partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner4.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner2.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dorota Ryst Warszawa 2015-02-28 23/23
II Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2015-02-28 23/23
III Maciej Kamiński Warszawa 2015-02-28 23/23
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-11 23/23
2 Tomasz Łaski Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-12 23/23
3 Renata Łaska Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-12 23/23
4 Sławomir Otap Warszawa 2015-03-25 23/23
5 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-05-03 23/23
6 Anna Kadłubowska Warszawa 2015-06-06 23/23
7 Katarzyna Kadłubowska Warszawa 2015-06-06 23/23
8 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-06-11 23/23
9 Jakub M. Gac Warszawa 2015-12-10 23/23
10 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-01-30 23/23
11 Bartłomiej Słojewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
12 Paweł Oziomek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
13 Dawid Detka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
14 Marcin Skrobot Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
15 Daniel Falęcki Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
16 Maciej Błoński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
17 Adam Pierściński Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
18 Aleksander Klochko Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
19 Rafał Grzywacz Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
20 Maciej Maciejewski Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
21 Michał Iskierka Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
22 Beata Metera Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
23 Oliwier Banaszek Gimnazjum nr 141/Warszawa 2016-03-21 23/23
24 Michał Borowski SKKT PTTK Nr 101 2016-03-21 23/23
25 Maciej Chruściel SKKT PTTK Nr 101 2016-03-21 23/23
26 Hubert Gołębiewski SKKT PTTK Nr 101 2016-03-21 23/23
27 Paweł Walaśkiewicz SKKT PTTK Nr 101 2016-03-21 23/23
28 Jakub Wujkowski SKKT PTTK Nr 101 2016-03-21 23/23
29 Katarzyna Wachnik SKKT PTTK Nr 101 2016-03-21 23/23
30 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-04-30 23/23
31 Łukasz Lech Warszawa 2016-06-27 23/23
32 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-15 23/23
33 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-15 23/23
34 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2016-07-15 23/23
35 Piotr Michałowski Warszawa 2016-09-25 23/23
36 Agnieszka Michałowska Warszawa 2016-09-25 23/23
37 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2016-11-06 23/23
38 Andrzej Krochmal HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-26 23/23
39 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
40 Wiktoria Uzdowska TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
41 Karolina Szewc TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
42 Szymon Dec TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
43 Julia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
44 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-12-15 23/23
45 Małgorzata Grudzińska Lesznowola 2019-03-20 23/23
46 Katarzyna Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-04-30 23/23
47 Jagoda Woźniak Klub InO Stowarzysze 2019-04-30 23/23
48 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-07-21 23/23
49 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-07-21 23/23
50 Mariusz Pietrzak Piastów 2020-01-27 23/23
51 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-03-01 23/23
52 Agata Młotek Warszawa 2020-03-01 23/23
53 Alicja Wiśniewska Warszawa 2020-07-19 23/23
54 Emil Wiśniewski Warszawa 2020-07-19 23/23
55 Weronika Etenkowska Warszawa 2020-07-24 23/23
56 Bartłomiej Etenkowski Warszawa 2020-07-24 23/23
57 Magdalena Łuniewska-Etenkowska Warszawa 2020-07-24 23/23
58 Aneta Konefał Warszawa 2020-09-07 22/22
59 Oliwia Konefał Warszawa 2020-09-07 22/22
60 Paweł Konefał Warszawa 2020-09-07 22/22
61 Włodzimierz Konefał Warszawa 2020-09-07 22/22
62 Ewa Kurzawska Warszawa 2020-11-28 23/23
63 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2021-02-14 23/23
64 Piotr Osiński Warszawa 2021-04-16 23/23
65 Przemysław Witczak Warszawa 2021-05-12 23/23
66 Anna Matz Warszawa 2021-08-15 23/23
67 Wojciech Matz Warszawa 2021-08-15 23/23
68 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2021-09-11 23/23
69 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-09-15 23/23
70 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2021-09-15 23/23
71 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława, Fijewo 2022-04-24 23/23
72 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-05-07 23/23
73 Aleksander Szczygielski Piastów 2022-05-22 23/23
74 Ania Zaremba Ursynów 2022-05-22 23/23
75 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-07-21 23/23
76 Piotr Gębarowski MOPI.TEAM / WARSZAWA 2022-09-05 23/23
77 Beata Bigos Poniatowa 2023-04-23 23/23
78 Robert Bigos Poniatowa 2023-04-23 23/23
79 Paweł Szubert Warszawa 2023-10-06 19/19
80 Tomasz Rekowski Morąg 2023-10-13 23/23

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies