partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Leszek Herman-Iżycki Warszawa 2005-06-25 27/27
1 Sławomir Frynas InOchodziec/Lublin 2005-06-26 27/27
2 Stanisław Malinowski MALInO/Sopot 2005-08-07 27/27
3 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2005-08-07 27/27
4 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2005-08-07 27/27
5 Lidia Korecka Yokem Team/Warszawa 2005-08-14 27/27
6 Witold Jochym Yokem Team/Warszawa 2005-08-14 27/27
7 Marek Werner WAKK HABAZIE 2005-08-18 27/27
8 Anna Dłużewska Warszawa 2005-11-25 27/27
9 Tomasz Sznajderski Warszawa 2005-11-25 27/27
10 Mariusz Pietrzak Warszawa 2005-11-28 27/27
11 Stanisław Łuć Koło PTTK nr 107 Pielgrzym 2005-12-27 27/27
12 Michał Łuć Koło PTTK nr 107 Pielgrzym 2005-12-27 27/27
13 Mariusz Siwiec Warszawa 2005-12-31 27/27
14 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2005-12-31 27/27
15 Jan Rolle Warszawa 2012-02-24 27/27
16 Joanna Puternicka Warszawa 2012-08-19 27/27
17 Jacek Wieszaczewski Warszawa 2012-08-19 27/27
18 Kamil Herman Warszawa 2013-05-04 27/27
19 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 27/27
20 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-01-03 27/27
21 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2016-05-20 27/27
22 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-18 27/27
23 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-12-09 27/27
24 Michał Grygo Otwock 2018-07-18 27/27
25 Tadeusz Pomorski TPKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 12/27
26 Martyna Kominek TPKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 12/27
27 Karolina Warmiak TPKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 12/27
28 Wiktoria Uzdowska TPKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 12/27
29 Natalia Mirka TPKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 12/27
30 Aleksandra Sikora TPKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 12/27
31 Laura Łączyńska TPKZ w Brzeźnicy 2019-02-01 12/27
32 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-01-03 27/27
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2020-01-25 27/27
34 Piotr Michałowski Warszawa 2020-01-25 27/27
35 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-09-22 27/27
36 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2020-09-22 27/27
37 Bogumiła Nawrot Warszawa 2021-10-21 27/27
38 Grażyna Orłowska Warszawa 2021-10-21 27/27
39 Hanna Remiszewska Warszawa 2021-10-21 27/27
40 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-10-21 27/27
41 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2022-01-02 27/27
42 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-05 27/27
43 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-12 27/27
44 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-12 27/27
45 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-09-12 27/27
46 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-11-30 27/27
47 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-12-03 20/27
48 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-12 27/27
49 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-12 27/27
50 Przemysław Witczak Warszawa 2023-06-06 27/27
51 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2023-09-01 27/27
52 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-17 27/27
53 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-11 27/27
54 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-26 27/27
55 Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE 2024-03-26 27/27

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies