partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Kałucka Grodzisk Mazowiecki 2013-01-01 9/9
II Jakub Gac Grodzisk Mazowiecki 2013-01-01 9/9
1 Mariusz Pietrzak Piastów 2013-01-20 9/9
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-02-08 9/9
3 Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2015-02-08 9/9
4 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2015-02-08 9/9
5 Tomek Dombi Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-02-08 5/9
6 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-08 5/9
7 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-08 5/9
8 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-03-13 10/10
9 Edward Fudro JEJ/Police 2015-03-13 10/10
10 Mariusz Siwiec Warszawa 2015-03-13 10/10
11 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-03-13 10/10
12 Adam Skoczyński Verva Team/Pszczyna 2015-03-14 10/10
13 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2015-03-14 10/10
14 Arek Skoczyński Verva Team/Pszczyna 2015-03-14 10/10
15 Kazimierz Makieła PTTK O/Mazowsze Warszawa 2015-03-14 10/10
16 Piotr Glinka Verva Team 2015-03-14 10/10
17 Roman Trocha Verva Team/Dzierżoniów 2015-03-14 10/10
18 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2015-03-14 10/10
19 Szymon Glinka Verva Team 2015-03-14 10/10
20 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-11-04 10/10
21 Anna Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-12-25 10/10
22 Janusz Olbrycht OLBnO/Warszawa 2015-12-25 10/10
23 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-06-30 10/10
24 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-06-30 10/10
25 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-07-01 10/10
26 Irek Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-07-01 10/10
27 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-07-02 10/10
28 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-07-02 10/10
29 Kamil Herman Kobyłka 2017-07-05 4/10
30 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-08-02 10/10
31 Beata Domin Bydgoszcz 2018-08-06 10/10
32 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-08-06 10/10
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-05-16 10/10
34 Piotr Michałowski Warszawa 2019-05-16 10/10
35 Krzysztof Zawadzki Warszawa 2019-10-27 10/10
36 Maciej Zawadzki Warszawa 2019-10-27 10/10
37 Jakub Hoły Warszawa 2020-03-19 10/10
38 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-25 10/10
39 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2020-10-25 10/10
40 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-25 10/10
41 Aleksander Szczygielski Piastów 2020-11-15 10/10
42 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-15 10/10
43 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-03-31 10/10
44 Andrzej Kustosz Łódź 2021-06-05 10/10
45 Andrzej Kustosz Łódź 2021-06-06 10/10
46 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-05-15 10/10
47 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-09-03 10/10
48 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-09-03 10/10
49 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 10/10
50 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 10/10

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies