partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Kowalski HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2006-02-19 18/18
II Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2006-02-19 18/18
1 Stanisław Łuć Koło PTTK Pielgrzym/Warszawa 2006-03-12 18/18
2 Andrzej Sadowy 103 "CHODAK"/Warszawa 2006-03-12 18/18
3 Teresa Zielińska Koło 22 przy SOW/Warszawa 2006-03-16 18/18
4 Agnieszka Krawczyńska Warszawa 2006-04-01 18/18
5 Zofia Pietrzak Warszawa 2006-04-01 18/18
6 Roman Pietrzak Warszawa 2006-04-01 18/18
7 Mariusz Pietrzak Warszawa 2006-04-01 18/18
8 Wojciech Drozda Warszawa 2006-11-01 18/18
9 Kazimierz Makieła Warszawa 2006-11-01 18/18
10 Anna Olbrycht OLBnO Warszawa 2006-11-05 18/18
11 Janusz Olbrycht OLBnO Warszawa 2006-11-05 18/18
12 Mariusz Siwiec Warszawa 2006-12-30 18/18
13 Joanna Puternicka Warszawa 2012-08-20 18/18
14 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2012-08-20 18/18
15 Kamil Herman Warszawa 2013-03-11 18/18
16 Agata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-05-17 18/18
17 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-05-17 18/18
18 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-05-17 18/18
19 Dariusz Walczyna PTTK O/ Radzyń Podlaski 2015-02-07 10/18
20 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-12 18/18
21 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-23 18/18
22 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-12-06 20/20
23 Mateusz Pawlak SKKT 101 2016-02-27 18/18
24 Natalia Sawicka SKKT 101 2016-02-27 18/18
25 Krzysztof Jakubowski SKKT 101 2016-02-27 18/18
26 Tomasz Borkowski SKKT 101 2016-02-27 18/18
27 Wiktor Wenek SKKT 101 2016-02-27 18/18
28 Łukasz Dłutek SKKT 101 2016-02-27 18/18
29 Józef Boguszewski SKKT 101 2016-02-27 18/18
30 Weronika Basta SKKT 101 2016-02-27 18/18
31 Grzegorz Sasin SKKT 101 2016-02-27 18/18
32 Beata Pluta SKKT 101 2016-02-27 18/18
33 Ireneusz Pluta SKKT 101 2016-02-27 18/18
34 Krystyna Bęben SKKT PTTK nr 24 O/Warszawa Praga 2016-04-23 18/18
35 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-01-28 18/18
36 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-05 18/18
37 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-05 18/18
38 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-03-05 18/18
39 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-14 18/18
40 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-14 18/18
41 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-07-14 18/18
42 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-07-14 18/18
43 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-11-25 11/18
44 Jacek Piekarski Brwinów 2018-11-25 18/18
45 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2018-11-25 18/18
46 Stanisław Nowosielski Vagabundus 2018-11-25 18/18
47 Ina Przygoda Vagabundus 2018-11-25 18/18
48 Małgorzata Januszkiewicz Vagabundus 2018-11-25 18/18
49 Michał Grygo Otwock 2019-01-29 18/18
50 Tomasz Borejko TiPi/Warszawa 2019-05-02 18/18
51 Paulina Borejko TiPi/Warszawa 2019-05-02 18/18
52 Karolina Borejko TiPi/Warszawa 2019-05-02 18/18
53 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-24 18/18
54 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-24 18/18
55 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-24 18/18
56 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-05-24 18/18
57 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-01-12 18/18
58 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-01-27 18/18
59 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-01-27 18/18
60 Elżbieta Zarańska Ząbki 2020-03-07 18/18
61 Krzysztof Zarański Ząbki 2020-03-07 18/18
62 Jan Zarański Ząbki 2020-03-07 18/18
63 Katarzyna Zarańska Ząbki 2020-03-07 18/18
64 Zuzanna Nikisz KU AZS UW 2020-06-20 14/18
65 Piotr Gębarowski MoPi.Team/Warszawa 2020-06-21 18/18
66 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2020-08-22 17/18
67 Jacek Kasprzak Warszawa 2020-08-22 17/18
68 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-09-16 18/18
69 Anna Malanowska Warszawa 2020-12-19 18/18
70 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-12-19 18/18
71 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-04-10 18/18
72 Agata Młotek Warszawa 2021-04-25 18/18
73 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2021-04-25 18/18
74 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-28 18/18
75 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2021-09-05 18/18
76 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-11-07 18/18
77 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2021-11-07 18/18
78 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-23 18/18
79 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-05-23 18/18
80 Przemysław Witczak Warszawa 2022-06-15 18/18
81 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-09-24 18/18
82 Paweł Szubert Warszawa 2022-10-08 16/16
83 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-12-04 18/18
84 Sławomir Frynas Lublin 2022-12-18 18/18
85 Weronika Staroń Warszawa 2023-01-06 18/18
86 Kacper Magdziński Sp128 2023-01-07 17/18
87 Viktoria Okruhina Warszawa 2023-01-07 11/18
88 Gabriela Fic Bródno 2023-01-09 14/18
89 Hubert Kłokocki Warszawa 2023-01-10 10/18
90 Ola Jaczewska Warszawa 2023-01-10 10/18
91 Gabrysia Rychel Warszawa 2023-01-18 13/18
92 Kateryna Sadovnikova ZS 128 2023-01-18 11/18
93 Kuba Czyż Warszawa 2023-01-21 15/18
94 Patryk Myśliński Warszawa 2023-01-22 18/18
95 Jakub Wilkowski Marki 2023-01-23 17/18
96 Wiktoria Ptak Warszawa 2023-01-28 17/18
97 Dawid Rębacz Warszawa 2023-01-29 11/18
98 Ivan Fedorko zs128 2023-01-29 18/18
99 Mikołaj Smoczński Warszawa 2023-01-29 18/18
100 Milena Guzińska Ząbki 2023-01-29 16/18
101 Patryk Rębacz Warszawa 2023-01-29 11/18
102 Wiktoria Kibil Warszawa 2023-01-29 17/18
103 Kazimierz Malanowicz Warszawa 2023-01-30 11/18
104 Olga Kubiak Warszawa 2023-02-05 18/18
105 Vladyslav Kushnir Warszawa 2023-02-17 10/18
106 Aleksandra Federowicz Warszawa 2023-02-22 18/18
107 Zuzanna Ostaszewska Bródno 2023-03-05 12/18
108 Wiktoria Wałęsa Zs128 2023-03-06 18/18
109 Wiktoria Konecka zs 2023-05-13 10/10
110 Nikodem Pajka MKT / Warszawa 2023-06-12 17/17
111 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-17 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies