partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga 2011-10-21 14/14
1 Jarosław Kabuła Rzułf/Gdańsk 2011-10-22 13/14
2 Agata Malengiewicz Szczep 90 WDHiZ”Feniks”/Warszawa 2011-10-22 13/14
3 Angelika Solenta Bogatynia 2011-10-22 13/14
4 Maciej Sołtys Chełmża 2011-10-22 13/14
5 Dawid Kołcz AKT „Maluch”/Warszawa 2011-10-22 13/14
6 Ania Natusiewicz OM KInO/Warszawa 2011-10-22 13/14
7 Zbigniew Wojciechowski Warszawa 2011-10-22 13/14
8 Roman Pietrzak Warszawa 2011-10-22 13/14
9 Mariusz Pietrzak Warszawa 2011-10-22 13/14
10 Barbara Szmyt OM KInO/Warszawa 2011-10-22 13/14
11 Magdalena Kwiesielewicz Gdańsk 2011-10-22 12/14
12 Klaudia Orłowska SKKT Ustrzyki Dolne 2011-10-22 12/14
13 Urszula Gwóźdź SKKT Ustrzyki Dolne 2011-10-22 12/14
14 Bartłomiej Mazan Szczecin 2011-10-22 12/14
15 Krzysztof Ligienza Dzierżoniów 2011-10-22 12/14
16 Roman Trocha Dzierżoniów 2011-10-22 12/14
17 Iweta Olszewska Skarmat Toruń 2011-10-22 12/14
18 Edyta Gromek Lublin 2011-10-22 12/14
19 Paweł Kowallek Skarmat Toru 2011-10-22 12/14
20 Aleksandra Woźniak Szczep 90 WDHiZ „Fenix” Warszawa 2011-10-22 12/14
21 Jacek Wieszaczewski „Jacek i Agatka” Warszawa 2011-10-22 12/14
22 Cezary Harycki SP 2 Józefów 2011-10-22 12/14
23 Mikołaj Górecki SP 2 Józefów 2011-10-22 12/14
24 Jakub Kaźmierczak SP 2 Józefów 2011-10-22 12/14
25 Michał Kaźmierczak SP 2 Józefów 2011-10-22 12/14
26 Paweł Pankiewicz Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 12/14
27 Edward Fudro JEJ / Police 2011-10-22 12/14
28 Katarzyna Jurek Złośliwa Łajza Warszawa 2011-10-22 12/14
29 Jan Harasymowicz AKT SGGW/Legionowo 2011-10-22 12/14
30 Beata Pluta Klub Miłośników Pragi / Warszawa 2011-10-22 12/14
31 Ireneusz Pluta Klub Miłośników Pragi / Warszawa 2011-10-22 12/14
32 Bogdan Ziółkowski Warszawa 2011-10-22 12/14
33 Tomek Dombi OM KInO/KTE Tramp/Warszawa 2011-10-22 12/14
34 Danuta Kończak Klub Miłośników Pragi / Warszawa 2011-10-22 12/14
35 Maciej Maszewski Szczep 90 WDHiZ „Feniks” Warszawa 2011-10-22 12/14
36 Agata Wiraszka „Jacek i Agatka” Oleksów 2011-10-22 12/14
37 Michał Jurek Skurczybyki Warszawa 2011-10-22 12/14
38 Katarzyna Baranowska Skurczybyki Gorzów Wlkp. 2011-10-22 12/14
39 Jakub Raciborski Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
40 Ewelina Stoczkowska Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
41 Ola Jaranowska Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
42 Sandra Michnowska Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
43 Paulina Domańska Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
44 Eryk Wilmont Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
45 Małgorzata Benseman Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
46 Michał Przyżycki Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
47 Maciej Kaim Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
48 Michał Jankowski Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
49 Barbara Mańkowska Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
50 Paulina Goławska Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 11/14
51 Hubert Świerczyński Szczecin 2011-10-22 11/14
52 Tomasz Lisicki AP Warszawa 2011-10-22 11/14
53 Piotr Lisicki AP Warszawa 2011-10-22 11/14
54 Marek Pacek NKInO „Certus” Gdańsk 2011-10-22 11/14
55 Barbara Waszak Praga Płd. Warszawa 2011-10-22 11/14
56 Adam Skoczyński PKT Plessino Pszczyna 2011-10-22 11/14
57 Arek Skoczyński PKT Plessino Pszczyna 2011-10-22 11/14
58 Artur Skoczyński PKT Plessino Pszczyna 2011-10-22 11/14
59 Marcin Iwiński Ekoton Grudziądz 2011-10-22 11/14
60 Mirosław Marek Salamandra Nowa Dęba 2011-10-22 11/14
61 Zbigniew Socha Grillino Gliwice 2011-10-22 11/14
62 Marcin Hoffman Szczecin 2011-10-22 11/14
63 Stanisław Wysocki Warszawa 2011-10-22 11/14
64 Marta Tulińska SP 2 Józefów 2011-10-22 11/14
65 Weronika Piotrowska SP 2 Józefów 2011-10-22 11/14
66 Agnieszka Batorska SP 2 Józefów 2011-10-22 11/14
67 Natalia Cichecka SP 2 Józefów 2011-10-22 11/14
68 Julia Salamon SP 2 Józefów 2011-10-22 11/14
69 Katarzyna Miernik SP 2 Józefów 2011-10-22 11/14
70 Sławomir Borkowski SKKT „Szwendaki” Stanisławów 2011-10-22 11/14
71 Damian Kaim SKKT „Szwendaki” Stanisławów 2011-10-22 11/14
72 Przemysław Kaim SKKT „Szwendaki” Stanisławów 2011-10-22 11/14
73 Katarzyna Kurek SKKT „Szwendaki” Stanisławów 2011-10-22 11/14
74 Magdalena Fabisiak SKKT „Szwendaki” Stanisławów 2011-10-22 11/14
75 Przemysław Kowalczyk SKKT „Szwendaki” Stanisławów 2011-10-22 11/14
76 Marcin Wojtczak KT przy WSDDWP 2011-10-22 11/14
77 Michał Czajkowski KT przy WSDDWP 2011-10-22 11/14
78 Michał Plewka KT przy WSDDWP 2011-10-22 11/14
79 Robert Kowalski KT przy WSDDWP 2011-10-22 11/14
80 Łukasz Tarasiuk KT przy WSDDWP 2011-10-22 11/14
81 Katarzyna Poborca Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 10/14
82 Paulina Silkowska Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 10/14
83 Agnieszka Musiał Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 10/14
84 Dominika Litwin Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 10/14
85 Klaudia Pietrzak Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 10/14
86 Aleksandra Flejszer Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 10/14
87 Bartosz Grono Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 10/14
88 Krzysztof Świątnicki Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 10/14
89 Kamila Reszka Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 10/14
90 Joanna Kośnik Warszawa 2011-10-22 10/14
91 Karolina Lachowska SKKT Ustrzyki Dolne 2011-10-22 10/14
92 Szymon Bijak Warszawa 2011-10-22 10/14
93 Szymon Celej SP 2 Józefów 2011-10-22 10/14
94 Piotr Ławecki SP 2 Józefów 2011-10-22 10/14
95 Igor Salwowski SP 2 Józefów 2011-10-22 10/14
96 Mateusz Borkowski SP 2 Józefów 2011-10-22 10/14
97 Karolina Ciuba Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 9/14
98 Bartosz Kłódka Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 9/14
99 Dawid Sochacki Gimnazjum 24 / Gdańsk 2011-10-22 9/14
100 Bartosz Waszczuk Harpagan Gdańsk 2011-10-22 9/14
101 Bartosz Krupiński Harpagan Gdańsk 2011-10-22 9/14
102 Andrzej Rybski SKKT Ustrzyki Dolne 2011-10-22 9/14
103 Sławomir Frynas Lublin 2011-10-22 9/14
104 Krzysztof Kula Gdańsk 2011-10-22 8/14
105 Marcin Szajko AKT SGGW Otwock 2011-10-22 8/14
106 Dariusz Walczyna Warszawa 2011-10-22 7/14
107 Ewelina Walczyna Warszawa 2011-10-22 7/14
108 Anna Nawrocka Warszawa 2011-10-22 7/14
109 Anna Kadłubowska Warszawa 2014-11-11 14/14
110 Mariusz Siwiec Warszawa 2014-11-11 14/14
111 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki / Zielonka 2015-02-28 14/14
112 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki / Zielonka 2015-02-28 14/14
113 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-09 14/14
114 Jakub M. Gac Kady 2015-12-13 14/14
115 Łukasz Lech Zagubione owieczki 2016-06-11 14/14
116 Jacek Głowacki SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2016-08-04 14/14
117 Maria Głowacka SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2016-08-04 14/14
118 Jarosław Głowacki SKKT PTTK TUPTUŚ Siedlce-Strzała 2016-08-04 14/14
119 Agata Kostyra Otwock 2016-12-31 14/14
120 Paweł Kostyra Otwock 2016-12-31 14/14
121 Wojciech Drozda HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-02-16 14/14
122 Marek Cichal HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2017-02-16 14/14
123 Sławomir Otap Warszawa 2017-06-10 14/14
124 Marta Żuchowska Józefów 2017-07-24 14/14
125 Paweł Rozwadowski KIno Stowarzysze / Brwinów 2017-09-16 13/14
126 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-29 13/14
127 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-29 13/14
128 Aneta Konefał Warszawa 2020-02-23 14/14
129 Oliwia Konefał Warszawa 2020-02-23 14/14
130 Paweł Konefał Warszawa 2020-02-23 14/14
131 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-02-23 14/14
132 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-08-28 12/14
133 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2020-12-26 14/14
134 Adam Musiejko Józefów 2021-04-05 14/14
135 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-05-04 14/14
136 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-05-04 14/14
137 Paweł Furmańczyk PAWLUX TEAM 2021-09-04 13/14
138 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-04-21 14/14
139 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-18 14/14
140 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-12 14/14
141 Przemysław Witczak Warszawa 2022-10-07 14/14
142 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2022-11-18 14/14
143 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-02-19 14/14
144 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2023-12-09 14/14
145 Kamil Buczek Otwock 2024-02-11 14/14
146 Marta Czajka Warszawa 2024-02-11 14/14

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies