partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner5.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner4.png
  • baner1.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Dariusz Walczyna O/PTTK Radzyń Podlaski 2015-03-07 20/20
II Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-03-07 20/20
1 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-08 20/20
2 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki/Zielonka 2015-03-08 20/20
3 Adam Skoczyński Verva Team/Pszczyna 2015-03-14 21/21
4 Andrzej Krochmal HKT TREP PTTK O/Warszawa Praga 2015-03-14 21/21
5 Anna Natusiewicz Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-03-14 21/21
6 Anna Kadłubowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-03-14 21/21
7 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-03-14 21/21
8 Anna Morawska Warszawa 2015-03-14 21/21
9 Arek Skoczyński Verva Team/Pszczyna 2015-03-14 21/21
10 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-03-14 21/21
11 Edward Fudro JEJ/Police 2015-03-14 21/21
12 Kazimierz Makieła PTTK O/Mazowsze Warszawa 2015-03-14 21/21
13 Krystyna Polonius Koło PTTK nr 2 Wszędoczłapy/Katowice 2015-03-14 21/21
14 Krzysztof Ligienza Orientop Wrocław 2015-03-14 21/21
15 Marek Piela Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-03-14 21/21
16 Mariusz Siwiec Klub InO Stowarzysze 2015-03-14 21/21
17 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze/Brwinów 2015-03-14 21/21
18 Piotr Glinka Verva Team 2015-03-14 21/21
19 Roman Trocha Verva Team/Dzierżoniów 2015-03-14 21/21
20 Śp. Sławomir Otap Warszawa 2015-03-14 21/21
21 Stanisława Kucharska Koło PTTK nr 2 Wszędoczłapy/Katowice 2015-03-14 21/21
22 Szymon Glinka Verva Team 2015-03-14 21/21
23 Tadeusz Kucharski Koło PTTK nr 2 Wszędoczłapy/Katowice 2015-03-14 21/21
24 Tomasz Gronau Warszawa 2015-03-14 21/21
25 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze/Warszawa 2015-03-14 21/21
26 Jolanta Witusik-Kamińska Warszawa 2015-06-05 21/21
27 Maciej Kamiński Zielonka 2015-06-05 21/21
28 Małgorzata Izdebska-Młot Zielonka 2015-06-05 21/21
29 Paweł Młot Zielonka 2015-06-05 21/21
30 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2016-04-15 21/21
31 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2016-04-15 21/21
32 Janusz Ptasiński KTM PTTK O/Ursus 2016-04-15 21/21
33 Łukasz Lech Zagubione Owieczki 2016-06-06 21/21
34 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-08-11 21/21
35 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-08-11 21/21
36 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-08-11 21/21
37 Jacek Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-24 21/21
38 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-24 21/21
39 Maria Głowacka SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2017-06-24 21/21
40 Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 2017-06-30 21/21
41 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2017-06-30 21/21
42 Agnieszka Michałowska Warszawa 2017-10-10 21/21
43 Piotr Michałowski Warszawa 2017-10-10 21/21
44 Olga Pechcin HKT PTTK Mobilek/Mińsk Mazowiecki 2018-04-14 21/21
45 Antonina Wójcik Krzeszowice 2018-07-13 21/21
46 Konicka Elżbieta Krzeszowice 2018-07-13 21/21
47 Karolina Warmiak TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 21/21
48 Martyna Kominek TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 21/21
49 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 21/21
50 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2018-08-07 21/21
51 Alicja Pospieszała Mierzyn 2019-06-28 16/21
52 Anna Nizioł Mierzyn 2019-06-28 16/21
53 Jan Nizioł Mierzyn 2019-06-28 16/21
54 Marek Pospieszała Mierzyn 2019-06-28 16/21
55 Adam Musiejko Józefów 2019-09-26 21/21
56 Leszek Stankiewicz Józefów 2019-09-26 21/21
57 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-09-29 21/21
58 Jerzy Maryjański Milanówek 2020-03-23 20/21
59 Agata Młotek Warszawa 2020-05-05 21/21
60 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-05-05 21/21
61 Joanna Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-25 21/21
62 Mariusz Góraj SKRÓTY Radom 2020-10-25 21/21
63 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2020-10-25 21/21
64 Piotr Ćwiliński PTTK O/Stołeczny 2021-03-04 21/21
65 Zbigniew Tarnowski Częstochowa 2021-03-31 21/21
66 Wacław Polcer Łódź 2021-08-19 21/21
67 Martyna Stypa Sandomierz 2022-04-19 21/21
68 Piotr Koziara Sandomierz 2022-04-19 21/21
69 Beata Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-04-24 21/21
70 Robert Bigos KTP "KRWINKA" Poniatowa 2022-04-24 21/21
71 Przemysław Nowak Poznań 2022-06-04 17/21
72 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-09-03 21/21
73 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-09-03 21/21
74 Agnieszka Kowalska Wałcz 2022-09-04 17/21
75 Zofia Kowalska Wałcz 2022-09-04 17/21
76 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 21/21
77 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteering Team 2022-10-29 21/21
78 Andrzej Kowalski Warszawa Oddz. PTTK W-wa Praga im. Z. Glogera 2023-03-15 21/21
79 Anna Gołaszewska Gdańsk 2023-06-30 21/21
80 Joanna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-06-30 21/21
81 Justyna Kuźba KKT Włóczykij / Rumia 2023-06-30 21/21
82 Joanna Lewandowska Wiatr we włosach / Rumia 2023-06-30 21/21
83 Hanna Ryszewska Bydgoszcz 2023-08-29 21/21

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies