partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Mazowiecka Komisja InO PTTK 2012-09-03 19/19
1 Danuta Kończak PTTK O/Warszawa Praga 2012-10-04 17/19
2 Barbara Waszak PTTK O/Warszawa Praga 2012-10-04 17/19
3 Wiesława Olszewska Warszawa 2012-10-04 17/19
4 Jacek Łęgiewicz Warszawa 2012-10-04 19/19
5 Katarzyna Łęgiewicz Warszawa 2012-10-04 19/19
6 Jagoda Łęgiewicz Warszawa 2012-10-04 19/19
7 Krzysztof Łęgiewicz Warszawa 2012-10-04 19/19
8 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-03-30 19/19
9 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-01 19/19
10 Sławomir Otap Warszawa 2015-04-11 19/19
11 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-08-02 19/19
12 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-08-02 19/19
13 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2015-08-02 19/19
14 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-12 19/19
15 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-12 19/19
16 Wiktoria Uzdowska TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-12 19/19
17 Paulina Drachal TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-12 19/19
18 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-12 19/19
19 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-12 19/19
20 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2017-07-12 19/19
21 Katarzyna Krasucka PTTK O/Radzyń Podlaski 2017-07-20 19/19
22 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-09-06 19/19
23 Piotr Michałowski Warszawa 2017-09-06 19/19
24 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-10-08 19/19
25 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2017-10-08 19/19
26 Szymon Bijak BambInO/Warszawa 2017-10-08 4/19
27 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-07-14 19/19
28 Beata Domin Bydgoszcz 2020-07-14 19/19
29 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-03-28 19/19
30 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-03-28 19/19
31 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2022-02-18 19/19
32 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2022-02-18 19/19
33 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-06-18 19/19
34 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-14 19/19
35 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-14 19/19
36 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-10-25 19/19
37 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-12-28 19/19
38 Filip Macios PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" WARSZAWA 2023-02-11 19/19
39 Piotr Celiński PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" WARSZAWA 2023-02-11 19/19
40 Tomasz Macios PTTK "KLUB TURYSTYCZNY 21" WARSZAWA 2023-02-11 19/19
41 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-06-05 19/19
42 Przemysław Witczak Warszawa 2023-09-08 19/19
43 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-09-16 19/19
44 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2023-09-16 19/19
45 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-09-30 19/19
46 Magdalena Mossakowska Harcerski Klub Turystyczny "Mobilek" 2023-11-26 19/19
47 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-02-10 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies