partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner3.png
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-03-10 24/24
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-31 24/24
2 Sławomir Otap Warszawa 2015-04-01 24/24
3 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-10 24/24
4 Ewelina Walczyna Klub InO Stowarzysze 2015-04-11 24/24
5 Paweł Pingwin Łodziński SKPB Warszawa 2015-04-12 24/24
6 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 24/24
7 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2015-04-12 24/24
8 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-04-14 24/24
9 Katarzyna Kadłubowska Warszawa 2015-04-19 24/24
10 Michał Stolarczuk Warszawa 2015-04-19 24/24
11 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-03 24/24
12 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-05-03 24/24
13 Marek Drągowski OK.! Sport 2015-05-04 24/24
14 Włodzimierz Bargiel OK.! Sport 2015-05-04 24/24
15 Beata Bargiel OK.! Sport 2015-05-04 24/24
16 Alicja Tomankiewicz OK.! Sport 2015-05-05 24/24
17 Damian Murach HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2015-05-30 24/24
18 Łukasz Lech Warszawa 2015-07-15 24/24
19 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2015-07-24 24/24
20 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2015-07-24 24/24
21 Edward Fudro JEJ Police 2015-10-25 24/24
22 Jakub M. Gac Kady 2015-12-29 24/24
23 Jan Rolle Warszawa 2016-01-09 24/24
24 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-02 24/24
25 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-02 24/24
26 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-04-02 24/24
27 Emil Jakóbiak Legionowo 2016-04-30 24/24
28 Grzegorz Jakóbiak Legionowo 2016-04-30 24/24
29 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-24 24/24
30 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-05-24 24/24
31 Kinga Sadura Warszawa 2016-08-16 24/24
32 Marcin Szost Animex/Warszawa 2016-10-24 24/24
33 Katarzyna Tomaszewska Animex/Ełk 2016-10-24 24/24
34 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-12-27 24/24
35 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2017-02-08 24/24
36 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-07-22 24/24
37 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-07-22 24/24
38 Paweł Rozwadowski Klub Ino Stowarzysze/Brwinów 2017-07-30 24/24
39 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2017-08-15 24/24
40 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-04-10 24/24
41 Piotr Michałowski Warszawa 2018-04-10 24/24
42 Agnieszka Maszewska SKPB Warszawa 2018-07-23 24/24
43 Krzysztof Stańczyk Warszawa 2018-11-27 24/24
44 Marcin Kruszczyński PTTK Koszalin 2019-01-27 24/24
45 Robert Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-14 23/24
46 Joanna Chruślak Klub InO Skróty/Radom 2019-05-14 23/24
47 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-07-20 24/24
48 Anna Nizioł Mierzyn 2019-07-20 24/24
49 Jan Nizioł Mierzyn 2019-07-20 24/24
50 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-07-20 24/24
51 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2019-08-04 24/24
52 Antoni Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-10 24/24
53 Katarzyna Kowalska KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-10 24/24
54 Piotr Kowalski KTP Krwinka/Poniatowa 2019-11-10 24/24
55 Agnieszka Mitura Warszawa 2020-03-09 24/24
56 Agata Młotek Warszawa 2020-11-01 24/24
57 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-11-01 24/24
58 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-04-20 24/24
59 Alicja Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 24/24
60 Antonia Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 24/24
61 Hubert Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 24/24
62 Maciej Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 24/24
63 Weronika Niepomnik Zeberki/Tadzino 2022-02-24 24/24
64 Andrzej Rybski Ustrzyki Dolne 2022-03-18 24/24
65 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-27 24/24
66 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-03-27 24/24
67 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-13 24/24
68 Piotr Rakowski Oddział Stołeczny PTTK 2022-07-18 24/24
69 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-08-18 24/24
70 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-10-12 24/24
71 Leszek Adamski Warszawa 2023-02-21 22/22
72 Przemysław Witczak Warszawa 2023-03-14 24/24
73 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-10-08 24/24
74 Tomasz Rekowski Morąg 2023-12-05 24/24
75 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2024-01-05 24/24
76 Marek Koba Jaworzno 2024-02-12 24/24
77 Michał Stępniak Kotki Dorotki / KInO Stowarzysze 2024-03-26 22/22

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies