partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2015-02-20 21/21
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-02-26 21/21
2 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze 2015-02-28 21/21
3 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Stowarzysze 2015-02-28 21/21
4 Mariusz Pietrzak Piastów 2015-03-23 21/21
5 Marzena Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-05 21/21
6 Piotr Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-05 21/21
7 Urszula Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-05 21/21
8 Jerzy Wąsiewicz Pięć Paprochów/Nadarzyn 2015-04-05 21/21
9 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-06-06 21/21
10 Edward Fudro JEJ Police 2015-09-04 21/21
11 Ania Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-09-17 21/21
12 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2015-09-17 21/21
13 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-09-17 21/21
14 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141 2015-10-01 21/21
15 Natalia Sawicka SKKT PTTK 101 2015-10-01 21/21
16 Sylwia Domańska SKKT PTTK 101 2015-10-01 21/21
17 Aptacy Mateusz Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
18 Dąbrowski Błażej Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
19 Jóśko Joanna Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
20 Urbańska Justyna Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
21 Witecki Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
22 Jadczak Michał Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
23 Zawiślak Kamil Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
24 Paradowska Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
25 Śledź Angelika Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
26 Kozłowska Milena Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
27 Olobry Martyna Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
28 Kowalczyk Zofia Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
29 Wudarczyk Jakub Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
30 Komar Emilia Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
31 Sęga Karolina Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
32 Jarzyńska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
33 Kurek Julia Szkoła Podstawowa nr 114 2015-10-01 21/21
34 Jakub M. Gac Kady 2015-11-19 21/21
35 Jan Rolle Warszawa 2015-12-21 21/21
36 Joanna Sawicka HKT Mobilek/Mińsk Mazazowiecki 2016-05-25 21/21
37 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-11-03 21/21
38 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-17 21/21
39 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 21/21
40 Iwona Puternicka Orientop Wrocław 2016-12-25 21/21
41 Katarzyna Szymanek Warszawa 2017-05-14 21/21
42 Julia Lewandowska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
43 Zuzanna Lis Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
44 Zuzanna Matusiak Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
45 Martyna Płochocka Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
46 Karolina Szaniawska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
47 Nikola Madejska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
48 Filip Nader Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
49 Izabela Rudnicka Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
50 Kinga Salwin Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
51 Jakub Dąbrowski Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
52 Marek Dzięcioł Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
53 Zuzanna Filipiak Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
54 Patryk Gąsiorowski Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
55 Dawid Kamont Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
56 Weronika Kosińska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
57 Krystian Krasuski Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
58 Mariusz Kuczmański Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
59 Zuzanna Lasek Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
60 Wojciech Laufer Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
61 Kacper Majewski Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
62 Wiktoria Milik Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
63 Maciej Pakuła Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
64 Mateusz Pawlus Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
65 Andrzej Rzepko Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
66 Adrianna Urbańczyk Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
67 Mateusz Widz Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
68 Daniel Wrzosek Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
69 Krzysztof Wrzosek Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
70 Aleksander Zwoliński Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
71 Anna Korniluk Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
72 Dominika Dąbrowska Gimnazjum 141 2017-06-14 21/21
73 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-01-21 21/21
74 Tadeusz Pomorski TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
75 Martyna Kominek TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
76 Karolina Szewc TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
77 Joanna Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
78 Karolina Kowalczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
79 Szymon Dec TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
80 Adam Lenarczyk TKPZ przy PSP w Brzeźnicy 2018-03-10 21/21
81 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 21/21
82 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-23 21/21
83 Michał Twardowski Olsztyn 2018-03-25 21/21
84 Julia Twardowska Olsztyn 2018-03-25 21/21
85 Magdalena Twardowska Olsztyn 2018-03-25 21/21
86 Piotr Michałowski Warszawa 2018-05-01 21/21
87 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-05-01 21/21
88 Jacek Kasprzak Warszawa 2018-05-03 21/21
89 Agnieszka Kasprzak Warszawa 2018-05-03 21/21
90 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-06-11 21/21
91 Lena Kruszczyńska PTTK Koszalin 2019-01-26 21/21
92 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2019-01-26 21/21
93 Tymoteusz Ekiel Warszawa 2019-03-08 21/21
94 Aleksandra Ekiel Warszawa 2019-03-08 21/21
95 Piotr Miszczak Warszawa 2019-03-08 21/21
96 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-05 17/21
97 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-05 17/21
98 Ewelina Majorkiewicz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-05-18 21/21
99 Bartosz Mróz 52 TDH Remus/Wałdowo Szlacheckie 2019-05-18 21/21
100 Anna Korniluk Warszawa 2019-08-11 21/21
101 Radosław Korniluk Warszawa 2019-08-11 21/21
102 Jan Korniluk Warszawa 2019-08-11 21/21
103 Adam Korniluk Warszawa 2019-08-11 21/21
104 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2019-10-18 21/21
105 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 20/21
106 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 20/21
107 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-11 20/21
108 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-01-26 21/21
109 Agata Młotek Warszawa 2020-01-26 21/21
110 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-05-23 20/21
111 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2020-05-23 21/21
112 Beata Domin Bydgoszcz 2020-05-23 21/21
113 Ewa Piórkowska Ełk 2020-05-23 21/21
114 Wojciech Piórkowski Ełk 2020-05-23 21/21
115 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-05-27 21/21
116 Michał Grygo Warszawa 2020-09-19 20/21
117 Miłosz Drygalski Warszawa 2020-09-19 20/21
118 Emil Jakóbiak Legionowo 2021-03-20 21/21
119 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2021-03-20 21/21
120 Przemysław Nowak Poznań 2021-03-23 21/21
121 Piotr Osiński Warszawa 2021-05-05 21/21
122 Anna Głowacka Niesporczaki 2021-06-05 12/12
123 Grzegorz Michalak Niesporczaki 2021-06-05 12/12
124 Adam Źrebiec Szczecin 2021-08-11 21/21
125 Beata Źrebiec Szczecin 2021-08-11 21/21
126 Flis Filip SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
127 Gruczek Natalia SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
128 Korniluk Jan SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
129 Kowalski Michał SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
130 Lustyk Julia SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
131 Onyemesim Hanna SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
132 Pankowski Krzysztof SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
133 Piechal Amelia SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
134 Piechal Julia SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
135 Popławska Aleksandra SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
136 Rębacz Dawid SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
137 Wesserling Cyprian SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
138 Wesserling Norbert SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
139 Wydryszek Anna SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
140 Wyrozębski Michał SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
141 Yuzwa Dmytro SP 377 Warszawa 2021-09-11 21/21
142 Irena Sokół Zaścianki 2022-01-08 21/21
143 Marzena Anna Sochoń Zaścianki 2022-01-08 21/21
144 Aleksandra Zębrzózka Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
145 Amelia Sokół Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
146 Emilia Piętka Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
147 Gabrysia Gałęzowska Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
148 Hania Pustoła Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
149 Julia Adamczyk Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
150 Kamila Chłopik Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
151 Kornelia Kostecka Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
152 Magda Kożuchowska Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
153 Marta Kesler Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
154 Weronika Bartnicka Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
155 Wiktoria Jałocha Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
156 Wiktoria Szlendak Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
157 Zuzia Klęsk Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
158 Łucja Kępka Harcerski odział PTTK w Mińsku Mazowieckim 2022-01-22 21/21
159 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-02-10 21/21
160 Zofia Kowalska Wałcz 2022-02-10 21/21
161 Danuta Ogdowska Rumia 2022-02-23 21/21
162 Joanna Kuźba Rumia 2022-02-23 21/21
163 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-06 21/21
164 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2022-03-20 20/21
165 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2022-03-20 20/21
166 Adam Krochmal Bemowo Orientering Tam 2022-05-06 21/21
167 Agata Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-11 21/21
168 Natalia Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-11 21/21
169 Paweł Wolniewicz Dąbrówka 2022-07-11 21/21
170 Przemysław Witczak Warszawa 2022-07-14 21/21
171 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-09-01 21/21
172 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-10-19 21/21
173 Paulina Kocot Studencki Klub Podróżniczy "Czwórka" PTTK 2022-11-02 21/21
174 Anna Gołaszewska Gdańsk 2022-11-09 21/21
175 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-13 21/21
176 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2023-02-13 21/21
177 Szymon Górka Warszawa 2023-04-08 21/21
178 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-04-12 21/21
179 Barbara Krzak Szczecin 2023-05-01 21/21
180 Piotr Krzak Szczecin 2023-05-01 21/21
181 Zosia Krajewska SP63 Warszawa 2023-05-01 20/20
182 Dominika Mielewczyk Warszawa 2023-05-02 21/21
183 Marek Koba Jaworzno 2023-05-02 21/21
184 Beata Bigos Poniatowa 2023-06-18 21/21
185 Gosia Grabowska KTP Krwinka Poniatowa 2023-06-18 21/21
186 Renata Wojcik KTP Krwinka Poniatowa 2023-06-18 21/21
187 Robert Bigos Poniatowa 2023-06-18 21/21
188 Teresa Makulus KTP Krwinka Poniatowa 2023-06-18 21/21
189 Barbara Figura Neu-Ulm 2023-09-22 21/21
190 Wiesław Szlachta Warszawa 2023-09-22 21/21
191 Tomasz Rekowski Morąg 2023-11-03 21/21
192 Bogdan Stempkowski PTSM Lubań 2023-11-09 21/21
193 Paweł Szubert Warszawa 2024-02-14 21/21
194 Michał Stępniak Kotki Dorotki / Warszawa 2024-02-25 21/21
195 Piotr Sasin M 2024-03-16 19/19
196 Anna Malanowska Klub InO STOWARZYSZE/ Warszawa 2024-03-26 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies