partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2010-10-22 10/10
1 Edward Fudro Police 2010-10-23 10/10
2 Kazimierz Makieła Warszawa 2010-10-23 10/10
3 Roman Pietrzak Warszawa 2010-10-23 10/10
4 Mariusz Pietrzak Warszawa 2010-10-23 10/10
5 Piotr Celiński Warszawa 2010-10-23 10/10
6 Agata Berka Warszawa 2010-10-23 10/10
7 Piotr Bogdanów Warszawa 2010-10-23 10/10
8 Artur Kardasz Warszawa 2010-10-23 10/10
9 Magdalena Szostak Warszawa 2010-10-23 10/10
10 Julia Sztobińska Warszawa 2010-10-23 10/10
11 Julita Linowska UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
12 Wojciech Pogonowski UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
13 Karolina Drobotowicz UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
14 Kamila Kornacka UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
15 Sebastian Rezmer UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
16 Katarzyna Dziuban UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
17 Wojciech Żółtowski UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
18 Krzysztof Wysowski UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
19 Adrian Szpakowski UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
20 Katarzyna Gorgol Lublin 2010-10-23 10/10
21 Marek Gorgol Lublin 2010-10-23 10/10
22 Zbigniew Sztajnykier Warszawa 2010-10-23 10/10
23 Ida Sztajnykier Warszawa 2010-10-23 10/10
24 Kaja Sztajnykier Warszawa 2010-10-23 10/10
25 Natalia Jankowska UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
26 Dominika Raszkiewicz UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
27 Agata Janiszewska UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
28 Michał Jabłoński UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
29 Sara Trzebiatowska UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
30 Małgorzata Jurewicz UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
31 Michał Krupiński Lublin 2010-10-23 10/10
32 Mariusz Szulc UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
33 Piotr Malinowski M@LInO Sopot 2010-10-23 10/10
34 Mariusz Siwiec Warszawa 2010-10-23 10/10
35 Marcin Jaruszewski UKS Posejdon/Gdańsk 2010-10-23 10/10
36 Renata Łowczyk KKT Salamandra/Kolbuszowa 2010-10-23 10/10
37 Karol Wesołowski KKT Salamandra/Kolbuszowa 2010-10-23 10/10
38 Fabian Grodzki Czarna Sędziszowska 2010-10-23 10/10
39 Mateusz Fitas KKT Salamandra/Kolbuszowa 2010-10-23 10/10
40 Łukasz Motylski KKT Salamandra/Kolbuszowa 2010-10-23 10/10
41 Kamil Nawój KKT Salamandra/Kolbuszowa 2010-10-23 10/10
42 Witold Kiwak KKT Salamandra/Kolbuszowa 2010-10-23 10/10
43 Karol Ziobro-Feret Czarna Sędziszowska 2010-10-23 10/10
44 Michał Gniewek KKT Salamandra/Kolbuszowa 2010-10-23 10/10
45 Sylwia Hałdaś KKT Salamandra/kolbuszowa 2010-10-23 10/10
46 Rafał Pipała Czarna Sędziszowska 2010-10-23 10/10
47 Bartek Wąsowski KTK Łapiguz/Siedlęcin 2010-10-23 10/10
48 Marcin Misiewicz KTK Łapiguz/Siedlęcin 2010-10-23 10/10
49 Marek Wąsowski KTK Łapiguz/Siedlęcin 2010-10-23 10/10
50 Maciej Konieczko KTK Łapiguz/Siedlęcin 2010-10-23 10/10
51 Tadeusz Łozowski KTK Łapiguz/Siedlęcin 2010-10-23 10/10
52 Kamil Herman Warszawa 2013-04-15 10/10
53 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-02-23 10/10
54 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2014-02-23 10/10
55 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-04-05 10/10
56 Agata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-04-05 10/10
57 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2014-04-05 10/10
58 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-02 10/10
59 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-02 10/10
60 Jacek Zdenicki Dzierzkowice 2015-07-04 10/10
61 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-07-04 10/10
62 Jarosław Karpiński PTTK O/Mazowsze 2015-07-04 10/10
63 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-26 10/10
64 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-26 10/10
65 Małgorzata Krzyżewska Górki 2017-07-03 10/10
66 Stefan Krzyżewski Górki 2017-07-03 10/10
67 Joanna Leżachowska Górki 2017-07-03 10/10
68 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-04-15 10/10
69 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-04-15 10/10
70 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-04-15 10/10
71 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 10/10
72 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 10/10
73 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 10/10
74 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 10/10
75 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 10/10
76 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 10/10
77 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-06-01 10/10
78 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-09-23 10/10
79 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-16 10/10
80 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-16 10/10
81 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2020-05-17 8/10
82 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2020-05-17 8/10
83 Gosia Łukaniuk Warszawa 2020-05-17 8/10
84 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-05-17 8/10
85 Zuzanna Nikisz KU AZS UW 2020-05-17 8/10
86 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-08-14 10/10
87 Piotr Gradowski Warszawa 2020-08-20 10/10
88 Leszek Stankiewicz Józefów 2020-09-15 10/10
89 Adam Musiejko Józefów 2020-09-15 10/10
90 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-09-16 10/10
91 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-12-18 8/10
92 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-18 10/10
93 Przemysław Witczak Warszawa 2021-05-21 10/10
94 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2021-08-18 10/10
95 Iza Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2021-08-18 10/10
96 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2021-08-18 10/10
97 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-01-06 10/10
98 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-01-07 10/10
99 Magdalena Bojek Lublin 2023-11-26 10/10
100 Marcin Kowalik Lublin 2023-11-26 10/10
101 Sławomir Frynas Lublin 2023-11-26 10/10

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies