partnerzy

facebook_page_plugin
  • baner1.png
  • baner4.png
  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner5.png

Lista uczestników

L.p. Imię i nazwisko Nazwa zespołu / miejscowość Data przebycia Liczba odpowiedzi
I Barbara Szmyt Klub InO Stowarzysze 2015-04-20 19/19
1 Dariusz Mazurek Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej 2015-04-27 19/19
2 Sławomir Otap Warszawa 2015-05-16 19/19
3 Renata Łaska Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-07-02 19/19
4 Tomasz Łaski Stowarzyszone Wytrzeszczone Niepoślipki 2015-07-02 19/19
5 Paweł Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-01-22 19/19
6 Piotr Ostaszewski KG "Orły" Koło nr 8 PTTK O/Mazowsze 2016-01-22 19/19
7 Zuzanna Malanowska Klub InO Stowarzysze 2016-03-09 19/19
8 Kinga Sadura Warszawa 2016-04-02 19/19
9 Ewa Kosicka KTM PTTK O/Ursus 2016-05-03 18/19
10 Elżbieta Lewandowska KTM PTTK O/Ursus 2016-05-03 18/19
11 Zbigniew Lewandowski KTM PTTK O/Ursus 2016-05-03 18/19
12 Wojciech Drozda HKT Trep PTTK O/Warszawa Praga 2016-12-26 19/19
13 Maciej Kamiński Leśne dziady 2017-08-02 19/19
14 Andrzej Kowalski PTTK O/Warszawa Praga im. Z. Glogera 2017-09-19 19/19
15 Agnieszka Michałowska Warszawa 2019-03-17 19/19
16 Piotr Michałowski Warszawa 2019-03-17 19/19
17 Edward Fudro JEJ Police 2019-06-07 19/19
18 Tadeusz Pomorski TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-20 19/19
19 Natalia Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-20 19/19
20 Lena Mirka TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-20 19/19
21 Aleksandra Sikora TKPZ w Brzeźnicy 2019-07-20 19/19
22 Anna Górecka KTM PTTK O/Ursus 2019-10-10 19/19
23 Andrzej Mikołajczyk KTM PTTK O/Ursus 2019-10-10 19/19
24 Przemysław Witczak Warszawa 2019-10-16 19/19
25 Małgorzata Grudzińska Warszawa 2020-06-01 19/19
26 Cezary Jędrzejewski Warszawa 2020-07-16 19/19
27 Agata Młotek Warszawa 2020-08-30 18/19
28 Paweł Sobczak Wólka Łęczeszycka 2020-08-30 18/19
29 Joanna Puternicka Orientop Wrocław 2021-07-23 19/19
30 Piotr Gębarowski MoPi.Team 2021-08-28 19/19
31 Aleksander Szczygielski Piastów 2021-10-17 19/19
32 Adam Krochmal Bemowo Orienteering Team 2022-03-03 19/19
33 Mariusz Góraj Klub InO "Skróty" Radom 2022-03-03 19/19
34 Jan Zasępa Bystrzyca Kłodzka 2022-03-24 19/19
35 Ewa Kurzawska Warszawa 2022-07-20 19/19
36 Anita Szymańska Warszawa 2022-12-11 19/19
37 Rafał Benesz team 360 2022-12-11 19/19
38 Paulina Kocot Studencki Klub Górski Warszawa 2023-03-04 18/18
39 Krzysztof Manthey R3NO Gdańsk 2023-12-27 19/19
40 Tomasz Rekowski Morąg 2024-03-14 19/19
41 Anna Malanowska Warszawa 2024-03-15 19/19

Szanowni Państwo, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Akceptuję pliki cookies