partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki 2014-08-26 20/20
II Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki 2014-08-26 20/20
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-02-14 20/20
2 Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-02-14 16/20
3 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-27 20/20
4 Grzegorz Stańczyk STAŃCZYKI 2015-07-03 20/20
5 Zofia Stańczyk STAŃCZYKI 2015-07-03 20/20
6 Julia Stańczyk STAŃCZYKI 2015-07-03 20/20
7 Piotr Stańczyk STAŃCZYKI 2015-07-03 20/20
8 Alicja Stańczyk STAŃCZYKI 2015-07-03 20/20
9 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-10-03 20/20
10 Marek Cichal Pruszków 2015-10-03 20/20
11 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-05-22 20/20
12 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-05-22 20/20
13 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-05-22 20/20
14 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2016-05-22 20/20
15 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-05-22 20/20
16 Sławomir Otap Warszawa 2016-09-20 20/20
17 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2017-03-25 20/20
18 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2017-03-25 20/20
19 Agnieszka Górecka-Nformi Warszawa 2017-03-25 20/20
20 Adrian Nformi Warszawa 2017-03-25 20/20
21 Kamil Herman 2017-05-27 20/20
22 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-04 20/20
23 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-04 20/20
24 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-04 20/20
25 Elżbieta Rosa Bóbr Tłuszcz/Tłuszcz 2018-03-13 20/20
26 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 20/20
27 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 20/20
28 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 20/20
29 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 20/20
30 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 20/20
31 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 20/20
32 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 20/20
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-02-10 20/20
34 Piotr Michałowski Warszawa 2019-02-10 20/20
35 Ewa Świderska Radzymin 2019-03-24 20/20
36 Artur Świderski Radzymin 2019-03-24 20/20
37 Marysia Świderska Radzymin 2019-03-24 20/20
38 Gosia Świderska Radzymin 2019-03-24 20/20
39 Mateusz Świderski Radzymin 2019-03-24 20/20
40 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-06-17 20/20
41 Szymon Bijak BambInO/Warszawa 2019-06-17 4/20
42 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-03-13 20/20
43 Przemysław Witczak Warszawa 2021-06-28 20/20
44 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2021-08-21 20/20
45 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-29 20/20
46 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-06-29 20/20
47 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-02-22 20/20
48 Adela Bartosiak 18 WDH Czarne Kruki 2024-03-24 19/19
49 Ala Biedrzycka 18 WDH Czarne Kruki 2024-03-24 17/17
50 Gabrysia Wiśniewska 18 WDH Czarne Kruki 2024-03-24 19/19
51 Kacper niezgoda 18 WDH Czarne Kruki 2024-03-24 18/18
52 Kaja Truba 18 WDH Czarne Króki 2024-03-24 17/17
53 Maja Barańska 18 WDH Czarne Kruki 2024-03-24 19/19
54 Mateusz Cackowski 18 WDH Czarne Kruki 2024-03-24 20/20
55 Weronika Palichleb 18 WDH Czarne Kruki 2024-03-24 11/11
56 Wiktoria Szydłowska 18 WDH ,,czarne kruki" 2024-03-24 16/16
57 zuzanna płatkowska 18 WDH Carne kruki 2024-03-24 11/11
58 Miłosz Kita 18 WDH Czarne Kruki 2024-03-24 18/18
59 Bartosz Kozłowski 18 WDH Czarne Kruki/ Ząbki 2024-03-24 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies