partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Marcin Szajko Otwock 2012-07-26 21/21
1 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2012-07-28 21/21
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2012-09-09 21/21
3 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2012-09-09 21/21
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2012-10-12 21/21
5 Agata Malczewska Warszawa 2012-10-12 21/21
6 Konrad Janowski GSMnO "Wyjątkowi"/Warszawa 2012-11-07 21/21
7 Sławomir Otap Warszawa 2012-11-07 21/21
8 Kamil Herman Warszawa 2013-05-09 21/21
9 Karolina Pacek Warszawa 2013-06-08 21/21
10 Joanna Puternicka Warszawa 2013-06-28 21/21
11 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2013-06-28 21/21
12 Michał Geneja Gimnazjum nr 99 STO/Warszawa 2013-10-05 21/21
13 Patryk Stradomski Gimnazjum nr 99 STO/Warszawa 2013-10-05 21/21
14 Adrian Twarowski Gimnazjum nr 99 STO/Warszawa 2013-10-05 21/21
15 Patrycja Jabłońska Gimnazjum nr 99 STO/Warszawa 2013-10-05 21/21
16 Katarzyna Truszewska Gimnazjum nr 99 STO/Warszawa 2013-10-05 21/21
17 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2013-12-26 21/21
18 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki Zielonka 2014-03-19 21/21
19 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki Zielonka 2014-06-14 20/21
20 Mariusz Pietrzak Piastów 2014-10-08 21/21
21 Jolanta Witusik-Kamińska Leśne Dziady/Zielonka 2015-02-08 21/21
22 Maciej Kamiński Leśne Dziady/Zielonka 2015-02-08 21/21
23 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-10 21/21
24 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2015-06-23 21/21
25 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-03-09 21/21
26 Marek Cichal Pruszków 2016-03-09 21/21
27 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-04 21/21
28 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-04 21/21
29 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-25 21/21
30 Piotr Michałowski Warszawa 2019-06-30 21/21
31 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-06-30 21/21
32 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-11-29 21/21
33 Przemysław Witczak Warszawa 2020-06-21 21/21
34 Michał Grygo Warszawa 2020-07-07 21/21
35 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2020-07-26 21/21
36 Jan Lipiński Warszawa 2020-08-02 20/21
37 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-10 21/21
38 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-01-21 21/21
39 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-09-05 21/21
40 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-09-05 21/21
41 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-02-05 21/21
42 Ania Zaremba Ursynów 2022-02-05 21/21
43 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-03-27 21/21
44 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-04-03 21/21
45 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-14 21/21
46 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-04-14 21/21
47 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-17 21/21
48 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-06-30 21/21
49 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-07-03 21/21
50 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-12-27 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies