partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Magdalena Senderowska Oddział Międzyuczelniany PTTK Warszawa 2014-12-10 19/19
II Sławomir Frynas Oddział Miejski PTTK Lublin 2014-12-10 19/19
1 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-12-12 17/17
2 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-12-12 17/17
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-12-12 17/17
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-12-12 17/17
5 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-12-12 17/17
6 Joanna Kośnik Warszawa 2014-12-13 7/17
7 Andrzej Krochmal Warszawa 2014-12-13 7/17
8 Tomasz Gronau Warszawa 2014-12-13 7/17
9 Zbigniew Socha Gliwice 2014-12-13 7/17
10 Jakub Kaczyński Gdańsk 2014-12-13 7/17
11 Krystyna Polonius PTTK Czartak/Katowice 2014-12-13 17/17
12 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2014-12-13 17/17
13 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2014-12-13 4/17
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2014-12-13 17/17
15 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-02-20 19/19
16 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-02-20 19/19
17 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-20 19/19
18 Edward Fudro JEJ Police 2015-06-24 19/19
19 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-08-21 19/19
20 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-08-21 19/19
21 Renata Mikutel Kozienice 2016-06-19 19/19
22 Sara Smargol Kozienice 2016-06-19 19/19
23 Jacek Mikutel Kozienice 2016-06-19 19/19
24 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-06-19 19/19
25 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-07 19/19
26 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-11 19/19
27 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-11 19/19
28 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-11 19/19
29 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-11 19/19
30 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 19/19
31 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 19/19
32 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 19/19
33 Izabela Lackowska PTTK Łucznik/Radom 2018-08-19 19/19
34 Beata Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 19/19
35 Robert Bigos KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 19/19
36 Małgorzata Grabowska KTP Krwinka/Poniatowa 2018-08-19 19/19
37 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-14 19/19
38 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-14 19/19
39 Martyna Stypa Sandomierz 2020-02-29 19/19
40 Piotr Koziara Sandomierz 2020-02-29 19/19
41 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-09-05 18/19
42 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-02-28 19/19
43 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-02-28 19/19
44 Beata Bogacka PTSM Lubań 2021-07-20 19/19
45 Henryk Sławiński PTSM Lubań 2021-07-21 9/19
46 Krystyna Sławińska PTSM Lubań 2021-07-21 10/19
47 Zofia Trubisz PTSM Lubań 2021-07-21 8/19
48 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-12-10 19/19
49 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-04-16 19/19
50 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-04-16 19/19
51 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-05-06 19/19
52 Ewa Młynarczyk Zielonka 2022-05-06 18/18
53 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-05-29 19/19
54 Artur Świderski Radzymin 2022-09-25 19/19
55 Ewa Świderska Radzymin 2022-09-25 19/19
56 Marysia Świderska Radzymin 2022-09-25 19/19
57 Mateusz Świderski Radzymin 2022-09-25 19/19
58 Małgosia Świderska Radzymin 2022-09-25 19/19
59 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-09-26 19/19
60 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2023-03-20 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies