partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner2.png
  • baner5.png
  • baner3.png
  • baner1.png
  • baner4.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Sławomir Otap Warszawa 2015-04-16 24/24
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-04-21 24/24
2 Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-05-13 24/24
3 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-25 24/24
4 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-06-25 24/24
5 Kinga Sadura Warszawa 2016-02-28 24/24
6 Małgorzata Kazimierczak SKPTG 2016-05-02 24/24
7 Tomasz Krukowicz Warszawa 2016-05-02 24/24
8 Beata Pluta SKKT PTTK 101 2016-07-03 24/24
9 Irek Pluta SKKT PTTK 101 2016-07-03 24/24
10 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-23 24/24
11 Anna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2017-12-27 24/24
12 Jarosław Głowacki SKKT PTTK Tuptuś Siedlce-Strzała 2018-05-12 24/24
13 Agnieszka Michałowska Warszawa 2018-10-07 24/24
14 Piotr Michałowski Warszawa 2018-10-07 24/24
15 Wojciech Drozda Warszawa 2019-07-30 24/24
16 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-11-05 24/24
17 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-11-05 24/24
18 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2019-12-18 24/24
19 Agata Młotek Warszawa 2020-06-28 24/24
20 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-06-28 24/24
21 Jagoda Paździor Czartak Katowice 2020-08-04 24/24
22 Piotr Gębarowski MoPi.Team / Warszawa 2020-10-10 24/24
23 Mateusz Komorowski Warszawa 2020-11-17 24/24
24 Zofia Pietrzak Warszawa 2021-02-28 24/24
25 Roman Pietrzak Warszawa 2021-02-28 24/24
26 Agnieszka Pietrzak Piastów 2021-02-28 24/24
27 Mariusz Pietrzak Piastów 2021-02-28 24/24
28 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2021-04-10 24/24
29 Paweł Rozwadowski Klub InO Stowarzysze 2021-04-10 24/24
30 Jerzy Łukaszewicz PTTK Iława/Fijewo 2021-04-24 24/24
31 Leszek Adamski Warszawa 2021-11-18 23/24
32 Adam Krochmal Bemowo Orienteerig Team 2022-03-20 24/24
33 Izabela Rutkowska Bemowo Orienteerig Team 2022-03-20 24/24
34 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-06-06 24/24
35 Paweł Szubert Warszawa 2022-10-06 20/20
36 Anna Zaorska Od A do Zet 2022-11-20 24/24
37 Arkadiusz Zaorski Od A do Zet 2022-11-20 24/24
38 Robert Chruślak SKRÓTY Radom 2022-12-04 24/24
39 Michał Krygier Warszawa 2023-01-14 24/24
40 Kamil Buczek Otwock 2023-03-25 24/24
41 Marta Czajka Warszawa 2023-03-25 24/24
42 Przemysław Witczak Warszawa 2023-05-04 24/24
43 Michał Stępniak Kotki Dorotki 2023-05-06 23/23
44 Sławomir Frynas Lublin 2023-12-02 24/24
45 Aleksander Szczygielski Piastów 2024-01-14 24/24
46 Ania Zaremba Ursynów 2024-01-14 24/24

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies