partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner4.png
  • baner3.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2014-04-15 17/17
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2014-04-15 17/17
1 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-03-21 17/17
2 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-03-21 17/17
3 Sławomir Otap Warszawa 2015-10-20 17/17
4 Łukasz Lech Warszawa 2016-02-28 17/17
5 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2016-03-14 17/17
6 Ewa Świderska Radzymin 2016-04-09 17/17
7 Artur Świderski Radzymin 2016-04-09 17/17
8 Mateusz Świderski Radzymin 2016-04-09 17/17
9 Małgosia Świderska Radzymin 2016-04-09 17/17
10 Marysia Świderska Radzymin 2016-04-09 17/17
11 Joanna Siwiec-Matuszyk Dębe Wielkie 2016-05-05 17/17
12 Alicja Matuszyk Dębe Wielkie 2016-05-05 17/17
13 Emilia Matuszyk Dębe Wielkie 2016-05-05 17/17
14 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-05-13 17/17
15 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2016-05-13 17/17
16 Piotr Michałowski Warszawa 2016-09-23 17/17
17 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-09-23 17/17
18 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2017-05-02 17/17
19 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2017-05-02 17/17
20 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2018-04-22 17/17
21 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2018-07-13 17/17
22 Beata Domin Bydgoszcz 2018-07-13 17/17
23 Jakub Hoły Warszawa 2019-08-15 17/17
24 Katarzyna Hoły Warszawa 2019-08-15 17/17
25 Elżbieta Hoły Warszawa 2019-08-15 17/17
26 Adam Hoły Warszawa 2019-08-15 17/17
27 Krzysztof Hoły Warszawa 2019-08-15 17/17
28 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2020-09-15 17/17
29 Jan Nizioł Mierzyn 2020-11-02 17/17
30 Anna Nizioł Mierzyn 2020-11-02 17/17
31 Marek Pospieszała Mierzyn 2020-11-02 17/17
32 Alicja Pospieszała Mierzyn 2020-11-02 17/17
33 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-15 17/17
34 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2021-08-15 17/17
35 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-05-14 17/17
36 Filip Macios Klub Turystyczny 21 2022-07-27 17/17
37 Tomasz Macios Klub Turystyczny 21 2022-07-27 17/17
38 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 17/17
39 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-09-25 17/17
40 Paweł Starzyński Warszawa 2022-10-21 17/17
41 Sabina Bauman Warszawa 2022-10-21 17/17
42 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-11-27 17/17
43 Ania Zaremba Ursynów 2022-11-27 17/17
44 Albert Warowny Pruszków 2023-09-30 17/17
45 Piotr Warowny Pruszków 2023-09-30 17/17
46 Wojciech Warowny Pruszków 2023-09-30 17/17
47 Janusz Sadkiewicz Jedynka PTTK Świdnica 2023-12-10 17/17

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies