partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Stanisław Łuć Koło nr 107 "Pielgrzym" 2008-06-07 12/12
1 Sławomir Otap Warszawa 2008-06-07 12/12
2 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2008-06-07 12/12
3 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-02-22 12/12
4 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-02-22 12/12
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-08 12/12
6 Katarzyna Stanek Warszawa 2015-07-26 12/12
7 Piotr Milcarz Warszawa 2015-07-26 12/12
8 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-21 12/12
9 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-21 12/12
10 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-02-21 12/12
11 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-04-30 12/12
12 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-04-30 12/12
13 Renata Mikutel Kozienice 2016-05-08 12/12
14 Sara Smargol Kozienice 2016-05-08 12/12
15 Jacek Mikutel Kozienice 2016-05-08 12/12
16 Tomasz Mikutel Kozienice 2016-05-08 12/12
17 Zuzanna Pluta Warszawa 2016-07-24 12/12
18 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2016-07-24 12/12
19 Ireneusz Pluta SKKT PTTK 101 2016-07-24 12/12
20 Piotr Michałowski Warszawa 2016-08-29 12/12
21 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-08-29 12/12
22 Mariusz Siwiec Warszawa 2016-09-04 9/12
23 Edward Grab Warszawa 2016-09-04 9/12
24 Jolanta Sadowska Warszawa 2016-09-04 9/12
25 Ewa Szczypca Warszawa 2016-09-04 9/12
26 Robert Zgudka Warszawa 2016-09-04 9/12
27 Marek Litwiniuk Warszawa 2016-09-04 9/12
28 Józef Szyc Będzin 2016-09-04 9/12
29 Antoni Morawski Radom 2016-09-04 9/12
30 Barbara Morawska Radom 2016-09-04 9/12
31 Ryszard Szarzyński Kraków 2016-09-04 9/12
32 Alina Szarzyńska Radom 2016-09-04 9/12
33 Dawid Szarzyński Kraków 2016-09-04 9/12
34 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-09-16 12/12
35 Jacek Gdula Orientop Wrocław 2016-09-16 12/12
36 Roman Trocha Orientop Wrocław 2016-09-16 12/12
37 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2016-09-16 12/12
38 Piotr Glinka Krokus Miliardowice 2016-09-16 12/12
39 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-10-10 12/12
40 Hubert Dąbrowski Warszawa 2016-10-10 12/12
41 Michał Kuś Klub Ino Stowarzysze 2017-03-17 12/12
42 Agnieszka Kuś Klub Ino Stowarzysze 2017-03-17 12/12
43 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-06-16 12/12
44 Marta Żuchowska Józefów 2017-08-06 12/12
45 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2018-04-21 12/12
46 Maciej Kamiński Warszawa 2018-04-21 12/12
47 Bartosz Rosiak Warszawa 2018-04-21 12/12
48 Agnieszka Rosiak Warszawa 2018-04-21 12/12
49 Hanna Stanejko Świdnica 2018-06-14 12/12
50 Amelia Jaskuła ToTuToTam/Świdnica 2018-06-16 12/12
51 Joanna Jaskuła Pszczoły i Trutnie/Świdnica 2018-06-16 12/12
52 Wioletta Ziobrowska Świdnica 2018-06-16 12/12
53 Sandra Matyszczyk ToTuToTam/Świdnica 2018-06-16 12/12
54 Zuzanna Malanowska Klub Ino Stowarzysze 2018-10-03 10/12
55 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2020-03-02 6/12
56 Radosław Korniluk Warszawa 2020-09-05 12/12
57 Anna Korniluk Warszawa 2020-09-05 12/12
58 Jan Korniluk Warszawa 2020-09-05 12/12
59 Adam Korniluk Warszawa 2020-09-05 12/12
60 Marek Klonowski Brodnica 2020-10-04 12/12
61 Hubert Klonowski Brodnica 2020-10-04 12/12
62 Justyna Filipska Brodnica 2020-10-04 12/12
63 Ilona Śpiewak Warszawa 2020-11-11 12/12
64 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-11-11 12/12
65 Aneta Konefał Warszawa 2020-11-11 12/12
66 Oliwia Konefał Warszawa 2020-11-11 12/12
67 Paweł Konefał Warszawa 2020-11-11 12/12
68 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-11-11 12/12
69 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2021-04-28 12/12
70 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-05-01 12/12
71 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-01-01 12/12
72 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 12/12
73 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 12/12
74 Przemysław Jasek Bemowo Orienteering Team 2022-01-16 12/12
75 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-04-23 12/12
76 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2022-04-30 12/12
77 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2022-04-30 12/12
78 Jakub Dąbrowski MKT / Warszawa 2022-05-22 8/12
79 Weronika Ratajewska Płock 2022-05-22 9/12
80 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-06-19 12/12
81 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-07-29 12/12
82 Anna Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-20 12/12
83 Kasia Kadłubowska Klub InO STOWARZYSZE 2022-08-20 12/12
84 Tomasz Smoliński Warszawa 2022-10-05 12/12
85 Adam Racki Płock - III LO w Płocku 2022-10-13 12/12
86 Aleksandra Nowakowska III LO w Płocku 2022-10-13 12/12
87 Aleksandra Załęgowska Płock-III LO Płock 2022-10-13 12/12
88 Daniel Łasiak III LO w Płocku 2022-10-13 12/12
89 Filip Hlebowicz III LO 2022-10-13 12/12
90 Izabela Filińska III LO w Płocku 2022-10-13 12/12
91 Jerzy Kaczorowski III LO 2022-10-13 12/12
92 Jolanta Torbicka SKKT-PTTK Globtrotrers - III LO w Płocku 2022-10-13 12/12
93 Kinga Nowicka III LO w Płocku 2022-10-13 12/12
94 Klaudia Sekuska Płock - IIILO w Płocku 2022-10-13 12/12
95 Magdalena Ambroziak III LO Płock 2022-10-13 12/12
96 Magdalena Szumska III LO w Płocku 2022-10-13 12/12
97 Mateusz Reguliński III LO-Płock 2022-10-13 12/12
98 Oliwia Maślana III LO w Płocku 2022-10-13 12/12
99 Oliwia Smoleńska III lo Płock 2022-10-13 12/12
100 Roksana Martynowska Płock- IIILO w Płocku 2022-10-13 12/12
101 Wiktor Ners III LO w Płocku 2022-10-13 12/12
102 Wiktoria Kwiatkowska III LO Płock 2022-10-13 12/12
103 Wiktoria Paczkowska Płock - III LO Płock 2022-10-13 12/12
104 Zuzanna Jabłkowska III LO Płock 2022-10-13 12/12
105 Zuzanna Wrońska Płock III LO Płock 2022-10-13 12/12
106 Amelia Żuchlińska III LO Płock 2022-10-14 12/12
107 Izabella Sierzputowska UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-11-12 12/12
108 Michał Umiński UMISIE BYLEWLIMICIE Warszawa 2022-11-12 12/12
109 Tomasz Paszek North Team Szczecin 2022-12-22 12/12
110 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-05-10 12/12
111 Agnieszka Kowalska Wałcz 2023-06-03 12/12
112 Sylwia Dmochowska III Liceum Ogólnokształcące Płock 2023-06-03 12/12
113 Zofia Kowalska Wałcz 2023-06-03 12/12
114 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-06-17 12/12
115 Anna Zaremba Ursynów 2023-06-17 12/12
116 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 12/12
117 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-07-03 12/12
118 Anna Malanowska Warszawa/ Klub InO STOWARZYSZE 2023-08-06 12/12
119 Barbara Szmyt Warszawa/ Klub InO STOWARZYSZE 2023-08-06 12/12
120 Edward Fudro Police 2023-08-21 12/12
121 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-09-10 12/12
122 Roman Wiśniewski Beneq Team / Srebrna 2023-09-27 12/12
123 Bernard Milewski Klub Turystyki Kolarskiej Beneqteam Płock 2023-11-27 12/12

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies