partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2000-10-27 10/10
1 Piotr Iwaniuk Białystok 2000-10-28 10/10
2 Adam Szepiel Białystok 2000-10-28 10/10
3 Michał Litwinicki XXVI LO Warszawa/Anin 2000-10-28 10/10
4 Przemysław Kryśkiewicz XXVI LO Warszawa/Anin 2000-10-28 10/10
5 Emilia Grzęda XXVI LO Warszawa/Anin 2000-10-28 10/10
6 Olga Świątek XXVI LO Warszawa/Anin 2000-10-28 10/10
7 Marta Kost XXVI LO Warszawa/Anin 2000-10-28 10/10
8 Hanna Pieńkowska XXVI LO Warszawa/Anin 2000-10-28 10/10
9 Anna Bernik XXVI LO Warszawa/Anin 2000-10-28 10/10
10 Anna Dorosz XXVI LO Warszawa/Anin 2000-10-28 10/10
11 Marta Gołąb XXVI LO Warszawa/Anin 2000-10-28 10/10
12 Marta Skowrońska Warszawa 2000-10-28 10/10
13 Anna Gontek SP nr 132/Warszawa 2000-10-28 10/10
14 Anna Turzyńska SP nr 132/Warszawa 2000-10-28 10/10
15 Ada Karnaszewska SP nr 132/Warszawa 2000-10-28 10/10
16 Elżbieta Głasek SP nr 132/Warszawa 2000-10-28 10/10
17 Ola Chojnicka SP nr 132/Warszawa 2000-10-28 10/10
18 Michał Pfuetzner SP nr 132/Warszawa 2000-10-28 10/10
19 Marcin Zdolski SP nr 132/Warszawa 2000-10-28 10/10
20 Grażyna Niewiadomska SP nr 132/Warszawa 2000-10-28 10/10
21 Pan Niewiadomski SP nr 132/Warszawa 2000-10-28 10/10
22 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus  2015-02-21 10/10
23 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus  2015-02-21 10/10
24 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-10 10/10
25 Ewa Świderska Radzymin 2015-06-04 10/10
26 Artur Świderski Radzymin 2015-06-04 10/10
27 Mateusz Świderski Radzymin 2015-06-04 10/10
28 Małgosia Świderska Radzymin 2015-06-04 10/10
29 Marysia Świderska Radzymin 2015-06-04 10/10
30 Jacek Zdenicki Dzierzkowice 2015-07-04 10/10
31 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-07-05 10/10
32 Grzegorz Stańczyk STAŃCZYKI 2015-10-17 10/10
33 Barbara Stańczyk STAŃCZYKI 2015-10-17 10/10
34 Zofia Stańczyk STAŃCZYKI 2015-10-17 10/10
35 Julia Stańczyk STAŃCZYKI 2015-10-17 10/10
36 Piotr Stańczyk STAŃCZYKI 2015-10-17 10/10
37 Alicja Stańczyk STAŃCZYKI 2015-10-17 10/10
38 Sławomir Otap Warszawa 2016-09-20 10/10
39 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2017-03-11 10/10
40 Kamil Herman Kobyłka 2017-05-26 10/10
41 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-06 10/10
42 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-06 10/10
43 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-06 10/10
44 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 10/10
45 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 10/10
46 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 10/10
47 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 10/10
48 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 10/10
49 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 10/10
50 Sandra Krześniak TKPZ w Brzeźnicy 2018-07-21 10/10
51 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-07-31 10/10
52 Piotr Michałowski Warszawa 2019-07-31 10/10
53 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2019-10-22 10/10
54 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 9/10
55 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 9/10
56 Anna Kultys TKPZ w Brzeźnicy 2019-11-10 9/10
57 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-01-19 10/10
58 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-02-25 10/10
59 Damian Murach 33 TKHDO Włóczykije im. A. Janowskiego/Górki 2020-02-29 10/10
60 Izabela Więsik 33 TKHDO Włóczykije im. A. Janowskiego/Górki 2020-02-29 10/10
61 Igor Więsik 33 TKHDO Włóczykije im. A. Janowskiego/Górki 2020-02-29 10/10
62 Wiktoria Fiutkowska 33 TKHDO Włóczykije im. A. Janowskiego/Górki 2020-02-29 10/10
63 Żaneta Kowalska 33 TKHDO Włóczykije im. A. Janowskiego/Górki 2020-02-29 10/10
64 Magdalena Mossakowska 33 TKHDO Włóczykije im. A. Janowskiego/Górki 2020-02-29 10/10
65 Jagoda Komorowska 33 TKHDO Włóczykije im. A. Janowskiego/Górki 2020-02-29 10/10
66 Roksana Szulecka 33 TKHDO Włóczykije im. A. Janowskiego/Górki 2020-02-29 10/10
67 Sara Westerlich 33 TKHDO Włóczykije im. A. Janowskiego/Górki 2020-02-29 10/10
68 Marcin Żołek Józefów k. Otwocka 2020-05-03 10/10
69 Piotr Gradowski Warszawa 2020-05-30 10/10
70 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-15 10/10
71 Paweł Szubert Warszawa 2020-09-22 9/10
72 Andrzej Ruszkiewicz Międzyrzecze Górne 2020-10-08 10/10
73 Agata Młotek Warszawa 2020-10-11 10/10
74 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-10-16 10/10
75 Grażyna Orłowska Warszawa 2020-10-16 10/10
76 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-04-04 10/10
77 Przemysław Witczak Warszawa 2021-04-25 10/10
78 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2021-06-19 10/10
79 Robert Chruslak SKRÓTY Radom 2021-06-19 10/10
80 Agnieszka Osóbka Radom 2021-07-22 9/10
81 Dawid Osóbka Radom 2021-07-22 9/10
82 Weronika Osóbka Radom 2021-07-22 9/10
83 Wiktoria Osóbka Radom 2021-07-22 9/10
84 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2021-11-07 10/10
85 Przemysław Nowak Poznań 2021-11-26 10/10
86 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-04-12 10/10
87 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-04-12 10/10
88 Filip Macios Klub Turystyczny 21 2022-08-10 10/10
89 Tomasz Macios Klub Turystyczny 21 2022-08-10 10/10
90 Szymon Górka Warszawa 2023-03-04 10/10
91 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2023-06-06 10/10
92 Elżbieta Sibinska PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-20 10/10
93 Olga Rozmiarek PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-20 10/10
94 Adam wieczorek Pttk Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
95 Agnieszka Wieczorek PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
96 Alicja Wiechcińska PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
97 Bartosz Rybko PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
98 Gabriela Taciak PTTK Środa Wlkp. 2023-07-28 10/10
99 Hanna Balcerowska Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
100 Jakub Taciak PTTK środa wlkp. 2023-07-28 10/10
101 Julia Rybko Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
102 Krzysztof Rozmiarek PTTK Środa Wlkp. 2023-07-28 10/10
103 Lena Golec PTTK Środa Wlkp. 2023-07-28 10/10
104 Magdalena Kryś PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
105 Maja Pawlak Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
106 Marysia Wieczorek PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-28 9/9
107 Monika Maciejewska PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
108 Natalia Rybko PTTK Środa Wielkopolska 2023-07-28 10/10
109 Weronika Janczakowska PTTK Środa Wlkp. 2023-07-28 10/10
110 Wojciech Maciejewski PTTK Środa WLKP. 2023-07-28 10/10

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies