17/20
140 Ola Jaczewska Warszawa 2022-02-22 17/20
141 Sebastian szostak warszawa 2022-02-22 19/20
142 Gabriela Rychel Warszawa 2022-02-22 18/20
143 Bartosz Krysiak MKT / Warszawa 2022-03-05 20/20
144 Amelia Graczyk Warszawa 2022-04-25 17/17
145 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-03 20/20
146 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-05-03 20/20
147 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-05-08 20/20
148 Maria Kustryn PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" WARSZAWA 2022-05-30 20/20
149 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" WARSZAWA 2022-05-30 20/20
150 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-22 20/20
151 Danuta Ogdowska Rumia 2022-07-06 20/20
152 Joanna Kuźba Rumia 2022-07-06 20/20
153 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-09 20/20
154 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-09 20/20
155 Michal Grygo Warszawa 2022-07-31 20/20
156 Kamila Kotowicz Warszawa 2022-08-04 20/20
157 Paweł Starzyński Warszawa 2022-08-04 20/20
158 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-09-22 20/20
159 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-11 20/20
160 Piotr Sasin Warszawa 2022-12-13 18/20
161 Sławomir Frynas Lublin 2022-12-18 20/20
162 Beata Bigos Poniatowa 2022-12-31 20/20
163 Robert Bigos Poniatowa 2022-12-31 20/20
164 Przemysław Witczak Warszawa 2023-03-04 20/20
165 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-08-15 20/20
166 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-11-05 20/20
167 Ania Zaremba Ursynów 2023-11-05 20/20
168 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-29 20/20
169 Anna Malanowska Warszawa 2024-01-16 20/20
170 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-13 20/20
171 Wiesław Szlachta Warszawa 2024-02-18 20/20
172 Bartek Rakowski Warszawa 2024-03-22 18/18
173 Maja Hiller Warszawa 2024-03-22 18/18
174 Maja Pieńkowska i Wiktoria Niebrzydowska ZS128 2024-03-22 14/14
175 Maja Tokarska Warszawa 2024-03-22 18/18
176 Michalina Wierzbicka Warszawa 2024-03-22 18/18
177 Olga Kubiak Warszawa 2024-03-22 18/18
178 Paulina Pietraczuk Warszawa 2024-03-22 8/8
179 Wiktoria Jarosz Warszawa 2024-03-22 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies