partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-01-02 20/20
II Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-01-02 20/20
1 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-01-03 20/20
2 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki-Stowarzysze/Zielonka 2015-01-18 20/20
3 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki-Stowarzysze/Zielonka 2015-01-18 20/20
4 Marlena Górska Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-25 20/20
5 Konrad Górski Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-25 20/20
6 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-25 20/20
7 Ryszard Wilk Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-25 20/20
8 Jacek Zdenicki Dzierzkowice 2015-07-11 20/20
9 Sławomir Otap Warszawa 2015-10-20 20/20
10 Piotr Michałowski Warszawa 2016-09-23 20/20
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-09-23 20/20
12 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2017-06-24 9/20
13 Mateusz Pawlak SKKT PTTK 101 2017-06-24 9/20
14 Józef Boguszewski SKKT PTTK 101 2017-06-24 9/20
15 Klara Eyoum SKKT PTTK 101 2017-06-24 9/20
16 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101 2017-06-24 9/20
17 Kamil Herman Warszawa 2017-06-24 13/20
18 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-14 20/20
19 Mateusz Sieńko Babin 2018-10-16 20/20
20 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-03-24 20/20
21 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-03-24 20/20
22 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-05 20/20
23 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-05 20/20
24 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 18/20
25 Michał Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 18/20
26 Filip Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 18/20
27 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 18/20
28 Ewa Grzegorek Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 18/20
29 Adam Grzegorek Klub InO Stowarzysze 2019-07-14 18/20
30 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2019-08-18 19/20
31 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-07-05 20/20
32 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-07-05 20/20
33 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-01 19/20
34 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-03 19/20
35 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-03 19/20
36 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-03 19/20
37 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-03 19/20
38 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-03-12 20/20
39 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-03-12 20/20
40 Katarzyna Koszyk Wyszków 2021-05-03 20/20
41 Katarzyna Szostek - Malinowska Wyszków 2021-05-03 20/20
42 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 20/20
43 Bartosz Jaroszewski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 20/20
44 Laura Łączyńska TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 20/20
45 Maciej Dec TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 20/20
46 Michał Kaczkowski TKPZ w Brzeźnicy 2021-07-16 20/20
47 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2021-07-18 20/20
48 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-09 20/20
49 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-09 20/20
50 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK / Warszawa 2022-09-24 20/20
51 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-11-11 20/20
52 Ania Zaremba Ursynów 2022-11-11 20/20
53 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-27 20/20
54 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-03-04 20/20
55 Marek Koba Jaworzno 2023-08-18 19/19
56 Michał Krygier Warszawa 2023-09-12 20/20
57 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-12-30 20/20

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies