partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2010-04-24 21/21
1 Joanna Puternicka Warszawa 2010-06-26 21/21
2 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2010-06-26 21/21
3 Jan Rolle Warszawa 2012-02-03 21/21
4 Kamil Herman Warszawa 2013-03-07 21/21
5 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-02-04 21/21
6 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-02-04 21/21
7 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-11-25 17/21
8 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-11-25 21/21
9 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-01-07 21/21
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2019-02-11 21/21
11 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-08 21/21
12 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-08 21/21
13 Michał Grygo Otwock 2019-06-05 21/21
14 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-11 21/21
15 Agata Młotek Warszawa 2020-06-11 21/21
16 Danuta Gawałkiewicz Skierniewice 2021-08-19 21/21
17 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-01-15 21/21
18 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-05-31 21/21
19 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-30 21/21
20 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-08-30 21/21
21 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-10-09 21/21
22 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-10-11 21/21
23 Sławomir Frynas Lublin 2023-05-13 21/21
24 Kamil Buczek Otwock 2023-12-31 21/21
25 Marta Czajka Warszawa 2023-12-31 21/21
26 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2024-01-03 21/21
27 Tomasz Rekowski Morąg 2024-01-09 21/21
28 Beata Bigos Poniatowa 2024-03-02 21/21
29 Robert Bigos Poniatowa 2024-03-02 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies