partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner2.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-01-02 18/18
II Barbara Szmyt Klub InO  2015-01-02 18/18
III Dariusz Walczyna Klub InO  2015-01-02 18/18
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-17 18/18
2 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2015-06-23 18/18
3 Jacek Zdenicki Dzierzkowice 2015-07-07 18/18
4 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2015-07-07 18/18
5 Jarosław Karpiński PTTK O/Mazowsze 2015-07-07 18/18
6 Sławomir Otap Warszawa 2015-10-12 18/18
7 Łukasz Lech Warszawa 2015-11-08 18/18
8 Ewa Świderska Radzymin 2016-04-03 18/18
9 Artur Świderski Radzymin 2016-04-03 18/18
10 Mateusz Świderski Radzymin 2016-04-03 18/18
11 Małgosia Świderska Radzymin 2016-04-03 18/18
12 Marysia Świderska Radzymin 2016-04-03 18/18
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-11-22 18/18
14 Piotr Michałowski Warszawa 2017-11-22 18/18
15 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2018-03-24 18/18
16 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2018-03-24 18/18
17 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2018-04-07 18/18
18 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2018-04-07 18/18
19 Zuzanna Lasek Marki 2018-07-28 18/18
20 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2019-07-05 18/18
21 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2019-07-05 18/18
22 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-11-24 18/18
23 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2020-07-17 18/18
24 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2020-11-08 18/18
25 Katarzyna Szostek- Malinowska Wyszków 2021-06-12 18/18
26 Katarzyna Koszyk Warszawa 2021-06-12 18/18
27 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2021-08-15 18/18
28 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-07-16 18/18
29 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-07-16 18/18
30 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-08-01 18/18
31 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-08-01 18/18
32 Mariusz Góraj Klub InO Skróty Radom 2022-08-01 18/18
33 Beata Kaczor Na Szage / Poznań 2022-08-08 18/18
34 Jakub Nowysz Na Szage / Szczecin 2022-08-08 18/18
35 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2023-03-05 18/18
36 Aleksander Szczygielski Piastów 2023-07-29 18/18
37 Anna Zaremba Ursynów 2023-07-29 18/18
38 Szymon Tur Lody Gofry Zapiekanki 2023-08-25 18/18
39 Ewa Kurzawska Warszawa 2023-10-14 18/18
40 Jakub Pietrzyk Warszawa 2024-03-02 18/18
41 Karol Kostkiewicz Warszawa 2024-03-02 18/18
42 Weronika Mieszkowska Warszawa 2024-03-02 18/18
43 Przemysław Witczak Warszawa 2024-03-30 18/18

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies