partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Michał Segit Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2010-10-23  
1 Barbara Szmyt Warszawa 2010-10-23  
2 Ania Natusiewicz Warszawa 2010-10-23  
3 Mariusz Siwiec Warszawa 2010-10-23  
4 Zbigniew Tarnowski Egzotyk Częstochowa 2010-10-23
5 Tomasz Gronau Warszawa 2010-10-23  
6 Kazimierz Makieła MKInO Warszawa 2010-10-23  
7 Piotr Celiński Koło nr 21 Oddziału Stołecznego PTTK 2010-10-23  
8 Dariusz Walczyna MKInO Warszawa 2010-10-23  
9 Andrzej Kędziorek KInO O/PTTK Warszawa Praga Płd. 2010-10-23  
10 Przemysław Gawlik KInO "Skróty" Radom 2010-10-23  
11 Michał Kowalczewski KInO "Skróty" Radom 2010-10-23  
12 Szymon Bijak Warszawa 2010-10-23  
13 Kamil Opiela Warszawa 2010-10-23  
14 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2010-10-23  
15 Piotr Buciak Warszawa 2010-10-23  
16 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2010-10-23  
17 Danuta Kończak Oddział PTTK Praga-Południe 2010-10-23  
18 Barbara Waszak Oddział PTTK Praga-Południe 2010-10-23  
19 Beata Tomecka Oddział PTTK Praga-Południe, TPW/Powiśle 2010-10-23  
20 Andrzej Wicik Oddział PTTK Warszawa Praga Płd. 2010-10-23  
21 Andrzej Piegat Warszawa 2010-10-23  
22 Stanisław Wysocki WKS "Gwardia" Warszawa 2010-10-23  
23 Jarosław Kabuła KTR "Rzułf" Gdańsk 2010-10-23  
24 Hubert Świerczyński Szczecin 2010-10-23  
25 Wiesław Piegat Warszawa 2010-10-23  
26 Jolanta Przychodzeń Warszawa 2010-10-23  
27 Andrzej Przychodzeń HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2010-10-23  
28 Helena Zielczyńska A-TO-MY Warszawa 2010-10-23  
29 Mieczysław Zielczyński A-TO-MY Warszawa 2010-10-23  
30 Wiktor Marczak HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2010-10-23  
31 Zbigniew Socha Gliwice 2010-10-23  
32 Waldemar Pawelczuk Warszawa 2010-10-23  
33 Tadeusz Patejko Warszawa 2010-10-23  
34 Piotr Nawalany Warszawa 2010-10-23  
35 Andrzej Wysocki CyrkInO Gliwice 2010-10-23  
36 Waldemar Fijor Skarmat Toruń 2010-10-23  
37 Bolesław Szomański Warszawa 2010-10-23  
38 Janusz Cegliński Koło PTTK "Pielgrzym" nr 107 2010-10-23  
39 Małgorzata Antosik JarŁojants KTE Styki/Warszawa 2010-10-23  
40 Paweł Maliszewski Mazowiecki Oddział PTTK Warszawa 2010-10-23  
41 Michał Plewka Koło Turystyczne PTTK przy WSDDW-P/Warszawa 2010-10-23  
42 Karolina Kacprzak kl. III C z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
43 Jakub Burakowski kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
44 Bartłomiej Wiśniewski kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
45 Bartosz Prus kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
46 Paulina Żolińska kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
47 Paulina Gasik kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
48 Krzysztof Leśniczuk kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
49 Wojciech Dębowski kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
50 Agata Zagórska kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
51 Renata Bukat kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
52 Mariusz Szustak kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
53 Marteusz Bednarczyk kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
54 Katarzyna Kaczmarska kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
55 Monika Uniewicz kl. II T z Zespołu Szkół nr 3 im. 2. Armii Wojska Polskiego 2010-10-23  
56 Jan Harasymowicz Akademicki Klub Turystyczny, Koło PTTK nr 16 przy OM 2010-10-23  
57 Kamil Rogowski Akademicki Klub Turystyczny, Koło PTTK nr 16 przy OM 2010-10-23  
58 Natalia Zyśk Akademicki Klub Turystyczny, Koło PTTK nr 16 przy OM 2010-10-23  
59 Jan Rolle KTE Tramp, koło nr 26 przy OM, Warszawa 2010-10-23  
60 Mateusz Komorowski Warszawa 2010-10-23  
61 Krzysztof Stańczyk Mokotowski Klub T–K im. K. Krahelskiej 2010-10-23  
62 Łukasz Wódkowski KTE Tramp, koło nr 26 OM PTTK w Warszawie 2010-10-23  
63 Magdalena Słok-Wódkowska KTE Tramp, koło nr 26 OM PTTK w Warszawie 2010-10-23  
64 Aleksandra Wódkowska KTE Tramp, koło nr 26 OM PTTK w Warszawie 2010-10-23  
65 Joanna Puternicka Warszawa 2011-07-30  
66 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2011-07-30  
67 Kamil Herman Warszawa 2013-03-28 33/33
68 Michał Kaczmarski Klub InO Stowarzyszze/Warszawa 2014-03-27 33/33
69 Mariusz Pietrzak Piastów 2014-06-23 33/33
70 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2014-12-26 33/33
71 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2014-12-26 33/33
72 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 33/33
73 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 33/33
74 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-27 33/33
75 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-01-31 33/33
76 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-11 33/33
77 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 33/33
78 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 33/33
79 Jakub M. Gac Warszawa 2015-11-19 33/33
80 Edward Fudro JEJ Police 2016-01-21 33/33
81 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-04-09 33/33
82 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-04-09 33/33
83 Łukasz Lech Warszawa 2016-04-11 33/33
84 Aleksandra Malawska Gimnazjum w Czarnej Górnej 2016-04-30 33/33
85 Kinga Miszczak SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 33/33
86 Maciej Staniszewski SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 33/33
87 Andrzej Rybski SKKT ZSP 2 – NSS w Ustrzykach 2016-04-30 33/33
88 Robert Pyśk K.T.P PTTK "Orły"/Oddział Koszalin 2016-10-16 33/33
89 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-12-03 33/33
90 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-12-03 33/33
91 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-12-29 33/33
92 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-12-29 33/33
93 Joanna Sawicka Harcerski Oddział PTTK/Mińsk Mazowiecki 2017-02-03 33/33
94 Marta Żuchowska Józefów 2017-07-23 33/33
95 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-11-18 33/33
96 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-11-23 32/33
97 Małgorzata Grudzińska Lesznpwola 2018-01-21 30/33
98 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
99 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
100 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
101 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
102 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
103 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
104 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/33
105 Olga Pechcin HKT Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-04-08 30/33
106 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-07 33/33
107 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-02 32/33
108 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-02 32/33
109 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-04-26 33/33
110 Michał Grygo Otwock 2019-06-17 33/33
111 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-05-03 30/33
112 Agata Młotek Warszawa 2020-07-19 32/33
113 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-07-19 32/33
114 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-16 32/33
115 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-24 33/33
116 Paweł Szubert Warszawa 2021-08-31 31/33
117 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-11-17 32/32
118 Danuta Ogdowska Rumia 2022-02-23 32/32
119 Joanna Kuźba Rumia 2022-02-23 32/32
120 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-05 32/32
121 Bartek Krysiak Warszawa 2022-04-13 21/32
122 Leon Kostrubiec Warszawa 2022-04-16 30/30
123 Damian Barzał Gdańsk 2022-05-09 32/32
124 Ewa Barzał Gdańsk 2022-05-09 32/32
125 Sławomir Frynas Lublin 2022-05-21 32/32
126 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-01 32/32
127 Bartosz Rakowski Zs 2022-08-14 19/32
128 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2022-08-29 32/32
129 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-09-27 32/32
130 Hubert Kłokocki Warszawa 2022-09-28 26/32
131 Ola Jaczewska Warszawa 2022-09-28 26/32
132 Gabrysia Rychel Warszawa 2022-10-02 27/32
133 Weronika Sobotka warszawa 2022-10-06 24/32
134 Patryk Myśliński Warszawa 2022-10-08 27/32
135 Kacper Magdziński Warszawa 2022-10-09 22/32
136 Oliwia Piotrowska Warszawa 2022-10-09 21/32
137 Gabriela Fic Warszawa 2022-10-10 31/32
138 Ivan Fedorko zs128 2022-10-14 28/32
139 Milena Guzińska Ząbki 2022-10-14 27/32
140 Zuzanna Pieczarka Ząbki 2022-10-14 27/32
141 Wiktoria Ptak Warszawa 2022-10-15 23/32
142 Szymon Dombrowski Toruń 2022-10-15 32/32
143 Zuzanna Ostaszewska Bródno 2022-10-16 25/32
144 Kateryna Sadovnikova LO 128 klasa 2-c 2022-10-18 22/32
145 Viktoria Okruhina Warszawa 2022-10-19 23/32
146 Olga Kubiak Warszawa 2022-10-22 28/32
147 Mikołaj Smoczyński Warszawa 2022-10-23 11/32
148 Weronika Staroń Warszawa 2022-10-23 27/32
149 Kuba Czyż Warszawa 2022-10-23 23/32
150 Nikodem Pajka Warszawa 2022-10-23 27/32
151 Jakub Wilkowski Marki 2022-10-24 27/27
152 Lena Myszkowska Warszawa 2022-10-26 27/32
153 Tobiasz Wojtasiak 2S128 2022-10-26 26/32
154 Albert Litkowicz Warszawa 2022-10-26 21/32
155 Piotr Motyczko Targówek 2022-10-27 30/32
156 Filip Paluszkiewicz ZS128 2022-10-28 26/32
157 Tomasz Poniatowski Warszawa 2022-10-28 26/32
158 Wiktoria Wałęsa Zs128 2022-10-28 27/32
159 Dawid Rębacz Warszawa 2022-10-31 28/32
160 Patryk Rębacz Warszawa 2022-10-31 28/32
161 Sofia Petrova Warszawa 2022-11-01 30/32
162 Dominik Kądzielawski ZA128 2022-11-10 25/32
163 Kazimierz Malanowicz mazowieckie 2022-11-20 25/32
164 Kuba Szpigiel ZS128 2022-12-17 30/32
165 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-13 32/32
166 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-13 32/32
167 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-03-16 32/32
168 Marek Koba Jaworzno 2023-04-15 32/32
169 Wiktoria Konecka zs128 2023-04-30 28/28
170 Przemysław Witczak Warszawa 2023-05-31 32/32
171 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-06-14 32/32
172 Mariusz Kaczmarek Gdynia 2023-07-22 32/32
173 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2023-08-28 32/32
174 Beata Bigos Poniatowa 2023-11-12 32/32
175 Robert Bigos Poniatowa 2023-11-12 32/32
176 Tomasz Rekowski Morąg 2023-12-20 32/32
177 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2024-02-19 31/31
178 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-25 29/29

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies