partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2008-10-24 13/13
1 Mirosław Kamil Radzyń Podlaski 2008-10-25 13/13
2 Daniel Pawelec Radzyń Podlaski 2008-10-25 13/13
3 Mateusz Frączek Radzyń Podlaski 2008-10-25 13/13
4 Rafał Daniluk Radzyń Podlaski 2008-10-25 13/13
5 Paweł Grochowski Radzyń Podlaski 2008-10-25 13/13
6 Anna Jackowska Kwidzyn 2008-10-25 13/13
7 Piotr Żywicki Gdańsk 2008-10-25 13/13
8 Adrian Szpakowski Gdańsk 2008-10-25 13/13
9 Daniel Nazaruk Słupsk 2008-10-25 13/13
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-06 13/13
11 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-21 13/13
12 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-21 13/13
13 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-06-28 13/13
14 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-06-28 13/13
15 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-10-23 13/13
16 Sławomir Otap Warszawa 2015-10-23 13/13
17 Dariusz Walczyna PTTK O/Radzyń Podlaski 2015-10-23 7/13
18 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 13/13
19 Jakub Kaczkowski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 13/13
20 Patrycja Jaroszewska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 13/13
21 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 13/13
22 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 13/13
23 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-06-10 13/13
24 Paweł Rozwadowski Klub Ino Stowarzysze/Brwinów 2017-09-02 13/13
25 Piotr Michałowski Warszawa 2018-08-29 12/12
26 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-08-29 12/12
27 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2018-10-13 12/12
28 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2018-10-13 12/12
29 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-12-03 12/12
30 Przemysław Witczak Warszawa 2020-07-09 12/12
31 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2020-07-19 11/12
32 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-09-12 11/12
33 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-03-16 12/12
34 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 13/13
35 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 13/13
36 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-05-22 13/13
37 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-06-18 13/13
38 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-08-05 13/13
39 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-22 13/13
40 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-22 13/13
41 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2022-09-25 13/13
42 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2022-10-07 13/13
43 Kamil Buczek Otwock 2023-03-18 13/13
44 Marta Czajka Warszawa 2023-03-18 13/13
45 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2023-11-05 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies