partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-13 19/19
1 Sławomir Otap Warszawa 2015-02-14 19/19
2 Anna Otap-Mochniej Warszawa 2015-02-14 19/19
3 Bogusław Mochniej Warszawa 2015-02-14 19/19
4 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-01 19/19
5 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-01 19/19
6 Agnieszka Różycka Styki/Warszawa 2015-05-07 19/19
7 Agnieszka Pietrzak Piastów 2015-06-08 19/19
8 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-06-08 19/19
9 Jolanta Witusik-Kamińska Zielonka 2015-06-20 19/19
10 Małgorzata Izdebska-Młot Zielonka 2015-06-20 19/19
11 Maciej Kamiński Zielonka 2015-06-20 19/19
12 Paweł Młot Zielonka 2015-06-20 19/19
13 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-09-17 19/19
14 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-09-17 19/19
15 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-09-17 19/19
16 Jan Rolle Warszawa 2015-12-21 14/19
17 Edward Fudro Police 2016-06-06 19/19
18 Małgorzata Grudzińska ZSP Lesznowola 2016-12-31 19/19
19 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-02-04 19/19
20 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-03 19/19
21 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-03 19/19
22 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2018-01-06 19/19
23 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 19/19
24 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 19/19
25 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 19/19
26 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 19/19
27 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 19/19
28 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 19/19
29 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 19/19
30 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 19/19
31 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 19/19
32 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-01 19/19
33 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-01 19/19
34 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-19 17/19
35 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-19 17/19
36 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-19 17/19
37 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-19 17/19
38 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-09-15 19/19
39 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-09-15 19/19
40 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2020-08-12 19/19
41 Maja Kopka 194 Warszawska Drużyna Harcerek „Sowy” im. Emilii Plater 2020-12-29 19/19
42 Maja Kucińska 194 Warszawska Drużyna Harcerek „Sowy” im. Emilii Plater 2020-12-29 19/19
43 Olga Kamińska 194 Warszawska Drużyna Harcerek „Sowy” im. Emilii Plater 2020-12-29 19/19
44 Barbara Nyga 194 Warszawska Drużyna Harcerek „Sowy” im. Emilii Plater 2020-12-29 19/19
45 Inga Suchner 194 Warszawska Drużyna Harcerek „Sowy” im. Emilii Plater 2020-12-29 19/19
46 Anna Głowacka Niesporczaki 2021-06-05 19/19
47 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2021-06-05 19/19
48 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 19/19
49 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 19/19
50 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 19/19
51 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-13 19/19
52 Agata Młotek Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-11-11 19/19
53 Paweł Sobczak Warszawa, Wólka Łęczeszycka 2021-11-11 19/19
54 Grażyna Orłowska Warszawa 2022-01-21 19/19
55 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-01-21 19/19
56 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-05 19/19
57 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy “Czwórka” PTTK 2022-05-30 19/19
58 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-06-21 19/19
59 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-06-21 19/19
60 Dorota Kamińska ŻabTeam Józefów 2022-08-27 19/19
61 Maciej Szczęśniak ŻabTeam Józefów 2022-08-27 19/19
62 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-09-18 19/19
63 Dariusz Kalinowski Warszawa 2022-11-11 19/19
64 Ewa Kalinowska Warszawa 2022-11-11 19/19
65 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-04-12 19/19
66 Andrzej Pochopień Stryszawa 2023-04-12 19/19
67 Przemysław Witczak Warszawa 2023-05-31 19/19
68 Michał Grygo Otwock 2023-06-23 19/19
69 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2023-06-29 19/19
70 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-10-09 19/19
71 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-04 19/19
72 Angelika Frynas Lublin 2023-12-09 19/19
73 Sławomir Frynas Lublin 2023-12-09 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies