partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2004-09-03 15/15
1 Kasia Werner Warszawa 2004-09-18 15/15
2 Michał Werner Warszawa 2004-09-18 15/15
3 Marek Werner Warszawa 2004-09-18 15/15
4 Lidia Korecka Warszawa 2004-09-19 15/15
5 Witold Jochym Warszawa 2004-09-19 15/15
6 Jerzy Olbrycht Warszawa 2004-09-24 15/15
7 Mariusz Siwiec Warszawa 2004-09-26 15/15
8 Anna Tybuś-Kamela GAT WAL-KA 2004-09-29 15/15
9 Robert Kamela GAT WAL-KA 2004-09-29 15/15
10 Sławomir Otap Warszawa 2004-10-05 15/15
11 Anna Olbrycht Warszawa 2004-10-09 15/15
12 Janusz Olbrycht Warszawa 2004-10-09 15/15
13 Krystyna Bęben SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
14 Joanna Puternicka SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
15 Bartosz Gutkowski SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
16 Jarosław Małolepszy SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
17 Magdalena Małolepsza SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
18 Edyta Sadowska SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
19 Krzysztof Kumaszewski SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
20 Bartek Kumaszewski SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
21 Rafał Gątarczyk SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
22 Barbara Mielnik SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
23 Hanna Gawryszewska SKKT 24/Warszawa 2004-10-09 15/15
24 Katarzyna Goliwąs 423WDHiGZ Warszawskie Dzieci 2004-10-16 15/15
25 Sylwia Radkiewicz 423WDHiGZ Warszawskie Dzieci 2004-10-16 15/15
26 Małgorzata Witkowska 423WDHiGZ Warszawskie Dzieci 2004-10-16 15/15
27 Elżbieta Moleda 423WDHiGZ Warszawskie Dzieci 2004-10-16 15/15
28 Marta Kołnacka 423WDHiGZ Warszawskie Dzieci 2004-10-16 15/15
29 Magdalena Celińska 423WDHiGZ Warszawskie Dzieci 2004-10-16 15/15
30 Bartłomiej Szewczyk 423WDHiGZ Warszawskie Dzieci 2004-10-16 15/15
31 Elżbieta Zarańska Warszawa 2004-10-17 15/15
32 Krzysztof Zarański Warszawa 2004-10-17 15/15
33 Marek Zarański Warszawa 2004-10-17 15/15
34 Mariusz Pietrzak Warszawa 2004-12-26 15/15
35 Roman Pietrzak Warszawa 2004-12-26 15/15
36 Zofia Pietrzak Warszawa 2004-12-26 15/15
37 Katarzyna Nowicka Warszawa 2004-12-26 15/15
38 Wojciech Nowicki Warszawa 2004-12-26 15/15
39 Piotr Stańczuk Warszawa 2004-12-29 15/15
40 Łukasz Kondracki Warszawa 2004-12-29 15/15
41 Anna Łuć Warszawa 2004-12-31 15/15
42 Stanisław Łuć Warszawa 2004-12-31 15/15
43 Wojciech Drozda Warszawa 2004-12-31 15/15
44 Barbara Szmyt Warszawa 2010-10-27 15/15
45 Jan Rolle Warszawa 2012-02-13 15/15
46 Zuzanna Malanowska Warszawa 2012-09-04 15/15
47 Kamil Herman Warszawa 2013-03-02 15/15
48 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2013-10-27 15/15
49 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2014-12-25 15/15
50 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 15/15
51 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 15/15
52 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-03-11 15/15
53 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-03-11 15/15
54 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-11 15/15
55 Arek Smarz Twoja Przygoda 2015-04-21 15/15
56 Edward Fudro JEJ Police 2015-05-08 15/15
57 Jakub M. Gac Bober 2015-11-03 15/15
58 Paweł Ostaszewski Klub Górski "Orły" Koło nr 8 PTTK/O Mazowsze 2015-12-06 15/15
59 Piotr Ostaszewski Klub Górski "Orły" Koło nr 8 PTTK O/ Mazowsze 2015-12-06 15/15
60 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-01-12 15/15
61 Robert Pyśk K.T.P "Orły PTTK O/Koszalin 2016-03-09 15/15
62 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-04-09 15/15
63 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-04-09 15/15
64 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-04-23 15/15
65 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-04-23 15/15
66 Ewa Feruś Warszawa 2016-04-23 15/15
67 Aleksandra Malawska Gimnazjum w Czarnej Górnej 2016-04-30 15/15
68 Kinga Miszczak SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 15/15
69 Maciej Staniszewski SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 15/15
70 Ewa Świderska Radzymin 2016-05-01 15/15
71 Artur Świderski Radzymin 2016-05-01 15/15
72 Mateusz Świderski Radzymin 2016-05-01 15/15
73 Małgosia Świderska Radzymin 2016-05-01 15/15
74 Marysia Świderska Radzymin 2016-05-01 15/15
75 Joanna Sawicka HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2016-05-15 15/15
76 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-11-02 15/15
77 Janina Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2016-11-02 15/15
78 Katarzyna Michalak SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
79 Joanna Łuczkiewicz SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
80 Karolina Dzionek SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
81 Karol Kwiatkowski SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
82 Antoni Nowakowski SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
83 Stefan Jemioło SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
84 Aleksander Przychodzki SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
85 Antonia Bozik SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
86 Mateusz Wietrak SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
87 Małgorzata Rosińska SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
88 Karolina Bogucka SKKT PTTK "Wędrowcy Ożarowcy" Ożarów 2016-12-17 15/15
89 Daniel Halicki Szczecin 2016-12-20 15/15
90 Agnieszka Kuś Warszawa 2016-12-31 15/15
91 Michał Kuś Warszawa 2016-12-31 15/15
92 Marta Żuchowska Józefów 2017-06-15 15/15
93 Tomasz Żuchowski Józefów 2017-06-15 15/15
94 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-16 12/12
95 Dawid Wolski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-16 12/12
96 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-16 12/12
97 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-16 12/12
98 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-16 12/12
99 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-16 12/12
100 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-16 12/12
101 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-03 15/15
102 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-11-08 15/15
103 Rafał Jańczyk Kobyłka 2017-12-31 15/15
104 Mikołaj Jańczyk Kobyłka 2017-12-31 15/15
105 Maciej Jańczyk Kobyłka 2017-12-31 15/15
106 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-01-21 15/15
107 Oliwia Konefał Warszawa 2018-02-03 15/15
108 Paweł Konefał Warszawa 2018-02-03 15/15
109 Włodzimierz Konefał Warszawa 2018-02-03 15/15
110 Aneta Konefał Warszawa 2018-02-03 15/15
111 Stanisław Konefał Warszawa 2018-02-03 15/15
112 Olga Pechcin HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2018-04-08 15/15
113 Irena Sokół Zaścianki 2018-04-08 15/15
114 Michał Grygo Otwock 2018-07-06 15/15
115 Dominika Dąbrowska SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-23 15/15
116 Robert Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-23 15/15
117 Jan Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-23 15/15
118 Błażej Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-23 15/15
119 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2018-07-23 15/15
120 Krzysztof Łazowski Klub InO Stowarzysze 2018-08-06 15/15
121 Sylwia Klepczyńska Klub InO Stowarzysze 2018-08-06 15/15
122 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-01-13 15/15
123 Piotr Michałowski Warszawa 2019-01-13 15/15
124 Lena Kruszczyńska PTTK O/Koszalin 2019-01-26 15/15
125 Marcin Kruszczyński PTTK O/Koszalin 2019-01-26 15/15
126 Jerzy Łukaszewicz PTTK O/Iława Fijewo 2019-02-22 15/15
127 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-02-23 15/15
128 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-24 10/15
129 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-11 15/15
130 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-11 15/15
131 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-11 15/15
132 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-11 15/15
133 Małgorzata Konieczka Gdynia 2019-08-12 15/15
134 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-02-15 15/15
135 Agata Młotek Warszawa 2020-02-15 15/15
136 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-03-07 15/15
137 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-03-07 15/15
138 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-26 15/15
139 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-06-21 15/15
140 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2020-07-18 15/15
141 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-07-27 14/15
142 Beata Bargiel Warszawa 2020-08-02 15/15
143 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2020-08-03 14/15
144 Przemysław Nowak Poznań 2020-12-19 15/15
145 Joanna Dąbrowska Warszawa 2020-12-20 15/15
146 Tomasz Siczek Warszawa 2020-12-20 15/15
147 Magdalena Miśko Bydgoszcz 2021-03-22 14/15
148 Marlena Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2021-04-05 15/15
149 Jacek Treichel WK „OSeSeK” PTTK Grudziądz 2021-04-05 15/15
150 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2021-05-01 15/15
151 Piotr Osiński Warszawa 2021-05-11 15/15
152 Ewa Kalinowska Warszawa 2021-06-03 15/15
153 Dariusz Kalinowski Warszawa 2021-06-03 15/15
154 Anna Głowacka Niesporczaki 2021-06-05 15/15
155 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2021-06-05 15/15
156 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2021-06-13 15/15
157 Paweł Szubert Warszawa 2021-08-31 14/15
158 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 15/15
159 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 15/15
160 Bartłomiej Fabisiak Warszawa 2021-11-12 15/15
161 Kuba Fabisiak Warszawa 2021-11-12 15/15
162 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-11-14 15/15
163 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-11-17 15/15
164 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-02-07 15/15
165 Zofia Kowalska Wałcz 2022-02-07 15/15
166 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-02-16 15/15
167 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-02-20 15/15
168 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-06 15/15
169 Barbara Krzak Szczecin 2022-04-05 15/15
170 Piotr Krzak Szczecin 2022-04-05 15/15
171 Mateusz Krzak Szczecin 2022-04-05 15/15
172 Andrzej Pochopień Stryszawa 2022-04-25 15/15
173 Anna Dzik Kraków 2022-05-02 15/15
174 Katarzyna Dzik Kraków 2022-05-02 15/15
175 Piotr Dzik Kraków 2022-05-02 15/15
176 Rafał Dzik Kraków 2022-05-02 15/15
177 Kalina Czerwińska Stare Miasto 2022-05-07 15/15
178 Marysia Łuka Stare Miasto 2022-05-07 15/15
179 Olga Gugała Stare Miasto 2022-05-07 15/15
180 Ula Bednarska Stare Miasto 2022-05-07 15/15
181 Maksymilian Lewandowski Mazowsze, Warszawa 2022-05-22 15/15
182 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-07-17 15/15
183 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-07-24 15/15
184 Ryszarda Dąbkowska PTSM Lubań 2022-08-19 15/15
185 Władysław Mleczak Lubań 2022-08-19 15/15
186 Katarzyna Domosławska-Żylińska Warszawa 2022-09-25 15/15
187 Klara Żylińska Warszawa 2022-09-25 15/15
188 Klementyna Żylińska Warszawa 2022-09-25 15/15
189 Waldemar Zyliński Warszawa 2022-09-25 15/15
190 Tomasz Smoliński Warszawa 2022-10-20 15/15
191 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-11-05 15/15
192 Ania Zaremba Ursynów 2022-11-05 15/15
193 Beata Bąk Ząbki 2022-11-06 15/15
194 Marek Bąk Ząbki 2022-11-06 15/15
195 Tomasz Bąk Ząbki 2022-11-06 15/15
196 Wojciech Bąk Ząbki 2022-11-06 15/15
197 Beata Bigos Poniatowa 2022-12-31 15/15
198 Robert Bigos Poniatowa 2022-12-31 15/15
199 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-13 15/15
200 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-13 15/15
201 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-05-01 15/15
202 Marek Koba Jaworzno 2023-05-01 15/15
203 Przemysław Witczak Warszawa 2023-05-25 15/15
204 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-05-31 15/15
205 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2023-05-31 15/15
206 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-08-12 15/15
207 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-10-19 15/15
208 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-10-28 15/15
209 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-05 15/15
210 Julia Wituszyńska Warszawa SP nr 63 2024-01-06 15/15
211 Wiesław Szlachta Warszawa 2024-01-27 15/15
212 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-25 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies