partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2009-10-24 11/11
1 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2009-10-24 11/11
2 Ania Natusiewicz Klub InO Stowarzysze 2009-10-24 11/11
3 Marcin Witkowski Radzyń Podlaski 2009-10-24 11/11
4 Kamil Taranowski Radzyń Podlaski 2009-10-24 11/11
5 Piotr Malinowski Sopot 2009-10-24 11/11
6 Jarosław Kabuła Gdańsk 2009-10-24 11/11
7 Jennifer Kowalewska Gdańsk 2009-10-24 11/11
8 Jakub Kaczyński Gdańsk 2009-10-24 11/11
9 Marek Szpręga Gdańsk 2009-10-24 11/11
10 Joanna Puternicka Klub InO Stowarzysze 2012-05-10 11/11
11 Jacek Wieszaczewski Strzelin 2012-05-10 11/11
12 Mariusz Pietrzak Piastów 2012-09-14 11/11
13 Kamil Herman Warszawa 2013-07-11 11/11
14 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-16 11/11
15 Janusz Ptasiński KTM PTTK O/Ursus 2015-07-10 11/11
16 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-10 11/11
17 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-10 11/11
18 Damian Murach HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2015-07-10 11/11
19 Szymon Gazda HKT Mobilek PTTK O/Mińsk Mazowiecki 2015-07-10 11/11
20 Łukasz Lech Warszawa 2015-11-07 11/11
21 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-24 11/11
22 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-24 11/11
23 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-24 11/11
24 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-11-09 11/11
25 Piotr Michałowski Warszawa 2016-11-09 11/11
26 Marysia Świderska SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-05-19 11/11
27 Gosia Świderska SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-05-19 11/11
28 Mateusz Świderski SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-05-19 11/11
29 Ewa Świderska SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-05-19 11/11
30 Artur Świderski SKKT PTTK Tuptuś Siedle-Strzała 2018-05-19 11/11
31 Zuzanna Lasek Marki 2019-05-25 11/11
32 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-12-18 11/11
33 Antoni Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 11/11
34 Katarzyna Kowalska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 11/11
35 Piotr Kowalski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 11/11
36 Renata Wójcik KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 11/11
37 Małgorzata Grabowska KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 11/11
38 Waldemar Grabowski KTP "KRWINKA" Poniatowa 2021-06-03 11/11
39 Katarzyna Koszyk Wyszków 2021-08-04 11/11
40 Katarzyna Szostek - Malinowska Wyszków 2021-08-04 11/11
41 Ewa Kurzawska Grrrusza 2021-10-09 11/11
42 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-05-02 11/11
43 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-08-21 11/11
44 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-08-21 11/11
45 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-31 11/11
46 Mariusz Góraj Skróty Radom 2022-08-31 11/11
47 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-09-20 11/11
48 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2022-10-18 11/11
49 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-05-08 11/11
50 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2023-09-17 11/11
51 Przemysław Witczak Warszawa 2023-09-18 11/11
52 Irena Piekutowska Bydgoszcz 2023-10-04 11/11

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies