partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Magdalena Senderowska Klub InO Stowarzysze 2015-02-05 22/22
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-02-05 22/22
1 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-07 22/22
2 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-17 22/22
3 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-03-11 22/22
4 Sylwia Janowska GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
5 Konrad Janowski GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
6 Katarzyna Romanowska GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
7 Marek Romanowski GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
8 Gabrysia Romanowska GSMnO Wyjątkowi 2015-03-15 22/22
9 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 22/22
10 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 22/22
11 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-04 22/22
12 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-04 22/22
13 Alowaid Fatimah Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
14 Bieniek Adrian Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
15 Gawlik Karolina Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
16 Jaworek Mikołaj Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
17 Kamińska Nikola Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
18 Krawczyk Jakub Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
19 Magomadov Askhab Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
20 Pierścińska Sylwia Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
21 Shavidze Giorgi Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
22 Shavidze Jumber Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
23 Sinaievska Polina Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
24 Borowska Beata Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
25 Gabriela Bielska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
26 Zoja Chmielewska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
27 Oliwia Chodorowska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
28 Jan Hein Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
29 Natalia Maliszewska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
30 Wioleta Marszałek Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
31 Aleksandra Malutka Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
32 Klaudia Olszewska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
33 Aleksandra Pilarczyk Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
34 Weronika Pych Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
35 Weronika Rawa Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
36 Anastazja Rejf Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
37 Mateusz Sikorski Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
38 Julia Snopek Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
39 Martyna Sosnowska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
40 Joanna Szadkowska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
41 Wiktoria Walewska Gimnazjum 141 2015-09-09 22/22
42 Borkowski Tomasz SKKT PTTK 101/Warszawa 2015-09-11 22/22
43 Dłutek Łukasz SKKT PTTK 101/Warszawa 2015-09-11 22/22
44 Wenek Wiktor SKKT PTTK 101/Warszawa 2015-09-11 22/22
45 Andrzejewska Monika Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
46 Basta Klaudia Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
47 Brukhtij Volodymyr Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
48 Filipiak Marta Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
49 Naklicki Szymon Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
50 Radzka Danuta Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
51 Staniszewska Dominika Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
52 Szymańska Sandra Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
53 Ślesicki Daniel Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
54 Dąbrowska Dominika Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
55 Bedecka Wiktoria Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
56 Dąbrowski Bartłomiej Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
57 Chmielewska Oliwia Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
58 Grocki Marcin Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
59 Kossewska Wiktoria Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
60 Kucharczyk Daria Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
61 Miś Aleksandra Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
62 Pierzchała Maciej Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
63 Sotomska Małgorzata Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
64 Tański Arkadiusz Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
65 Tunowski Paweł Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
66 Włodarek Wiktoria Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
67 Wyrobek Magdalena Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
68 Korniluk Anna Gimnazjum 141 2015-09-11 22/22
69 Bartuzi Piotr Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
70 Czerwiński Jakub Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
71 Czumaj Bartosz Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
72 Khlapkou Yahor Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
73 Musiał Patryk Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
74 Niewiatowska Natalia Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
75 Ostaszewski Dariusz Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
76 Rąpała Zofia Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
77 Rudnik Justyna Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
78 Rybczyńska Aleksandra Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
79 Schmidt Artur Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
80 Sobieraj Oliwia Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
81 Stanisławski Michał Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
82 Szeliga Oskar Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
83 Złotkowski Cyprian Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
84 Wierbiłowicz Dariusz Gimnazjum 141 2015-09-14 22/22
85 Basta Weronika SKKT PTTK 101 2015-09-17 22/22
86 Boguszewski Józef SKKT PTTK 101 2015-09-17 22/22
87 Wartecki Dawid SKKT PTTK 101 2015-09-17 22/22
88 Chojnacka Jolanta Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
89 Górka Remigiusz Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
90 Grigoryan Emilka Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
91 Łyszkowska  Matylda Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
92 Magdziak Krystian Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
93 Malinowski Dominik Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
94 Milik Radosław Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
95 OrłowskaTeresa Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
96 Postek Jakub Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
97 Rafalski Adrian Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
98 Savrun Khrystyna Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
99 Savrun Solomiya Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
100 Wojciechowski Alan Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
101 Wójcik Kinga Gimnazjum 141 2015-09-17 22/22
102 Mucharski Paweł Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
103 Banaszek Oliwier Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
104 Iskierska Michał Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
105 Maciejewski Maciej Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
106 Skrobot Marcin Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
107 Błoński Marcin Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
108 Oziomek Paweł Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
109 Pierściński Adam Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
110 Detka Dawid Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
111 Metera Beata Gimnazjum 141 2015-09-24 22/22
112 Edward Fudro JEJ Police 2015-10-26 22/22
113 Łukasz Lech Warszawa 2016-03-02 22/22
114 Anna Pietrzak Warszawa 2016-06-25 22/22
115 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-02 22/22
116 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-02 22/22
117 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-07-29 22/22
118 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-07-29 22/22
119 Michał Szeliski Warszawa 2016-08-03 22/22
120 Ewa Zwolińska Warszawa 2016-08-27 22/22
121 Rafał Zwoliński Warszawa 2016-08-27 22/22
122 Andrzej Zwoliński Warszawa 2016-08-27 22/22
123 Piotr Michałowski Warszawa 2016-08-31 22/22
124 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-08-31 22/22
125 Beata Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-09-03 22/22
126 Irek Pluta SKKT PTTK 101/Warszawa 2016-09-03 22/22
127 Renata Skierniewska Kozienice 2016-10-28 22/22
128 Jacek Mikutel Kozienice 2016-10-28 22/22
129 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-10-28 22/22
130 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-11-28 22/22
131 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-31 22/22
132 Kinga Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-31 22/22
133 Piotr Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-31 22/22
134 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-01-26 22/22
135 Anna Czajkowska Warszawa 2017-04-22 22/22
136 Aleksandra Waśko Klub InO Stowarzysze 2017-04-22 22/22
137 Tomasz Waśko Klub InO Stowarzysze/Gdynia 2017-04-22 22/22
138 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-05-13 22/22
139 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-05-13 22/22
140 Kinga Sadura Warszawa 2017-05-14 22/22
141 Marta Żuchowska Józefów 2017-05-16 22/22
142 Mateusz Awksentiuk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
143 Krzysztof Białek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
144 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
145 Zuzanna Filipiak Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
146 Patryk Gąsiorowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
147 Dawid Kamont Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
148 Weronika Kosińska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
149 Anna Korniluk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
150 Krystian Krasuski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
151 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
152 Wojciech Laufer Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
153 Kacper Majewski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
154 Wiktoria Milik Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
155 Krystian Mizerakowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
156 Karolina Motyczyńska Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
157 Mateusz Niewiatowski Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
158 Maciej Pakuła Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
159 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
160 Adrianna Urbańczyk Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
161 Mateusz Widz Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
162 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
163 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141/Warszawa 2017-11-15 22/22
164 Jakub Dąbrowski SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-15 22/22
165 Aleksander Zwoliński SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-15 22/22
166 Mariusz Kuczmański SKKT PTTK 101/Warszawa 2017-11-15 22/22
167 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
168 Tymoteusz Kałuża HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
169 Izabela Więsik HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
170 Żaneta Kowalska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
171 Izabela Łazarska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
172 Edyta Mazaj HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
173 Kacper Kobza HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
174 Igor Więsik HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
175 Wojciech Pałyska HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
176 Mateusz Świtaj HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-01-27 22/22
177 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
178 Karolina Warmiak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
179 Julia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
180 Natalia Mirka TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
181 Aleksandra Sikora TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
182 Sandra Krześniak TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-03 22/22
183 Krzysztof Stańczyk MKT-K Mokotów Warszawa 2018-04-29 22/22
184 Olga Pechcin HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-05-04 22/22
185 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-06-07 22/22
186 Włodzimierz Bargiel Warszawa 2018-08-05 22/22
187 Beata Bargiel Warszawa 2018-08-05 22/22
188 Izabela Iwanowska Reguły 2018-11-02 22/22
189 Krzysztof Iwanowski Reguły 2018-11-02 22/22
190 Anna Iwanowska Reguły 2018-11-02 22/22
191 Michał Iwanowski Reguły 2018-11-02 22/22
192 Marzena Sochoń Zaścianki 2019-06-21 22/22
193 Małgorzata Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-22 13/22
194 Jarosław Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-22 13/22
195 Ewa Kowalska-Hupko Hupki/Wola Paprotnia 2019-06-22 13/22
196 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-18 22/22
197 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-18 22/22
198 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-18 22/22
199 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-18 22/22
200 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-15 22/22
201 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-15 22/22
202 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-15 22/22
203 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-15 22/22
204 Daniel Halicki Szczecin 2019-10-13 19/22
205 Irena Sokół Zaścianki 2019-10-27 22/22
206 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
207 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
208 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 22/22
209 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-19 22/22
210 Przemysław Witczak Warszawa 2020-05-22 22/22
211 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-05-24 22/22
212 Beata Domin Bydgoszcz 2020-05-24 22/22
213 Ewa Piórkowska Ełk 2020-05-24 22/22
214 Wojciech Piórkowski Ełk 2020-05-24 22/22
215 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-14 20/22
216 Agata Młotek Warszawa 2020-06-14 20/22
217 Ewa Kurzawska Warszawa 2021-01-08 22/22
218 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2021-04-28 22/22
219 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2021-04-28 22/22
220 Katarzyna Woźniak KInO Stowarzysze 2021-05-10 22/22
221 Michał Woźniak KInO Stowarzysze 2021-05-10 22/22
222 Filip Woźniak KInO Stowarzysze 2021-05-10 22/22
223 Jagoda Woźniak KInO Stowarzysze 2021-05-10 22/22
224 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-05-29 22/22
225 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2021-08-26 22/22
226 Paweł Szubert Warszawa 2021-09-01 20/22
227 Anna Gołaszewska Gdańsk 2021-11-16 22/22
228 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-23 22/22
229 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-23 22/22
230 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-23 22/22
231 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-23 22/22
232 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-04-03 22/22
233 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-04-08 22/22
234 Danuta Ogdowska Rumia 2022-07-04 22/22
235 Joanna Kuźba Rumia 2022-07-04 22/22
236 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-06 22/22
237 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-24 22/22
238 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-07-24 22/22
239 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-07 22/22
240 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-07 22/22
241 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-08-11 22/22
242 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-09-03 22/22
243 Ania Zaremba Ursynów 2022-09-03 22/22
244 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-10-09 22/22
245 Patryk Myśliński Warszawa 2023-03-17 22/22
246 Milena Guzińska Ząbki 2023-03-23 20/20
247 Zuzanna Pieczarka Ząbki 2023-03-23 20/20
248 Dawid Rębacz Warszawa 2023-03-25 22/22
249 Ivan Fedorko zs128 2023-03-25 22/22
250 Patryk Rębacz Warszawa 2023-03-25 22/22
251 Olga Kubiak Warszawa 2023-03-26 21/22
252 Mikołaj Smoczński Warszawa 2023-04-02 22/22
253 Tobiasz Wojtasiak 2S128 2023-04-02 22/22
254 Nikola Wolińska Warszawa 2023-04-03 22/22
255 Barbara Krzak Szczecin 2023-04-30 22/22
256 Piotr Krzak Szczecin 2023-04-30 22/22
257 Andrzej Pochopień STRYSZAWA 2023-06-01 22/22
258 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-12-28 22/22
259 Michał Grygo Otwock 2023-12-31 22/22
260 Tomasz Rekowski Morąg 2024-02-14 22/22
261 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2024-03-16 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies