partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2004-10-22 16/16
1 Tomasz Skarżyński UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
2 Marcin Liczbik UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
3 Sebastian Koziński UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
4 Artur Skrzypczak UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
5 Robert Piekut UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
6 Jan Żółtowski UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
7 Igor Jackiewicz UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
8 Marcin Cierzeński UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
9 Piotr Czerniakowski UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
10 Piotr Walentynowicz UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
11 Tomasz Salamonowicz UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
12 Adam Gołębiowski UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
13 Wojciech Klaister UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
14 Karol Janik UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
15 Wojciech Kaim UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
16 Damian Dunajski UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
17 Adam Kaszubowski UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
18 Aleksander Kamiński UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
19 Karol Wasiek UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
20 Robert Gunia UKS Posejdon/Gdańsk 2004-10-23 16/16
21 Mateusz Styga KKT Salamandra/Kolbuszowa 2004-10-23 16/16
22 Hiacynta Kwiatkowska KKT Salamandra/Kolbuszowa 2004-10-23 16/16
23 Monika Wróbel KKT Salamandra/Kolbuszowa 2004-10-23 16/16
24 Marek Więcław KKT Salamandra/Kolbuszowa 2004-10-23 16/16
25 Mariusz Galej KKT Salamandra/Kolbuszowa 2004-10-23 16/16
26 Magda Kupczyk KKT Salamandra/Kolbuszowa 2004-10-23 16/16
27 Magda Gachor KKT Salamandra/Kolbuszowa 2004-10-23 16/16
28 Krzysztof Fus KKT Salamandra/Kolbuszowa 2004-10-23 16/16
29 Joanna Bańbura SKKT Protektory/Kozienice 2004-10-23 16/16
30 Tomasz Miturski SKKT Protektory/Kozienice 2004-10-23 16/16
31 Aleksandra Synowiec SKKT Protektory/Kozienice 2004-10-23 16/16
32 Karol Kolasiński SKKT Protektory/Kozienice 2004-10-23 16/16
33 Sławomir Otap 423 WDHiZ/Warszawa 2004-10-23 16/16
34 Katarzyna Ciągała Warszawa 2004-10-23 16/16
35 Alicja Jaworska Warszawa 2004-10-23 16/16
36 Mariusz Siwiec Warszawa 2004-10-23 16/16
37 Krzysztof Zarański ZARAN/Warszawa 2004-10-23 16/16
38 Elżbieta Zarańska ZARAN/Warszawa 2004-10-23 16/16
39 Marek Zarański ZARAN/Warszawa 2004-10-23 16/16
40 Kazimierz Makieła Warszawa 2004-10-23 16/16
41 Karol Hobot Koło PTTK Pielgrzym/Warszawa 2004-10-23 16/16
42 Anna Łuć Warszawa 2004-10-23 16/16
43 Grażyna Dulinicz Warszawa 2004-10-23 16/16
44 Zbigniew Sztajnykier Warszawa 2004-10-23 16/16
45 Kaja Sztajnykier Warszawa 2004-10-23 16/16
46 Edward Fudro Police 2004-10-23 16/16
47 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2004-10-23 16/16
48 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2004-10-23 16/16
49 Eleonora Kuciel Warszawa 2004-10-23 16/16
50 Andrzej Kielp PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
51 Piotr Cieślak PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
52 Paulina Warda PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
53 Justyna Podlaska PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
54 Aneta Podlaska PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
55 Joanna Podlaska PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
56 Ewa Mossakowska PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
57 Ilona Lange PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
58 Magda Chodkowska PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
59 Małgorzata Żurawińska PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
60 Ola Warnicka PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
61 Hanna Mossakowska PSP nr 4/Pułtusk 2004-10-23 16/16
62 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-07-05 16/16
63 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-07-05 16/16
64 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-01-03 16/16
65 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki-Stowarzysze/Zielonka 2015-01-18 16/16
66 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki-Stowarzysze/Zielonka 2015-01-18 16/16
67 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-17 16/16
68 Jacek Zdenicki Dzierzkowice 2015-07-08 16/16
69 Jarosław Głowacki SKKT PTTK TUPTUŚ Strzała-Siedlce 2015-09-09 16/16
70 Łukasz Lech Warszawa 2015-11-08 16/16
71 Piotr Michałowski Warszawa 2016-09-23 16/16
72 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-09-23 16/16
73 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2017-06-24 8/16
74 Mateusz Pawlak SKKT PTTK 101 2017-06-24 8/16
75 Józef Boguszewski SKKT PTTK 101 2017-06-24 8/16
76 Klara Eyoum SKKT PTTK 101 2017-06-24 8/16
77 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101 2017-06-24 8/16
78 Kamil Herman Kobyłka 2017-06-24 13/16
79 Roman Pietrzak Warszawa 2017-06-25 16/16
80 Mariusz Pietrzak Piastów 2017-06-25 16/16
81 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-09-05 16/16
82 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-09-05 16/16
83 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-17 16/16
84 Mateusz Sieńko Babin 2018-10-16 16/16
85 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-03-24 16/16
86 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-03-24 16/16
87 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-05 16/16
88 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-05 16/16
89 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 16/16
90 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 16/16
91 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 16/16
92 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 16/16
93 Adam Grzegorek Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 16/16
94 Ewa Grzegorek Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 16/16
95 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-08-18 16/16
96 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-05 16/16
97 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-07-05 16/16
98 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-01 16/16
99 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-03 16/16
100 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-03 16/16
101 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-03 16/16
102 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-03 16/16
103 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-05-03 16/16
104 Katarzyna Szostek- Malinowska Wyszków 2021-05-03 16/16
105 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 16/16
106 Bartosz Jaroszewski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 16/16
107 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 16/16
108 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 16/16
109 Michał Kaczkowski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 16/16
110 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 16/16
111 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-07-18 16/16
112 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-01-09 16/16
113 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-01-09 16/16
114 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-04-14 16/16
115 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-08-17 16/16
116 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-09 16/16
117 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-09 16/16
118 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa 2022-09-24 15/15
119 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-10-01 16/16
120 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-11-11 16/16
121 Ania Zaremba Ursynów 2022-11-11 16/16
122 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-27 16/16
123 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-03-04 16/16
124 Marek Koba Jaworzno 2023-08-18 16/16
125 Michał Krygier Warszawa 2023-09-12 16/16

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies