partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Mazowiecka Komisja InO PTTK 2013-03-02 20/20
1 Robert Pyśk Koszalin 2013-03-23 11/20
2 Mateusz Pyśk Koszalin 2013-03-23 11/20
3 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2013-03-25 20/20
4 Kamil Herman Warszawa 2013-03-28 19/20
5 Aleksandra Woźniak Warszawa 2013-04-03 17/20
6 Paweł Jamer Warszawa 2013-04-03 17/20
7 Karolina Sznajderska Warszawa 2013-04-06 17/20
8 Anna Sznajderska Warszawa 2013-04-06 17/20
9 Tomasz Sznajderski Warszawa 2013-04-06 17/20
10 Joanna Puternicka Warszawa 2013-05-09 17/20
11 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2013-05-09 17/20
12 Mariusz Pietrzak Warszawa 2013-07-10 20/20
13 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2014-10-24 17/20
14 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-01-22 20/20
15 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-02-04 20/20
16 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze/Zielonka 2015-02-04 20/20
17 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-09 20/20
18 Edward Fudro JEJ Police 2015-05-08 20/20
19 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-06-06 18/20
20 Jan Rolle Warszawa 2015-12-21 12/20
21 Monika Sokołowska Zawsze Ostatni 2016-04-09 20/20
22 Przemysław Gawroński Zawsze Ostatni 2016-04-09 20/20
23 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-06 20/20
24 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-01-21 20/20
25 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-11-10 20/20
26 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-03 17/20
27 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-03 17/20
28 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-07-03 17/20
29 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-04 20/20
30 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-04 20/20
31 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-10-13 20/20
32 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-10-13 20/20
33 Aneta Konefał Warszawa 2019-07-22 12/12
34 Oliwia Konefał Warszawa 2019-07-22 12/12
35 Paweł Konefał Warszawa 2019-07-22 12/12
36 Włodzimierz Konefał Warszawa 2019-07-22 12/12
37 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-11-07 18/20
38 Krzysztof Truszczyński PTTK Iława/Iława 2019-11-07 18/20
39 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-25 17/17
40 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-08-22 17/17
41 Anna Karpińska Warszawa 2020-08-22 17/17
42 Michał Grygo Warszawa 2020-09-11 17/17
43 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 19/19
44 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 19/19
45 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 19/19
46 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 19/19
47 Joanna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 18/18
48 Justyna Kuźba KKT "WŁÓCZYKIJ" Rumia 2021-10-15 18/18
49 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-11-21 20/20
50 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-11-21 20/20
51 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-05 17/17
52 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-03-16 16/16
53 Adam Krochmal Bemowo Orienteerig Team 2022-06-11 16/16
54 Filip Macios Klub Turystyczny 21 2022-08-05 14/16
55 Tomasz Macios Klub Turystyczny 21 2022-08-05 14/16
56 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-10-19 15/15
57 Oliwia Marciniak Warszawa 2022-11-21 12/16
58 Kazimierz Malanowicz Warszawa 2022-11-28 16/16
59 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-04-13 19/19
60 Marek Koba Jaworzno 2023-04-23 15/15
61 Przemysław Witczak Warszawa 2023-05-25 15/15
62 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-10-09 17/17
63 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-11-30 15/15
64 Paweł Szubert Warszawa 2024-02-06 15/15
65 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-25 14/14
66 Anna Malanowska Warszawa 2024-03-26 15/15

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies