partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2013-10-25 21/21
1 Aleksandra Mętrak ZS Osieck 2013-10-26 20/21
2 Patrycja Pawłowska ZS Osieck 2013-10-26 19/21
3 Dorota Filipek ZS Osieck 2013-10-26 19/21
4 Wiktoria Pierzak ZS Osieck 2013-10-26 19/21
5 Zuzanna Szelling ZS Osieck 2013-10-26 19/21
6 Bożena Świderska ZS Osieck 2013-10-26 19/21
7 Ewelina Matecka ZS Osieck 2013-10-26 19/21
8 Eryk Batko ZS Osieck 2013-10-26 19/21
9 Krystyna Polonius PTTK Czartak/Katowice 2013-10-26 19/21
10 Tadeusz Kucharski PTTK Czartak/Katowice 2013-10-26 19/21
11 Stanisława Kucharska PTTK Czartak/Katowice 2013-10-26 19/21
12 Agata Malczewska Warszawa 2013-10-26 19/21
13 Michał Woźniak MIŚKI Warszawa 2013-10-26 19/21
14 Anna Kadłubowska A&K Warszawa 2013-10-26 19/21
15 Patryk Trzaskowski ZS Osieck 2013-10-26 18/21
16 Wiktoria Kubiak ZS Osieck 2013-10-26 18/21
17 Jerzy Barejko ZS Osieck 2013-10-26 18/21
18 Sławomir Frykas ZS Osieck 2013-10-26 16/21
19 Maciej Sołtys Sarmat Toruń 2013-10-26 18/21
20 Paweł Rozwadowski Brwinów 2013-10-26 18/21
21 Kazimierz Makieła MKInO Warszawa 2013-10-26 18/21
22 Katarzyna Woźniak MIŚKI Warszawa 2013-10-26 18/21
23 Joanna Kośnik Warszawa 2013-10-26 18/21
24 Sebastian Kopiś Gim. Czemierniki 2013-10-26 17/21
25 Marcin Krasucki UKS Biała 2013-10-26 17/21
26 Patrycja Brzuchalska PSR Szczecin 2013-10-26 17/21
27 Aleksandra Wilczyńska-Zgoda Klub InO Skróty/Radom 2013-10-26 17/21
28 Piotr Zgoda Klub InO Skróty/Radom 2013-10-26 17/21
29 Przemysław Gawlik Klub InO Skróty/Radom 2013-10-26 17/21
30 Mariusz Góraj Klub InO Skróty/Radom 2013-10-26 17/21
31 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2013-10-26 17/21
32 Mirosław Wośko Ropczyce 2013-10-26 17/21
33 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2013-10-26 17/21
34 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2013-10-26 17/21
35 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2013-10-26 17/21
36 Joanna Puternicka Warszawa 2013-10-26 17/21
37 Paulina Wargocka ZS Osieck 2013-10-26 16/21
38 Martyna Wasążnik ZS Osieck 2013-10-26 16/21
39 Agnieszka Hys ZS Osieck 2013-10-26 16/21
40 Justyna Jałocha ZS Osieck 2013-10-26 16/21
41 Dorota Zawadka ZS Osieck 2013-10-26 16/21
42 Natalia Zawadka ZS Osieck 2013-10-26 16/21
43 Aleksandra Zawada ZS Osieck 2013-10-26 16/21
44 Piotr Musikowski ZS Osieck 2013-10-26 16/21
45 Damian Warsz Gim. Czemierniki 2013-10-26 16/21
46 Mateusz Bujda Gim. Czemierniki 2013-10-26 16/21
47 Julia Żurawska UKS Biała 2013-10-26 16/21
48 Milena Mucha UKS Biała 2013-10-26 16/21
49 Hanna Gołoś UKS Biała 2013-10-26 16/21
50 Izabela Skowron UKS Biała 2013-10-26 16/21
51 Jacek Wieszaczewski Wrocław 2013-10-26 16/21
52 Jarosław Kabuła Rzułf Gdańsk 2013-10-26 16/21
53 Zbigniew Socha Grillino Gliwice 2013-10-26 16/21
54 Adam Skoczyński Plessino Pszczyna 2013-10-26 16/21
55 Roman Trocha Dzierżoniów 2013-10-26 16/21
56 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2013-10-26 16/21
57 Marek Piela Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2013-10-26 16/21
58 Sebastian Kiszka Gim. Czemierniki 2013-10-26 15/21
59 Aleksandra Marek Gim. Czemierniki 2013-10-26 15/21
60 Weronika Mirosław Gim. Czemierniki 2013-10-26 15/21
61 Arkadiusz Wójtowicz SP Czemierniki 2013-10-26 15/21
62 Julia Smogorzewska SP Wola Osowińska 2013-10-26 15/21
63 Paweł Mucha UKS Biała 2013-10-26 15/21
64 Dawid Latoch UKS Biała 2013-10-26 15/21
65 Julianna Zaleska Otwock 2013-10-26 15/21
66 Natalia Wilińska Otwock 2013-10-26 15/21
67 Zbigniew Wiliński Otwock 2013-10-26 15/21
68 Edward Fudro JEJ Police 2013-10-26 15/21
69 Arkadiusz Skoczyński Plessino Pszczyna 2013-10-26 15/21
70 Piotr Glinka Krokus Miliardowice 2013-10-26 14/21
71 Sebastian Maj Czemierniki 2013-10-26 14/21
72 Marta Skowron Gim. Wola Osowińska 2013-10-26 14/21
73 Julia Lotek UKS Biała 2013-10-26 14/21
74 Gabriela Niewęgłowska Gim. Czemierniki 2013-10-26 13/21
75 Mikołaj Ciesielski SP Czemierniki 2013-10-26 13/21
76 Julia Majchrzak SP Czemierniki 2013-10-26 13/21
77 Aleksandra Kozak SP Czemierniki 2013-10-26 13/21
78 Paulina Walaszek SP Czemierniki 2013-10-26 12/21
79 Patryk Skolimowski SP Czemierniki 2013-10-26 11/21
80 Michał Kondrat Czemierniki 2013-10-26 10/21
81 Zbigniew Tarnowski SKKT PTTK Egzotyk/Częstochowa 2013-10-26 9/21
82 Jakub Kaczyński Neptun/Gdańsk 2013-10-26 9/21
83 Marek Pacek Gdańsk 2013-10-26 8/21
84 Krzysztof Kula Gdańsk 2013-10-26 8/21
85 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-06 21/21
86 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-20 21/21
87 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-20 21/21
88 Justynka Książek Otwock 2018-01-06 21/21
89 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 21/21
90 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 21/21
91 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 21/21
92 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 21/21
93 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 21/21
94 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 21/21
95 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-02-10 21/21
96 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-03 21/21
97 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-03 21/21
98 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-10-13 21/21
99 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-10-13 21/21
100 Adam Musiejko Leszno 2020-07-02 21/21
101 Leszek Stankiewicz Leszno 2020-07-02 21/21
102 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-08 21/21
103 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-22 21/21
104 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-22 21/21
105 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-22 21/21
106 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-22 21/21
107 Gosia Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-22 21/21
108 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-05-22 21/21
109 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-08-29 21/21
110 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-08-29 21/21
111 Przemysław Witczak Warszawa 2021-10-10 21/21
112 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-10 21/21
113 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-08-29 21/21
114 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2023-05-03 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies